Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ιταμπαϊάνα

Ιταμπαϊάνα : Στατιστικά για Σέριε C 2026

ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Μποταφόγκο Πεσόα 19 33 10 3 6 28:19
  2 Μπρούσκε 19 32 9 5 5 28:22
  3 Φεροβιάρια 19 30 8 6 5 22:15
  4 Μαρινγκά 19 30 8 6 5 32:30
  5 Φλορέστα 19 30 8 6 5 22:20
  6 Ίντερ Ντε Λιμέϊρα 19 30 8 6 5 22:20
  7 Παϊσαντού 19 29 9 2 8 26:27
  8 Σάντα Κρουζ Ρεσίφε 19 29 8 5 6 20:15
  9 Ιπιράνγκα RS 19 29 8 5 6 27:24
  10 Γκουαρανί 19 28 7 7 5 34:24
  11 Φιγκεϊρένσε 19 28 7 7 5 19:22
  12 Μαρανάο 19 27 7 6 6 19:18
  13 Αμαζόνας 19 26 7 5 7 21:23
  14 Κάσιας 19 25 6 7 6 17:16
  15 Ιτουάνο 19 22 6 4 9 18:21
  16 Βόλτα Ρεντόντα 19 21 6 3 10 13:25
  17 Μπάρα ΣΚ 19 21 5 6 8 21:21
  18 Ανάπολις 19 19 5 4 10 17:22
  19 Ιταμπαϊάνα 19 17 4 5 10 14:27
  20 Κονφιάνσα 19 13 3 4 12 11:20

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
8:14 2.2 0.8:1.4
Ημίχρονο 10 15 4
(40.0%)
3
(30.0%)
3
(30.0%)
6:5 1.1 0.6:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 50% 50%
Goals κατά 30% 70%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 44 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.96 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 26.3% (5/19) 73.7% (14/19)
Ημίχρονο 5.3% (1/19) 94.7% (18/19)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 42.1% (8/19)
2-3 36.8% (7/19)
4-6 21.1% (4/19)
7+ 0.0% (0/19)
Failed to score 42.1% (8/19)

G/G - N/G

G/G N/G
36.8% (7/19) 63.2% (12/19)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 14 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 122 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 63 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.74 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.42 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Everton Kanela3
Alves Rodrigo3
Karl1
Isaque1
Leilson1
Cleiton1
Moura Fabricio1
Renatinho1
Henrique Julio1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Karl1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 21.1% (4/19)
0 - 2 15.8% (3/19)
1 - 1 10.5% (2/19)
0 - 1 10.5% (2/19)
0 - 0 10.5% (2/19)
4 - 1 5.3% (1/19)
2 - 0 5.3% (1/19)
2 - 2 5.3% (1/19)
4 - 2 5.3% (1/19)
1 - 4 5.3% (1/19)
1 - 2 5.3% (1/19)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 31.6% (6/19)
1 31.6% (6/19)
5 10.5% (2/19)
0 10.5% (2/19)
4 5.3% (1/19)
6 5.3% (1/19)
3 5.3% (1/19)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 15.8% (3/19)
1/X 5.3% (1/19)
1/2 0.0% (0/19)
X/1 21.1% (4/19)
X/X 15.8% (3/19)
X/2 10.5% (2/19)
2/1 0.0% (0/19)
2/X 5.3% (1/19)
2/2 26.3% (5/19)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
4
Μέση Ηλικία
32

Προπονητής

Marcelo Chamusca
Ηλικία: 59