Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIOΩΡΑΚΩΔΟΜΑΔΕΣ1Χ2ΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠΤΕΛ
13:00100Φατζιάνο Οκαϊάμα - Γκιράβανς Κιτ.
2.33
2.82
2.87
0 - 00 - 22
13:30101Μπουσάν Ι Παρκ - Σεούλ
2.20
3.25
2.75
0 - 02 - 01
17:00106Όντρα Οπόλε - Βίγκρι Σουβάλκι
1.31
4.35
7.25
1 - 01 - 01
17:001000Τορπέντο Μόσχας - Σπάρτακ Μόσχας 2
1.75
3.80
3.40
2 - 15 - 11
18:00107Νόα - Αραράτ Αρμενία
3.05
3.05
2.10
1 - 45 - 5*X
18:001002Μινάτζ - Μέταλιστ 1925
2.00
3.30
3.05
0 - 01 - 01
18:001004Σταλ Στάλοβα Βόλα - Ελάνα Τορούν
1.90
3.40
3.20
1 - 05 - 11
18:30109Σμολέβιτσι - Ίσλοχ
4.25
3.40
1.65
2 - 03 - 11
18:301023Κοκόλα GBK - JP Πιεταρσάρι
1.52
4.15
4.25
1 - 11 - 1X
18:301024HJS Ακατέμια - Πιφ
3.10
3.45
1.95
0 - 02 - 01
18:301025JaPS - Πέπο Λαπενράντα
1.95
3.75
2.90
1 - 01 - 1X
18:301026Κάαπο Κααρίνα - Ατλαντίς
1.63
4.15
3.60
2 - 03 - 11
18:40110Σαντέτσια - Σταλ Μίελετς
3.95
3.35
1.73
2 - 12 - 11
18:45111 Μασίν Σάζι Ταμπρίζ - Περσέπολις
4.85
2.95
1.72
0 - 00 - 12
19:00112 Ζαγκλέμπιε Λούμπιν - Βίσλα Πλοκ
1.70
3.50
3.90
0 - 00 - 12
19:00113Χονισάνσκα Σόζνιτσε  - Σχρόμπρι Γκλογκόβ
2.62
3.10
2.33
1 - 13 - 42
19:00114Γκιμαράες - Ζιλ Βιθέντε
1.40
4.05
6.75
0 - 01 - 22
19:001018Έλβα - Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
1.31
4.85
6.15
3 - 04 - 01
19:001019Νόμε Γιουνάιτεντ - Φλόρα Ταλίν ΙΙ
1.60
3.90
4.05
1 - 12 - 11
19:001020Ταμέκα Τάρτου ΙΙ - Μάαρντου Λινάμεσκοντ
7.00
5.15
1.26
0 - 01 - 22
19:15115Βαντούζ - Στάντε Ούσχι
1.53
4.25
4.05
4 - 05 - 11
19:15116Λωζάνη - Σαφχάουζεν
1.26
5.00
7.25
1 - 01 - 01
19:30117Βάκερ Ίνσμπουργκ - Αούστρια Βιέννης II
1.88
3.50
3.15
0 - 00 - 12
19:30118Λαφνίτζ - Άμστετεν
2.10
3.30
2.82
0 - 11 - 1X
19:30119Φλοριντσντόρφερ - Μπλάου Βάις Λινζ
2.35
3.30
2.50
0 - 11 - 22
19:30120 Σχαχίν Μπουσχέχρ - Ζομπ Αχάν
3.15
2.55
2.37
0 - 21 - 52
19:45121 Γιούβε Στάμπια - Βίρτους Εντέλα
2.58
3.00
2.42
0 - 11 - 1X
20:00122Χάντερσφιλντ - Λούτον
1.57
3.50
5.35
0 - 00 - 22
20:00123Βεντσάισελ - Βέιλε
3.55
3.25
1.85
0 - 00 - 22
20:00125Φρεντερίτσια - Νάεστβεντ
1.61
3.80
4.15
1 - 13 - 21
20:001021ΙΦΚ Χάνινγκε - Μπρομαποϊκάρνα
4.55
3.95
1.52
0 - 02 - 01
20:001027Κολμπότν (Γ) - Αβάλντσνες (Γ)
3.75
3.65
1.70
0 - 12 - 2X
20:30124Φρέμαντ Αμαγκέρ - Βίμποργκ
3.50
3.75
1.73
1 - 12 - 2X
20:30126Ρεάλ Σοσιεδάδ - Γρανάδα
1.72
3.40
4.25
0 - 22 - 32
20:30128Μποτοσάνι - Άστρα Γκιούργκιου
2.02
3.10
3.25
0 - 00 - 0X
20:301028Άλτα - Τρομσντάλεν
1.95
3.40
3.10
1 - 01 - 01
20:451029Βαλερένγκα (Γ) - Ρόα (Γ)
1.12
6.25
14.00
1 - 02 - 01
21:00129ΗΝΚ Γκόριτσα - Βαραζντίν
2.08
3.25
2.92
0 - 00 - 12
21:10130Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς - Βάρτα Πόζναν
2.90
3.20
2.10
0 - 10 - 22
21:15131Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Σάντα Κλάρα
1.44
3.80
6.50
0 - 01 - 01
21:25132Χορν - Αούστρια Κλάγκενφουρτ
4.60
4.50
1.45
21:30133Βιλ 1900 - Γκρασχόπερς
4.50
3.80
1.55
21:30134Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ράκοβ Τσεστόχοβα
2.12
3.35
2.78
1 - 14 - 11
22:00135Άσκολι - Σαλερνιτάνα
2.15
3.00
2.98
2 - 03 - 21
22:00136Έμπολι - Φροζινόνε
2.33
2.75
2.95
1 - 02 - 01
22:00137Κιέβο - Τραπάνι
1.88
3.00
3.75
1 - 01 - 1X
22:00138Λιβόρνο - Κρεμονέζε
5.25
3.75
1.49
0 - 11 - 22
22:00139Μπενεβέντο - Βενέτσια
1.85
3.15
3.65
0 - 01 - 1X
22:00140Πεσκάρα - Περούτζια
2.25
2.92
2.92
2 - 22 - 2X
22:00141Πορντενόνε - Πίζα
2.25
2.90
2.90
0 - 01 - 01
22:00142Σπέτσια - Κοζέντσα
1.83
3.10
3.85
2 - 05 - 11
22:00143Τσιταντέλα - Κροτόνε
2.52
2.82
2.65
0 - 21 - 32
22:15144Φούλαμ - Κάρντιφ
1.85
3.25
3.80
1 - 02 - 01
23:00145Ρεάλ Μαδρίτης - Αλαβές
1.16
5.85
12.75
1 - 02 - 01
23:30146Πάσος Φερέιρα - Μπράγκα
3.85
3.55
1.75
0 - 31 - 52
04:00147Σιάτλ Σάουντερς - Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
1.91
3.45
3.35
0 - 00 - 0X
07:001022Βανράουρε - Μπάουμπλιτζ Ακίτα
3.50
3.30
1.85
0 - 00 - 22
Αποτελέσματα για 10/7/2020 Ανανέωση: 5/8/2020 11:00

Stoixima - ειδησεις

Bet academy

Πλήρης οδηγός στοιχήματος »

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα

Τετάρτη, 19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ - Βόλφσμπουργκ

Τετάρτη, 19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Κοπεγχάγη - Μπασακσεχίρ

Τετάρτη, 22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ - Χετάφε

Περισσότερα