tsakali
Μέλος από 25/1/2010- Points
- 79.65
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 265ος
- Προβλέψεις
- 7159
- Μέση απόδοση
- 1.62
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 60% (4276 από 7159)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4286 | 59.6% | -301.55 | -7.0% | 1.62 |
| X | 61 | 29.5% | -4.79 | -7.9% | 3.10 |
| 2 | 690 | 59.1% | -31.27 | -4.5% | 1.76 |
| 1X | 595 | 70.3% | -18.29 | -3.1% | 1.41 |
| 12 | 58 | 69.0% | -6.73 | -11.6% | 1.28 |
| X2 | 201 | 69.7% | -3.58 | -1.8% | 1.45 |
| Over | 838 | 56.6% | -103.09 | -12.3% | 1.59 |
| Under | 131 | 54.2% | -19.73 | -15.1% | 1.60 |
| Ημ.1 | 11 | 45.5% | -3.98 | -36.2% | 1.85 |
| Ημ.X | 6 | 66.7% | +1.87 | +31.2% | 1.98 |
| Ημ.2 | 2 | 100.0% | +1.50 | +75.0% | 1.75 |
| Goal | 88 | 44.3% | -24.37 | -27.7% | 1.67 |
| No Goal | 20 | 45.0% | -6.26 | -31.3% | 1.58 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 169 | 52.7% | -5.49 | -3.2% | 1.84 |
| 4-6 Goals | 3 | 100.0% | +3.17 | +105.7% | 2.06 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 762 | 60.9% | -48.13 | -6.3% | 1.59 | |
| 573 | 61.8% | -36.46 | -6.4% | 1.59 | |
| 518 | 61.6% | -41.10 | -7.9% | 1.55 | |
| 333 | 58.6% | -19.23 | -5.8% | 1.78 | |
| 286 | 60.1% | -14.42 | -5.0% | 1.63 | |
| 276 | 64.1% | -9.67 | -3.5% | 1.65 | |
| 212 | 64.2% | -5.42 | -2.6% | 1.56 | |
| 195 | 53.3% | -29.92 | -15.3% | 1.66 | |
| 158 | 60.1% | -6.96 | -4.4% | 1.64 | |
| 120 | 53.3% | -12.89 | -10.7% | 1.70 | |
| 117 | 55.6% | -19.00 | -16.2% | 1.59 | |
| 115 | 64.3% | +16.88 | +14.7% | 1.82 | |
| 109 | 66.1% | -3.90 | -3.6% | 1.51 | |
| 98 | 60.2% | -8.83 | -9.0% | 1.57 | |
| 96 | 52.1% | -16.76 | -17.5% | 1.65 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2972 | 71.2% | -135.41 | -4.6% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 3407 | 54.4% | -308.26 | -9.0% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 696 | 40.9% | -65.39 | -9.4% | 2.25 |
| 3.00 - 5.00 | 76 | 22.4% | -21.43 | -28.2% | 3.42 |
| 5.01+ | 8 | 37.5% | +7.90 | +98.8% | 9.31 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2673 | 58.9% | -222.30 | -8.3% | 1.63 |
| 1 - 3 | 2746 | 60.1% | -207.29 | -7.5% | 1.61 |
| 3 - 6 | 1449 | 60.6% | -85.81 | -5.9% | 1.61 |
| 6 - 12 | 205 | 56.1% | -19.21 | -9.4% | 1.66 |
| 12 - 24 | 77 | 64.9% | +2.89 | +3.8% | 1.73 |
| 24 - 48 | 6 | 83.3% | +6.62 | +110.3% | 2.60 |
| 48+ | 3 | 100.0% | +2.51 | +83.7% | 1.84 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7191 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/2026 | 22:30 | - | Ρεάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Οβιέδο | 2 - 0 | 1 | 1.23 | +0.23 | ||
| 14/5/2026 | 22:00 | - | Μπράντφορντ - Μπόλτον | 0 - 1 | 1 | 2.65 | -1.00 | ||
| 14/5/2026 | 20:00 | - | Βαλένθια - Ράγιο Βαγιεκάνο | 1 - 1 | 1 | 2.25 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 22:30 | - | Αλαβές - Μπαρτσελόνα | 1 - 0 | 2 | 2.15 | -1.00 | ||
| 13/5/2026 | 22:00 | - | Μάντσεστερ Σίτι - Κρίσταλ Πάλας | 3 - 0 | 1 | 1.33 | +0.33 | ||
| 13/5/2026 | 21:45 | - | Σαλερνιτάνα - Κασερτάνα 1908 | 1 - 1 | 1 | 1.82 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 22:30 | - | Οσασούνα - Ατλέτικο Μαδρίτης | 1 - 2 | 1X | 1.47 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 22:00 | - | Σαουθάμπτον - Μίντλεσμπρο | 2 - 1 | 1 | 2.45 | -1.00 | ||
| 12/5/2026 | 21:00 | - | Μπέτις - Έλτσε | 2 - 1 | 1 | 1.65 | +0.65 | ||
| 10/5/2026 | 22:00 | - | Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης | 2 - 0 | 1 | 1.65 | +0.65 | ||
| 10/5/2026 | 21:45 | - | Μίλαν - Αταλάντα | 2 - 3 | Goal | 1.65 | +0.65 | ||
| 10/5/2026 | 18:30 | - | Γουέστ Χαμ - Άρσεναλ | 0 - 1 | Over | 1.85 | -1.00 | ||
| 9/5/2026 | 22:00 | - | Ρεάλ Σοσιεδάδ - Μπέτις | 2 - 2 | 1 | 2.60 | -1.00 | ||
| 9/5/2026 | 21:45 | - | Λέτσε - Γιουβέντους | 0 - 1 | 2 | 1.44 | +0.44 | ||
| 9/5/2026 | 19:30 | - | Ατλέτικο Μαδρίτης - Θέλτα | 0 - 1 | 1 | 2.10 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.