Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Κορβινούλ Ουνεντοάρα

Κορβινούλ Ουνεντοάρα : Στατιστικά για Λίγκα 2 2025/2026

Αγώνες

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Γκρουπ Υποβιβασμού Α
  1 Τάργκο Μούρες * 7 51 4 2 1 16:7
  2 Μεταλούλ Μπουζάου * 7 50 6 0 1 16:6
  3 CSM Σλατίνα * 7 43 5 2 0 13:4
  4 Πολιτέχνικα Ιάσι * 7 41 3 1 3 7:6
  5 Γκλόρια Μπίστριτσα * 7 34 2 2 3 10:8
  6 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου * 7 25 3 0 4 9:10
  7 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 7 20 0 2 5 4:19
  8 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ * 7 11 0 1 6 4:19
Γκρουπ Υποβιβασμού Β
  1 ΦΚ Μπακάου * 7 42 3 0 4 7:11
  2 Κονκόρντια Κιάζνα * 7 41 4 2 1 10:5
  3 CSM Ρεσίτα * 7 40 2 1 4 6:10
  4 Αφουμάτι * 7 37 2 1 4 8:9
  5 Ντουμπραβίτα * 7 32 2 1 4 6:7
  6 Βιτορούλ Σελιμπάρ * 7 30 3 1 3 8:9
  7 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε * 7 28 4 2 1 16:9
  8 Τουνάρι * 7 27 3 2 2 9:10
Λίγκα 2
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα 21 53 16 5 0 37:13
  2 Σέπσι 21 44 13 5 3 34:18
  3 Σχίντια Ταργκόβιστε 21 39 12 3 6 38:20
  4 Μπίχορ Οράντεα 21 39 12 3 6 40:24
  5 Βολουντάρι 21 39 11 6 4 30:16
  6 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 21 39 12 3 6 36:27
  7 Τάργκο Μούρες 21 37 11 4 6 37:22
  8 CSM Ρεσίτα 21 33 10 3 8 35:29
  9 ΦΚ Μπακάου 21 33 9 6 6 28:26
  10 Μεταλούλ Μπουζάου 21 32 10 2 9 33:26
  11 Πολιτέχνικα Ιάσι 21 31 9 4 8 25:22
  12 Αφουμάτι 21 30 9 3 9 30:26
  13 Κονκόρντια Κιάζνα 21 27 8 3 10 29:24
  14 Γκλόρια Μπίστριτσα 21 26 7 5 9 29:29
  15 CSM Σλατίνα 21 26 7 5 9 27:28
  16 Ντουμπραβίτα 21 25 7 4 10 25:33
  17 Βιτορούλ Σελιμπάρ 21 20 5 5 11 27:32
  18 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 21 18 5 3 13 20:43
  19 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου 21 16 3 7 11 19:35
  20 Τουνάρι 21 16 3 7 11 19:36
  21 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε 21 14 4 2 15 19:45
  22 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ 21 10 2 4 15 10:53
Πλέι οφ Ανόδου
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα * 9 68 5 0 4 12:7
  2 Σέπσι * 9 63 6 1 2 14:7
  3 Βολουντάρι * 9 61 7 1 1 17:6
  4 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου * 9 49 3 1 5 11:15
  5 Μπίχορ Οράντεα * 9 49 3 1 5 15:20
  6 Σχίντια Ταργκόβιστε * 9 42 1 0 8 6:20

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 16 5
(50.0%)
1
(10.0%)
4
(40.0%)
13:8 2.1 1.3:0.8
Ημίχρονο 10 19 5
(50.0%)
4
(40.0%)
1
(10.0%)
9:2 1.1 0.9:0.2

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 46% 54%
Goals κατά 29% 71%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.76 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 53.95 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 38.7% (12/31) 61.3% (19/31)
Ημίχρονο 9.7% (3/31) 90.3% (28/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 41.9% (13/31)
2-3 29.0% (9/31)
4-6 29.0% (9/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 22.6% (7/31)

G/G - N/G

G/G N/G
38.7% (12/31) 61.3% (19/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 21 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 133 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.61 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.68 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Ribeiro Sergio10
Ilie Filip7
Bratu Mario5
Albino Pedro4
Manolache Antonio4
Pirvulescu Daniel3
Cararus Ion3
Goodlad Gideon3
Buziuc Alexandru2
Padurariu Ricardo2
Okoro Emmanuel2
Kilyen Szabolcs1
Neacsa Alexandru1
Ilie Florin1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 1 16.1% (5/31)
1 - 0 12.9% (4/31)
0 - 0 12.9% (4/31)
2 - 0 9.7% (3/31)
1 - 3 9.7% (3/31)
2 - 1 6.5% (2/31)
0 - 2 6.5% (2/31)
3 - 2 6.5% (2/31)
1 - 1 3.2% (1/31)
2 - 2 3.2% (1/31)
3 - 0 3.2% (1/31)
2 - 3 3.2% (1/31)
3 - 1 3.2% (1/31)
2 - 4 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 29.0% (9/31)
2 19.4% (6/31)
4 16.1% (5/31)
0 12.9% (4/31)
3 9.7% (3/31)
5 9.7% (3/31)
6 3.2% (1/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.8% (8/31)
1/X 3.2% (1/31)
1/2 0.0% (0/31)
X/1 12.9% (4/31)
X/X 16.1% (5/31)
X/2 19.4% (6/31)
2/1 3.2% (1/31)
2/X 0.0% (0/31)
2/2 19.4% (6/31)