Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γκρόμπινας : Στατιστικά για Βιρσιλίγκα 2026
Αγώνες
ΛΕΤΟΝΙΑ: Βιρσιλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ρίγας Σκόλα
|
35 | 89 | 28 | 5 | 2 | 87:24 | ||
| 2 |
Ρίγα
|
35 | 83 | 25 | 8 | 2 | 95:33 | ||
| 3 |
Άουντα
|
35 | 70 | 21 | 7 | 7 | 61:38 | ||
| 4 |
BFC Νταουγκάβπιλς
|
35 | 51 | 14 | 9 | 12 | 42:37 | ||
| 5 |
Λιεπάγια
|
35 | 48 | 13 | 9 | 13 | 49:49 | ||
| 6 |
Σούπερ Νόβα
|
35 | 39 | 11 | 6 | 18 | 35:53 | ||
| 7 |
Γιελγκάβα
|
35 | 32 | 8 | 8 | 19 | 37:61 | ||
| 8 |
Γκρόμπινας
|
35 | 29 | 6 | 11 | 18 | 27:64 | ||
| 9 |
Τούκουμς 2000
|
35 | 25 | 5 | 10 | 20 | 44:67 | ||
| 10 |
Όγκρε Γιουνάιτεντ
|
35 | 19 | 4 | 7 | 24 | 34:85 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 8 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
10:23 | 3.3 | 1.0:2.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
3:12 | 1.5 | 0.3:1.2 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% | |
| Goals κατά | 39% | 61% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.78 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.53 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 37.1% (13/35) | 62.9% (22/35) |
| Ημίχρονο | 14.3% (5/35) | 85.7% (30/35) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 31.4% (11/35) |
| 2-3 | 40.0% (14/35) |
| 4-6 | 20.0% (7/35) |
| 7+ | 8.6% (3/35) |
| Failed to score | 45.7% (16/35) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 64 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 117 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 49 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.77 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.83 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Puzirevskis Artjoms | 7 |
| Corryn Milan | 5 |
| Druzinins Davids | 2 |
| Baravykas Rolandas | 2 |
| Kholod Artem | 2 |
| Dodo | 2 |
| Aruna Ali | 1 |
| Ribeiro Jose Martin | 1 |
| Sidorovs Maksims | 1 |
| Dobrecovs Devids | 1 |
| Olatunde-Matthew Oladotun | 1 |
| Yamada Hirotaka | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Baravykas Rolandas | 1 |
| Tyshchenko Ivan | 1 |
| Jovanovic Aleksa | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 17.1% (6/35) | |
| 1 - 0 | 11.4% (4/35) | |
| 0 - 1 | 11.4% (4/35) | |
| 0 - 0 | 8.6% (3/35) | |
| 2 - 0 | 8.6% (3/35) | |
| 3 - 1 | 5.7% (2/35) | |
| 0 - 2 | 5.7% (2/35) | |
| 3 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 5 | 2.9% (1/35) | |
| 3 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 1 | 2.9% (1/35) | |
| 6 - 1 | 2.9% (1/35) | |
| 4 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 2 - 2 | 2.9% (1/35) | |
| 1 - 3 | 2.9% (1/35) | |
| 3 - 3 | 2.9% (1/35) | |
| 7 - 0 | 2.9% (1/35) | |
| 0 - 3 | 2.9% (1/35) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 31.4% (11/35) | |
| 1 | 22.9% (8/35) | |
| 4 | 14.3% (5/35) | |
| 3 | 8.6% (3/35) | |
| 7 | 8.6% (3/35) | |
| 0 | 8.6% (3/35) | |
| 5 | 2.9% (1/35) | |
| 6 | 2.9% (1/35) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.7% (9/35) | |
| 1/X | 2.9% (1/35) | |
| 1/2 | 0.0% (0/35) | |
| X/1 | 17.1% (6/35) | |
| X/X | 20.0% (7/35) | |
| X/2 | 11.4% (4/35) | |
| 2/1 | 0.0% (0/35) | |
| 2/X | 8.6% (3/35) | |
| 2/2 | 14.3% (5/35) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 11
- Μέση Ηλικία
- 29