Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Νόρτζελαντ (Γ)

Νόρτζελαντ (Γ) : Στατιστικά για Κβίντελιγκαεν 2025/2026

ΔΑΝΙΑ: Κβίντελιγκαεν 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Κβιντελίγκεν
  1 Κέγκε (Γ) 14 32 10 2 2 33:15
  2 Φορτούνα Χόρινγκ (Γ) 14 29 8 5 1 28:8
  3 Μπρόντμπι (Γ) 14 24 6 6 2 21:11
  4 Άαρχους (Γ) 14 24 7 3 4 22:16
  5 Νόρτζελαντ (Γ) 14 21 5 6 3 27:15
  6 Κόλντινγκ (Γ) 14 11 3 2 9 16:32
  7 Μίντιλαντ (Γ) 14 9 2 3 9 14:30
  8 Οντένσε Q (Γ) 14 4 1 1 12 6:40
Πλέι οφ
  1 Κέγκε (Γ) 21 44 13 5 3 43:21
  2 Μπρόντμπι (Γ) 21 43 12 7 2 31:12
  3 Νόρτζελαντ (Γ) 21 35 9 8 4 45:23
  4 Φορτούνα Χόρινγκ (Γ) 21 35 10 5 6 35:20
  5 Άαρχους (Γ) 21 25 7 4 10 26:28
  6 Κόλντινγκ (Γ) 21 18 5 3 13 22:48

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 21 6
(60.0%)
3
(30.0%)
1
(10.0%)
26:11 3.7 2.6:1.1
Ημίχρονο 10 20 6
(60.0%)
2
(20.0%)
2
(20.0%)
13:5 1.8 1.3:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 51% 49%
Goals κατά 35% 65%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 48.31 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 46.78 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 61.9% (13/21) 38.1% (8/21)
Ημίχρονο 23.8% (5/21) 76.2% (16/21)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 23.8% (5/21)
2-3 19.0% (4/21)
4-6 57.1% (12/21)
7+ 0.0% (0/21)
Failed to score 23.8% (5/21)

G/G - N/G

G/G N/G
57.1% (12/21) 42.9% (9/21)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 23 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 42 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 82 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 2.14 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.10 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Hoejer Flora9
Walter Anna7
Larsen Cecilie4
Petersen Thea4
Marfo Princess4
El Behery Laila4
Mott Alberte3
Moesgaard Carli2
Antvorskov Signe2
Engsig-Karup Astrid1
Wisnewski Grace1
Gamede Bongeka1
Knudsen Karen Linnebjerg1
Funch Josefine1
La Cour Clara1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Hoejer Flora1
Marfo Princess1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
3 - 1 14.3% (3/21)
2 - 2 14.3% (3/21)
0 - 0 14.3% (3/21)
1 - 5 4.8% (1/21)
1 - 1 4.8% (1/21)
2 - 0 4.8% (1/21)
1 - 0 4.8% (1/21)
4 - 1 4.8% (1/21)
3 - 3 4.8% (1/21)
3 - 0 4.8% (1/21)
2 - 3 4.8% (1/21)
0 - 5 4.8% (1/21)
0 - 1 4.8% (1/21)
0 - 2 4.8% (1/21)
5 - 1 4.8% (1/21)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
4 28.6% (6/21)
6 14.3% (3/21)
2 14.3% (3/21)
5 14.3% (3/21)
0 14.3% (3/21)
1 9.5% (2/21)
3 4.8% (1/21)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 28.6% (6/21)
1/X 9.5% (2/21)
1/2 4.8% (1/21)
X/1 9.5% (2/21)
X/X 19.0% (4/21)
X/2 4.8% (1/21)
2/1 0.0% (0/21)
2/X 9.5% (2/21)
2/2 14.3% (3/21)