Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σορέ : Στατιστικά για Σαμπιονά Νασιονάλ 2 2025/2026
Αγώνες
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 2 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Λα Ρος ΒΦ
|
30 | 65 | 19 | 8 | 3 | 61:27 | ||
| 2 |
Μπορντό
|
30 | 62 | 19 | 5 | 6 | 51:28 | ||
| 3 |
Αβιρόν Μπαϊονέ
|
30 | 55 | 17 | 4 | 9 | 42:27 | ||
| 4 |
Σεντ Μαλό
|
30 | 50 | 13 | 11 | 6 | 43:29 | ||
| 5 |
Λες Ερμπιέ
|
30 | 49 | 14 | 7 | 9 | 45:33 | ||
| 6 |
Ανγκουλέμε
|
30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 33:36 | ||
| 7 |
Ντίναν Λέχον
|
30 | 41 | 12 | 5 | 13 | 44:45 | ||
| 8 |
Αβράνς
|
30 | 40 | 10 | 10 | 10 | 46:41 | ||
| 9 |
Σορέ
|
30 | 38 | 11 | 5 | 14 | 35:38 | ||
| 10 |
Λα Σεντ Κολομπάν Λοσμινέ
|
30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 31:34 | ||
| 11 |
Μοντλουί
|
30 | 31 | 7 | 10 | 13 | 42:50 | ||
| 12 |
Λοριάν Β' *
|
30 | 31 | 9 | 5 | 16 | 38:51 | ||
| 13 |
Βολτίγκ ντε Σατομπριάντ
|
30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 25:47 | ||
| 14 |
Γκράνβιλ
|
30 | 29 | 6 | 11 | 13 | 32:41 | ||
| 15 |
Ολιμπίκ Σαουμούρ
|
30 | 28 | 6 | 10 | 14 | 37:56 | ||
| 16 |
Ποίτεβιν *
|
30 | 25 | 5 | 11 | 14 | 21:43 | ||
| 2ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Θίονβιλ Λουσιτάνος
|
30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 53:36 | ||
| 2 |
Μπουρζ 18
|
30 | 52 | 14 | 10 | 6 | 35:24 | ||
| 3 |
Αγκουενό
|
30 | 51 | 14 | 9 | 7 | 43:29 | ||
| 4 |
Φεϊνιέ
|
30 | 46 | 12 | 10 | 8 | 41:24 | ||
| 5 |
Φουριάνι Αγκλιάνι
|
30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 45:40 | ||
| 6 |
Σεντ Πριβ Σεντ Ιλέρ
|
30 | 42 | 12 | 6 | 12 | 48:44 | ||
| 7 |
Ντιέπ
|
30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 31:36 | ||
| 8 |
Μπαστιά Μπόργκο
|
30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 32:37 | ||
| 9 |
Επινάλ
|
30 | 40 | 11 | 7 | 12 | 32:37 | ||
| 10 |
ASC Μπισχάιμ *
|
30 | 39 | 10 | 10 | 10 | 31:37 | ||
| 11 |
Κολμάρ *
|
30 | 37 | 9 | 11 | 10 | 41:43 | ||
| 12 |
Μπόβε *
|
30 | 35 | 9 | 11 | 10 | 39:42 | ||
| 13 |
Βασκεάλ
|
30 | 34 | 10 | 4 | 16 | 28:44 | ||
| 14 |
Σαμπλί *
|
30 | 34 | 9 | 10 | 11 | 35:35 | ||
| 15 |
Ουνιόν Σπορτίβ Τσαντιγί
|
30 | 27 | 6 | 9 | 15 | 32:42 | ||
| 16 |
Μπλουά Φουτ 41
|
30 | 25 | 7 | 4 | 19 | 31:47 | ||
| 3ος Όμιλος | |||||||||
| 1 |
Κάννες
|
30 | 60 | 17 | 9 | 4 | 53:30 | ||
| 2 |
Νιμ
|
30 | 59 | 18 | 5 | 7 | 46:25 | ||
| 3 |
Λουζιτάνος Σεντ-Μάουρ
|
30 | 55 | 15 | 10 | 5 | 40:24 | ||
| 4 |
Ρουμιγί
|
30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 49:36 | ||
| 5 |
Υέρ
|
30 | 45 | 11 | 12 | 7 | 36:27 | ||
| 6 |
Αντρεζιέ Μπουθεόν
|
30 | 45 | 12 | 9 | 9 | 48:33 | ||
| 7 |
Ίστρ
|
30 | 43 | 11 | 10 | 9 | 42:32 | ||
| 8 |
Κρετέιγ
|
30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 36:34 | ||
| 9 |
Γκολ ΦΚ *
|
30 | 40 | 11 | 8 | 11 | 38:46 | ||
| 10 |
ΡΚ Γκρας
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 41:42 | ||
| 11 |
Ετουάλ Σεν Ράφαελ
|
30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 37:50 | ||
| 12 |
Λιμονέ Σεντ Ντιντιέ
|
30 | 34 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | ||
| 13 |
Μπόμπιγκνι AC
|
30 | 32 | 7 | 11 | 12 | 29:31 | ||
| 14 |
Τουλόν *
|
30 | 31 | 8 | 10 | 12 | 38:47 | ||
| 15 |
Σεντ Πριστ
|
30 | 30 | 7 | 9 | 14 | 35:50 | ||
| 16 |
Ρουσέτ
|
30 | 12 | 2 | 6 | 22 | 28:76 | ||
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 16 | 5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
4 (40.0%) |
16:15 | 3.1 | 1.6:1.5 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
7:7 | 1.4 | 0.7:0.7 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | |||
| Goals κατά | |||
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 46.7% (14/30) | 53.3% (16/30) |
| Ημίχρονο | 13.3% (4/30) | 86.7% (26/30) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 46.7% (14/30) |
| 2-3 | 23.3% (7/30) |
| 4-6 | 30.0% (9/30) |
| 7+ | 0.0% (0/30) |
| Failed to score | 43.3% (13/30) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 33 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 82 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 71 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.10 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 26.7% (8/30) | |
| 2 - 1 | 10.0% (3/30) | |
| 3 - 1 | 10.0% (3/30) | |
| 1 - 0 | 10.0% (3/30) | |
| 0 - 0 | 10.0% (3/30) | |
| 1 - 3 | 6.7% (2/30) | |
| 4 - 1 | 3.3% (1/30) | |
| 2 - 2 | 3.3% (1/30) | |
| 0 - 3 | 3.3% (1/30) | |
| 1 - 2 | 3.3% (1/30) | |
| 4 - 2 | 3.3% (1/30) | |
| 3 - 3 | 3.3% (1/30) | |
| 0 - 2 | 3.3% (1/30) | |
| 2 - 0 | 3.3% (1/30) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 36.7% (11/30) | |
| 4 | 20.0% (6/30) | |
| 3 | 16.7% (5/30) | |
| 0 | 10.0% (3/30) | |
| 6 | 6.7% (2/30) | |
| 2 | 6.7% (2/30) | |
| 5 | 3.3% (1/30) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 16.7% (5/30) | |
| 1/X | 3.3% (1/30) | |
| 1/2 | 6.7% (2/30) | |
| X/1 | 23.3% (7/30) | |
| X/X | 10.0% (3/30) | |
| X/2 | 13.3% (4/30) | |
| 2/1 | 0.0% (0/30) | |
| 2/X | 3.3% (1/30) | |
| 2/2 | 23.3% (7/30) | |
Θίονβιλ Λουσιτάνος
Μπουρζ 18
Αγκουενό
Φεϊνιέ
Φουριάνι Αγκλιάνι
Σεντ Πριβ Σεντ Ιλέρ
Ντιέπ
Μπαστιά Μπόργκο
Επινάλ
ASC Μπισχάιμ *
Κολμάρ *
Μπόβε *
Βασκεάλ
Σαμπλί *
Ουνιόν Σπορτίβ Τσαντιγί
Μπλουά Φουτ 41
Κάννες
Νιμ
Λουζιτάνος Σεντ-Μάουρ
Ρουμιγί
Υέρ
Αντρεζιέ Μπουθεόν
Ίστρ
Κρετέιγ
Γκολ ΦΚ *
ΡΚ Γκρας
Ετουάλ Σεν Ράφαελ
Λιμονέ Σεντ Ντιντιέ
Μπόμπιγκνι AC
Τουλόν *
Σεντ Πριστ
Ρουσέτ