Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μπάνικ Οστράβα Β'

Μπάνικ Οστράβα Β' : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2025/2026

Αγώνες

ΤΣΕΧΙΑ: 2η Κατηγορία 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ζμπροϊόφσκα Μπρνο 28 72 23 3 2 57:20
  2 Σίλον Ταμπόρσκο 28 50 15 5 8 47:31
  3 Άρτις Μπρνο 28 49 14 7 7 44:34
  4 Ούστι Ναντ Λαμπέμ 28 45 14 3 11 50:42
  5 Πρίμπραμ 28 44 13 5 10 29:30
  6 Οπάβα 28 43 11 10 7 42:30
  7 Βικτόρια Ζίσκοφ 28 41 12 5 11 36:45
  8 Μπάνικ Οστράβα Β' 28 41 12 5 11 43:38
  9 Βλασίμ 28 38 10 8 10 39:30
  10 Σλάβια Πράγας Β' 28 35 10 5 13 38:43
  11 Μπουντεγιόβιτσε 28 34 10 4 14 29:37
  12 Σλάβια Κρομερίζ 28 30 9 3 16 29:41
  13 Κρουντίμ 28 29 7 8 13 34:48
  14 Προστεζόφ 28 26 5 11 12 30:43
  15 Σπάρτα Πράγας Β' 28 25 7 4 17 27:51
  16 Ζιχλάβα 28 23 5 8 15 27:38

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
15:14 2.9 1.5:1.4
Ημίχρονο 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
6:7 1.3 0.6:0.7

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 37% 63%
Goals κατά 39% 61%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 52.74 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 50.61 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 57.1% (16/28) 42.9% (12/28)
Ημίχρονο 17.9% (5/28) 82.1% (23/28)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 17.9% (5/28)
2-3 46.4% (13/28)
4-6 35.7% (10/28)
7+ 0.0% (0/28)
Failed to score 21.4% (6/28)

G/G - N/G

G/G N/G
46.4% (13/28) 53.6% (15/28)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 66 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.54 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.36 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Skrkon Vit7
Pira Jakub6
Komljenovic Sacha5
Jaron Petr3
Holan Dominik3
Ogbu Emmanuel Chidubem3
Sirotek Tomas2
Micek Jiri2
Simersky Dominik2
Drozd Simon2
Tiehi Christ1
Bewene Abdullahi1
Nogha Raymond1
Riha Zdenek1
Havran Marek1
Musak Artur1
Sehic Eldar1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 2 14.3% (4/28)
2 - 0 14.3% (4/28)
1 - 0 10.7% (3/28)
1 - 2 7.1% (2/28)
0 - 3 7.1% (2/28)
0 - 1 7.1% (2/28)
0 - 2 7.1% (2/28)
4 - 1 7.1% (2/28)
1 - 1 3.6% (1/28)
2 - 1 3.6% (1/28)
1 - 3 3.6% (1/28)
3 - 1 3.6% (1/28)
3 - 0 3.6% (1/28)
2 - 3 3.6% (1/28)
5 - 0 3.6% (1/28)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 25.0% (7/28)
3 21.4% (6/28)
4 21.4% (6/28)
1 17.9% (5/28)
5 14.3% (4/28)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 32.1% (9/28)
1/X 0.0% (0/28)
1/2 3.6% (1/28)
X/1 14.3% (4/28)
X/X 7.1% (2/28)
X/2 7.1% (2/28)
2/1 0.0% (0/28)
2/X 10.7% (3/28)
2/2 25.0% (7/28)