Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ντεπορτίβο Γουαδαλαχάρα

Ντεπορτίβο Γουαδαλαχάρα : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2025/2026

Αγώνες

ΙΣΠΑΝΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν RFEF 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
1ος Όμιλος
  1 Τενερίφη 37 76 22 10 5 61:22
  2 Θέλτα Βίγκο Β 37 64 18 10 9 60:47
  3 Θαμόρα ΚΦ 37 61 17 10 10 53:41
  4 Ποντεβέδρα 37 57 14 15 8 47:29
  5 Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια 37 57 16 9 12 59:50
  6 Πονφεραντίνα 37 57 16 9 12 42:33
  7 Μπαρακάλντο 37 57 15 12 10 50:37
  8 Γιουνιονίστας 37 53 14 11 12 50:47
  9 Λούγκο 37 52 13 13 11 36:40
  10 Φερόλ 37 49 13 10 14 39:44
  11 Μέριδα 37 49 13 10 14 45:52
  12 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β' 37 49 13 10 14 38:45
  13 Αρένας Κλαμπ 37 49 14 7 16 45:55
  14 Καθερένιο 37 44 10 14 13 41:47
  15 Ρεάλ Αβιλές 37 43 11 10 16 53:65
  16 Ταλαβέρα 37 40 10 10 17 36:46
  17 Ουρένσε 37 40 9 13 15 42:46
  18 Οσασούνα Β' 37 40 10 10 17 27:40
  19 Ντεπορτίβο Γουαδαλαχάρα 37 40 10 10 17 42:56
  20 Αρεντέιρο 37 27 6 9 22 29:53
2ος Όμιλος
  1 Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε 37 69 19 12 6 57:36
  2 Σαμπαντέλ 37 65 17 14 6 51:27
  3 Ατλέτικο Μαδρίτης Β' 37 64 18 10 9 61:43
  4 Βιγιαρεάλ Β' 37 62 16 14 7 53:31
  5 Ευρόπα 37 57 15 12 10 52:48
  6 Καρταχένα 37 56 15 11 11 35:36
  7 Αλγκεσίρας 37 55 15 10 12 39:38
  8 Αντεκουέρα 37 53 15 8 14 44:43
  9 Χέρκουλες 37 53 14 11 12 42:40
  10 Ιμπίζα Ειβίσα 37 50 13 11 13 42:35
  11 Αλκορκόν 37 50 12 14 11 43:37
  12 Ρεάλ Μούρθια 37 49 13 10 14 40:40
  13 Τερουέλ 37 49 12 13 12 26:30
  14 Γιουβεντούντ Τορεμολίνος 37 46 11 13 13 44:48
  15 Ταραγόνα 37 46 13 7 17 39:48
  16 Ταραζόνα 37 45 11 12 14 31:38
  17 Μπέτις Β 37 44 12 8 17 46:57
  18 Μαρμπέγια 37 31 8 7 22 33:54
  19 Ατλέτικο Σανλουκένο 37 30 7 9 21 26:52
  20 Σεβίγια Ατλέτικο 37 27 5 12 20 20:43

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 12 3
(30.0%)
3
(30.0%)
4
(40.0%)
16:16 3.2 1.6:1.6
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
6:5 1.1 0.6:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 31% 69%
Goals κατά 34% 66%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 62.48 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.75 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 40.5% (15/37) 59.5% (22/37)
Ημίχρονο 0.0% (0/37) 100.0% (37/37)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 24.3% (9/37)
2-3 48.6% (18/37)
4-6 21.6% (8/37)
7+ 5.4% (2/37)
Failed to score 29.7% (11/37)

G/G - N/G

G/G N/G
48.6% (18/37) 51.4% (19/37)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 56 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.14 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.51 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Alvarez Unax10
Munoz Pablo7
Caropitche Salifo6
Amigo David6
Neskes3
Ablanque Javier2
Mayo Samu1
Diaz Borja1
Canizo Alejandro1
Calvo Tono1
Perez Lucas1
Gomez Javier1
Casado Jorge1
Cadete Kike1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Canizo Alejandro1
Casado Jorge1
Calvo Tono1
Gallardo Daniel1
Zarco Amador1
Rojo Pablo1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 18.9% (7/37)
1 - 0 13.5% (5/37)
2 - 0 10.8% (4/37)
3 - 0 8.1% (3/37)
2 - 1 5.4% (2/37)
1 - 4 5.4% (2/37)
0 - 1 5.4% (2/37)
2 - 3 5.4% (2/37)
0 - 2 5.4% (2/37)
0 - 0 5.4% (2/37)
2 - 2 2.7% (1/37)
4 - 3 2.7% (1/37)
4 - 0 2.7% (1/37)
3 - 1 2.7% (1/37)
3 - 4 2.7% (1/37)
1 - 3 2.7% (1/37)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 35.1% (13/37)
1 18.9% (7/37)
3 13.5% (5/37)
4 10.8% (4/37)
5 10.8% (4/37)
7 5.4% (2/37)
0 5.4% (2/37)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 35.1% (13/37)
1/X 0.0% (0/37)
1/2 0.0% (0/37)
X/1 10.8% (4/37)
X/X 24.3% (9/37)
X/2 13.5% (5/37)
2/1 0.0% (0/37)
2/X 2.7% (1/37)
2/2 13.5% (5/37)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
4
Μέση Ηλικία
23.3

Προπονητής

Castello Pere Marti