Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Χάρτζου JK Λάγκρι : Στατιστικά για Μεϊστριλίγκα 2026
Αγώνες
ΕΣΘΟΝΙΑ: Μεϊστριλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Λεβάντια Ταλίν
|
30 | 75 | 23 | 6 | 1 | 82:21 | ||
| 2 |
Φλόρα Ταλίν
|
30 | 55 | 18 | 1 | 11 | 59:41 | ||
| 3 |
Πάιντε Λιναμεσκόντ
|
30 | 51 | 15 | 6 | 9 | 48:37 | ||
| 4 |
Νόμε Κάλιου
|
31 | 51 | 15 | 6 | 10 | 54:30 | ||
| 5 |
Ταμέκα Τάρτου
|
30 | 47 | 15 | 2 | 13 | 41:47 | ||
| 6 |
Χάρτζου JK Λάγκρι
|
31 | 41 | 13 | 2 | 16 | 43:47 | ||
| 7 |
Πάρνου Βάπρους
|
31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 43:61 | ||
| 8 |
Κουρεσάρε
|
30 | 32 | 9 | 5 | 16 | 33:49 | ||
| 9 |
Νόμε Γιουνάιτεντ
|
31 | 28 | 9 | 1 | 21 | 47:74 | ||
| 10 |
Νάρβα Τρανς
|
30 | 20 | 5 | 5 | 20 | 24:67 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 16 | 5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
4 (40.0%) |
13:12 | 2.5 | 1.3:1.2 | |
| Ημίχρονο | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 49% | 51% | |
| Goals κατά | 40% | 60% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.44 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.28 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 61.3% (19/31) | 38.7% (12/31) |
| Ημίχρονο | 9.7% (3/31) | 90.3% (28/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 22.6% (7/31) |
| 2-3 | 48.4% (15/31) |
| 4-6 | 25.8% (8/31) |
| 7+ | 3.2% (1/31) |
| Failed to score | 25.8% (8/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 43 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.39 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.52 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Eerme Karel | 9 |
| Kriis Kristjan | 5 |
| Binate Abdul Wahid | 4 |
| Rudenko Daniil | 4 |
| Kelement Marten | 4 |
| Reimaa Reinhard | 3 |
| Liit Sander Alex | 2 |
| Sillamaa Ramol | 2 |
| Laur Kaspar | 2 |
| Ennuste Karl-Erik | 1 |
| Jaerve Andres | 1 |
| Palutaja Hugo | 1 |
| Kesa Markus | 1 |
| Kose Ander-Joosep | 1 |
| Kerge Stevin | 1 |
| Roomussaar Kaspar | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Jaerve Andres | 1 |
| Kajari Enriko | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | 19.4% (6/31) | |
| 1 - 0 | 16.1% (5/31) | |
| 3 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 0 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 3 - 0 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 5 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 5 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 2 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 32.3% (10/31) | |
| 1 | 19.4% (6/31) | |
| 2 | 16.1% (5/31) | |
| 5 | 16.1% (5/31) | |
| 4 | 9.7% (3/31) | |
| 0 | 3.2% (1/31) | |
| 7 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 38.7% (12/31) | |
| 1/X | 0.0% (0/31) | |
| 1/2 | 3.2% (1/31) | |
| X/1 | 12.9% (4/31) | |
| X/X | 6.5% (2/31) | |
| X/2 | 22.6% (7/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 0.0% (0/31) | |
| 2/2 | 16.1% (5/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 6
- Μέση Ηλικία
- 23.5