Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μπασκίμι : Στατιστικά για Πρβα Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΠΓΔΜ: Πρβα Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Βαρντάρ
|
31 | 77 | 24 | 5 | 2 | 76:21 | ||
| 2 |
Σκεντίγια
|
31 | 71 | 22 | 5 | 4 | 65:26 | ||
| 3 |
Στρούγκα Τριμ
|
31 | 62 | 19 | 5 | 7 | 68:26 | ||
| 4 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
31 | 53 | 16 | 5 | 10 | 57:31 | ||
| 5 |
Τίκβες
|
31 | 44 | 13 | 5 | 13 | 54:44 | ||
| 6 |
Μπασκίμι
|
31 | 41 | 11 | 8 | 12 | 37:50 | ||
| 7 |
Αρσίμι
|
31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 47:53 | ||
| 8 |
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
|
31 | 37 | 9 | 10 | 12 | 39:54 | ||
| 9 |
Πέλιστερ
|
31 | 36 | 9 | 9 | 13 | 38:40 | ||
| 10 |
Μακεντόνιγια Γκιόρτσε Πέτροφ
|
31 | 30 | 8 | 6 | 17 | 35:52 | ||
| 11 |
Ραμποτνίσκι
|
31 | 30 | 8 | 6 | 17 | 37:55 | ||
| 12 |
Σκούπι
|
31 | 1 | 0 | 1 | 30 | 15:116 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 12 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
12:16 | 2.8 | 1.2:1.6 | |
| Ημίχρονο | 10 | 8 | 1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
4 (40.0%) |
3:6 | 0.9 | 0.3:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% | |
| Goals κατά | 38% | 62% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.41 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.72 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 51.6% (16/31) | 48.4% (15/31) |
| Ημίχρονο | 19.4% (6/31) | 80.6% (25/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 19.4% (6/31) |
| 2-3 | 48.4% (15/31) |
| 4-6 | 32.3% (10/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 35.5% (11/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 56 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.19 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.61 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Avornyo Emmanuel | 10 |
| Aleksovski Philip | 6 |
| Orr Nickel | 4 |
| Simonovski Marko | 3 |
| Memeti Resulj | 3 |
| Hadzic Nedim | 3 |
| Ribeiro Luis | 2 |
| Jahja Abdulhadi | 1 |
| Sumer Hasan | 1 |
| Lichina Esmin | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Simonovski Marko | 1 |
| Zuka Fisnik | 1 |
| Murati Redjep | 1 |
| Orr Nickel | 1 |
| Lichina Esmin | 1 |
| Hasan Sumer | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 2 | 12.9% (4/31) | |
| 1 - 0 | 9.7% (3/31) | |
| 0 - 0 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 1 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 6 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 4 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 4 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 5 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 1 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 29.0% (9/31) | |
| 3 | 19.4% (6/31) | |
| 5 | 12.9% (4/31) | |
| 4 | 12.9% (4/31) | |
| 1 | 9.7% (3/31) | |
| 0 | 9.7% (3/31) | |
| 6 | 6.5% (2/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 32.3% (10/31) | |
| 1/X | 3.2% (1/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 6.5% (2/31) | |
| X/X | 16.1% (5/31) | |
| X/2 | 6.5% (2/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 6.5% (2/31) | |
| 2/2 | 29.0% (9/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 6
- Μέση Ηλικία
- 28.7