Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ίντερ Τούρκου : Στατιστικά για Βεϊκαουσλίγκα 2026
Αγώνες
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ: Βεϊκαουσλίγκα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Βεϊκαουσλίγκα | |||||||||
| 1 |
Κουόπιο
|
22 | 43 | 12 | 7 | 3 | 38:23 | ||
| 2 |
Ίντερ Τούρκου
|
22 | 42 | 11 | 9 | 2 | 29:16 | ||
| 3 |
Ελσίνκι
|
22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 36:27 | ||
| 4 |
Γκνιστάν
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 36:29 | ||
| 5 |
Ούλου
|
22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 25:25 | ||
| 6 |
VPS Βάσα
|
22 | 33 | 9 | 6 | 7 | 29:22 | ||
| 7 |
Λάχτι
|
22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 26:19 | ||
| 8 |
Τούρκου
|
22 | 31 | 8 | 7 | 7 | 28:23 | ||
| 9 |
Ίλβες
|
22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 34:37 | ||
| 10 |
Σεϊναγιόεν JK
|
22 | 19 | 4 | 7 | 11 | 25:33 | ||
| 11 |
Γιάρο
|
22 | 15 | 3 | 6 | 13 | 18:44 | ||
| 12 |
Μάριεχαμν
|
22 | 14 | 3 | 5 | 14 | 17:43 | ||
| Όμιλος Πρωταθλητή | |||||||||
| 1 |
Ελσίνκι
|
31 | 58 | 17 | 7 | 7 | 63:36 | ||
| 2 |
Ίντερ Τούρκου
|
31 | 58 | 16 | 10 | 5 | 41:27 | ||
| 3 |
Κουόπιο
|
31 | 53 | 14 | 11 | 6 | 46:31 | ||
| 4 |
Ούλου
|
31 | 47 | 14 | 5 | 12 | 38:37 | ||
| 5 |
Γκνιστάν
|
31 | 43 | 11 | 10 | 10 | 47:46 | ||
| 6 |
VPS Βάσα
|
31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 31:38 | ||
| Γκρουπ Υποβιβασμού | |||||||||
| 1 |
Λάχτι
|
27 | 39 | 11 | 6 | 10 | 35:26 | ||
| 2 |
Ίλβες
|
27 | 38 | 11 | 5 | 11 | 45:39 | ||
| 3 |
Τούρκου
|
27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 29:33 | ||
| 4 |
Σεϊναγιόεν JK
|
27 | 27 | 6 | 9 | 12 | 29:37 | ||
| 5 |
Γιάρο
|
27 | 21 | 4 | 9 | 14 | 22:49 | ||
| 6 |
Μάριεχαμν
|
27 | 19 | 4 | 7 | 16 | 22:49 | ||
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 19 | 6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
13:11 | 2.4 | 1.3:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 12 | 2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
4:4 | 0.8 | 0.4:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% | |
| Goals κατά | 52% | 48% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.59 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.22 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 35.5% (11/31) | 64.5% (20/31) |
| Ημίχρονο | 12.9% (4/31) | 87.1% (27/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 41.9% (13/31) |
| 2-3 | 38.7% (12/31) |
| 4-6 | 16.1% (5/31) |
| 7+ | 3.2% (1/31) |
| Failed to score | 22.6% (7/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 103 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.32 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.87 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Kangasniemi Ilari | 1 |
| Laine Janne-Pekka | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 19.4% (6/31) | |
| 1 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 4 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 3 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 22.6% (7/31) | |
| 2 | 22.6% (7/31) | |
| 0 | 19.4% (6/31) | |
| 3 | 16.1% (5/31) | |
| 6 | 6.5% (2/31) | |
| 4 | 6.5% (2/31) | |
| 7 | 3.2% (1/31) | |
| 5 | 3.2% (1/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 9.7% (3/31) | |
| 1/X | 0.0% (0/31) | |
| 1/2 | 3.2% (1/31) | |
| X/1 | 16.1% (5/31) | |
| X/X | 25.8% (8/31) | |
| X/2 | 6.5% (2/31) | |
| 2/1 | 6.5% (2/31) | |
| 2/X | 6.5% (2/31) | |
| 2/2 | 25.8% (8/31) | |
Ρόστερ
Jussi Niska
- Aμυντικός
- #2
Juuso Haemaelaeinen
- Aμυντικός
- #3
Albin Granlund
- Aμυντικός
- #5
Robert Ivanov
- Aμυντικός
- #6
Seth Saarinen
- Aμυντικός
- #18
Luka Kuittinen
- Aμυντικός
- #22
Yeboah Amankwah
- Aμυντικός
- #30
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 21
- Μέση Ηλικία
- 26.1
Προπονητής
- Vesa Vasara
- Ηλικία: 50