zogas
Μέλος από 21/9/2022- Points
- 92.15
- Yield*
- -1%
- 30 ημερών
- -15%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 1017
- Μέση απόδοση
- 1.70
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 60% (606 από 1017)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 794 | 60.2% | +1.98 | +0.2% | 1.70 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 183 | 59.0% | -1.06 | -0.6% | 1.74 |
| 1X | 7 | 71.4% | -0.01 | -0.1% | 1.37 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 4 | 25.0% | -2.69 | -67.3% | 1.20 |
| Over | 21 | 47.6% | -4.76 | -22.7% | 1.66 |
| Under | 8 | 50.0% | -1.31 | -16.4% | 1.65 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 74.2% | +12.47 | +40.2% | 1.87 | |
| 28 | 71.4% | +4.38 | +15.6% | 1.64 | |
| 21 | 61.9% | +0.50 | +2.4% | 1.71 | |
| 20 | 50.0% | -3.01 | -15.1% | 1.73 | |
| 17 | 70.6% | +2.82 | +16.6% | 1.63 | |
| 17 | 58.8% | -0.53 | -3.1% | 1.58 | |
| 16 | 62.5% | +0.54 | +3.4% | 1.77 | |
| 16 | 75.0% | +4.22 | +26.4% | 1.74 | |
| 15 | 46.7% | -3.35 | -22.3% | 1.69 | |
| 15 | 33.3% | -6.98 | -46.5% | 1.69 | |
| 14 | 78.6% | +3.62 | +25.9% | 1.64 | |
| 12 | 66.7% | +0.98 | +8.2% | 1.68 | |
| 12 | 75.0% | +3.97 | +33.1% | 1.81 | |
| 12 | 50.0% | -2.49 | -20.8% | 1.58 | |
| 12 | 41.7% | -4.13 | -34.4% | 1.65 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 202 | 72.3% | -4.56 | -2.3% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 725 | 57.5% | -7.23 | -1.0% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 90 | 47.8% | +3.94 | +4.4% | 2.21 |
| 3.00 - 5.00 | - | - | - | - | - |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 47 | 63.8% | +4.12 | +8.8% | 1.74 |
| 1 - 3 | 115 | 60.9% | +0.85 | +0.7% | 1.67 |
| 3 - 6 | 244 | 61.5% | +4.71 | +1.9% | 1.68 |
| 6 - 12 | 414 | 58.2% | -17.46 | -4.2% | 1.69 |
| 12 - 24 | 178 | 60.7% | +5.72 | +3.2% | 1.73 |
| 24 - 48 | 11 | 36.4% | -3.24 | -29.5% | 1.99 |
| 48+ | 8 | 37.5% | -2.55 | -31.9% | 1.80 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
1019 προβλέψεις:
| Ημερομηνία | ΔΙΟ | ΩΡΑ | ΚΩΔ | Αγώνας | Σκορ | Πρόβλεψη | Απόδοση | Πλατφόρμα | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27/10/2026 | 19:00 | - | Φερστ Βιέννα - Ραπίντ Βιέννης | 0 - 3 | 2 | 1.45 | +0.45 | ||
| 27/10/2026 | 19:00 | - | Μπόχουμ - Μάιντζ | 2 - 0 | 2 | 1.65 | -1.00 | ||
| 27/10/2026 | 19:00 | - | Σόνενχοφ - Άουγκσμπουργκ | 2 - 4 | 2 | 1.30 | +0.30 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | - | Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Ναϊμέγκεν | 2 - 4 | 1 | 1.60 | -1.00 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | - | Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ - Χάποελ Μπερ Σεβά | 4 - 0 | 1 | 1.38 | +0.38 | ||
| 22/10/2026 | 19:45 | - | Νόρτζελαντ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας | 2 - 2 | 1 | 1.45 | -1.00 | ||
| 21/10/2026 | 22:00 | - | Ρέντινγκ - Λέιτον Όριεντ | 1 - 0 | 1 | 1.55 | +0.55 | ||
| 21/10/2026 | 13:30 | - | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ | 3 - 2 | 1 | 1.65 | +0.65 | ||
| 21/10/2026 | 13:00 | - | Β-Βάρεν Ναγκασάκι - Χιροσίμα | 4 - 0 | 2 | 1.44 | -1.00 | ||
| 20/10/2026 | 21:45 | - | Γουλβς - Πόρτσμουθ | 1 - 1 | 1 | 1.62 | -1.00 | ||
| 20/10/2026 | 21:45 | - | Λούτον - Μπάρνσλεϊ | 2 - 1 | 1 | 1.53 | +0.53 | ||
| 20/10/2026 | 20:00 | - | Νόρκεπινγκ - Έρεμπρο | 2 - 2 | 1 | 1.62 | -1.00 | ||
| 19/10/2026 | 21:00 | - | Ουτρέχτη Β' - Ρόντα | 1 - 2 | 2 | 1.80 | +0.80 | ||
| 19/10/2026 | 21:00 | - | Βολουντάρι - Στεάουα Βουκουρεστίου | 1 - 2 | 2 | 1.60 | +0.60 | ||
| 19/10/2026 | 18:00 | - | Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ - Άργκες Πιτέστι | 2 - 2 | 1 | 1.67 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.