Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μπίχορ Οράντεα

Μπίχορ Οράντεα : Στατιστικά για Λίγκα 2 2025/2026

Αγώνες

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Γκρουπ Υποβιβασμού Α
  1 Τάργκο Μούρες * 7 51 4 2 1 16:7
  2 Μεταλούλ Μπουζάου * 7 50 6 0 1 16:6
  3 CSM Σλατίνα * 7 43 5 2 0 13:4
  4 Πολιτέχνικα Ιάσι * 7 41 3 1 3 7:6
  5 Γκλόρια Μπίστριτσα * 7 34 2 2 3 10:8
  6 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου * 7 25 3 0 4 9:10
  7 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 7 20 0 2 5 4:19
  8 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ * 7 11 0 1 6 4:19
Γκρουπ Υποβιβασμού Β
  1 ΦΚ Μπακάου * 7 42 3 0 4 7:11
  2 Κονκόρντια Κιάζνα * 7 41 4 2 1 10:5
  3 CSM Ρεσίτα * 7 40 2 1 4 6:10
  4 Αφουμάτι * 7 37 2 1 4 8:9
  5 Ντουμπραβίτα * 7 32 2 1 4 6:7
  6 Βιτορούλ Σελιμπάρ * 7 30 3 1 3 8:9
  7 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε * 7 28 4 2 1 16:9
  8 Τουνάρι * 7 27 3 2 2 9:10
Λίγκα 2
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα 21 53 16 5 0 37:13
  2 Σέπσι 21 44 13 5 3 34:18
  3 Σχίντια Ταργκόβιστε 21 39 12 3 6 38:20
  4 Μπίχορ Οράντεα 21 39 12 3 6 40:24
  5 Βολουντάρι 21 39 11 6 4 30:16
  6 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 21 39 12 3 6 36:27
  7 Τάργκο Μούρες 21 37 11 4 6 37:22
  8 CSM Ρεσίτα 21 33 10 3 8 35:29
  9 ΦΚ Μπακάου 21 33 9 6 6 28:26
  10 Μεταλούλ Μπουζάου 21 32 10 2 9 33:26
  11 Πολιτέχνικα Ιάσι 21 31 9 4 8 25:22
  12 Αφουμάτι 21 30 9 3 9 30:26
  13 Κονκόρντια Κιάζνα 21 27 8 3 10 29:24
  14 Γκλόρια Μπίστριτσα 21 26 7 5 9 29:29
  15 CSM Σλατίνα 21 26 7 5 9 27:28
  16 Ντουμπραβίτα 21 25 7 4 10 25:33
  17 Βιτορούλ Σελιμπάρ 21 20 5 5 11 27:32
  18 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 21 18 5 3 13 20:43
  19 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου 21 16 3 7 11 19:35
  20 Τουνάρι 21 16 3 7 11 19:36
  21 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε 21 14 4 2 15 19:45
  22 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ 21 10 2 4 15 10:53
Πλέι οφ Ανόδου
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα * 9 68 5 0 4 12:7
  2 Σέπσι * 9 63 6 1 2 14:7
  3 Βολουντάρι * 9 61 7 1 1 17:6
  4 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου * 9 49 3 1 5 11:15
  5 Μπίχορ Οράντεα * 9 49 3 1 5 15:20
  6 Σχίντια Ταργκόβιστε * 9 42 1 0 8 6:20

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
16:21 3.7 1.6:2.1
Ημίχρονο 10 11 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
9:8 1.7 0.9:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 46% 54%
Goals κατά 47% 53%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 48.82 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.76 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 71.0% (22/31) 29.0% (9/31)
Ημίχρονο 22.6% (7/31) 77.4% (24/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 12.9% (4/31)
2-3 45.2% (14/31)
4-6 41.9% (13/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 19.4% (6/31)

G/G - N/G

G/G N/G
67.7% (21/31) 32.3% (10/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 56 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 62 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.81 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.45 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Tescan Dragos12
Hora Adrian12
Chiritoiu Andreas7
Stahl Albert7
Filip Ioan6
Cocian Angelo4
Tincau Luca2
Boiciuc Alexandru2
Vatajelu Bogdan2
Albu Ionut1
Enceanu Rares1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Hora Adrian1
Gunie Razvan1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 22.6% (7/31)
1 - 3 9.7% (3/31)
1 - 0 9.7% (3/31)
1 - 1 6.5% (2/31)
3 - 1 6.5% (2/31)
3 - 2 6.5% (2/31)
2 - 0 6.5% (2/31)
3 - 3 3.2% (1/31)
0 - 2 3.2% (1/31)
3 - 0 3.2% (1/31)
2 - 2 3.2% (1/31)
2 - 3 3.2% (1/31)
5 - 0 3.2% (1/31)
0 - 0 3.2% (1/31)
0 - 3 3.2% (1/31)
4 - 2 3.2% (1/31)
1 - 4 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 29.0% (9/31)
4 19.4% (6/31)
2 16.1% (5/31)
5 16.1% (5/31)
1 9.7% (3/31)
6 6.5% (2/31)
0 3.2% (1/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 25.8% (8/31)
1/X 0.0% (0/31)
1/2 0.0% (0/31)
X/1 29.0% (9/31)
X/X 9.7% (3/31)
X/2 6.5% (2/31)
2/1 6.5% (2/31)
2/X 6.5% (2/31)
2/2 16.1% (5/31)