Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Καέν : Στατιστικά για Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
Αγώνες
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ντιζόν
|
31 | 62 | 17 | 11 | 3 | 49:23 | ||
| 2 |
Σοσό *
|
31 | 57 | 16 | 9 | 6 | 49:24 | ||
| 3 |
Φλέρι 91
|
31 | 54 | 15 | 9 | 7 | 46:28 | ||
| 4 |
Ρουέν
|
31 | 52 | 13 | 13 | 5 | 41:28 | ||
| 5 |
Βερσαλλίες 78
|
31 | 52 | 15 | 7 | 9 | 44:32 | ||
| 6 |
Ορλεάν
|
31 | 51 | 14 | 9 | 8 | 40:39 | ||
| 7 |
Λε Πουί
|
31 | 46 | 12 | 10 | 9 | 43:36 | ||
| 8 |
Καέν
|
31 | 40 | 8 | 16 | 7 | 38:31 | ||
| 9 |
Κονκαρνό
|
31 | 37 | 8 | 13 | 10 | 30:35 | ||
| 10 |
Βαλενσιέν *
|
31 | 36 | 10 | 7 | 14 | 33:42 | ||
| 11 |
Βιλεφράνς
|
31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 32:43 | ||
| 12 |
Ομπάν
|
31 | 34 | 8 | 10 | 13 | 35:45 | ||
| 13 |
Παρί 13 Ατλέτικο
|
31 | 32 | 7 | 11 | 13 | 26:40 | ||
| 14 |
Μπουργκ Περόνας
|
32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 25:44 | ||
| 15 |
Κεβιγί
|
31 | 30 | 7 | 9 | 15 | 33:45 | ||
| 16 |
Σατορού *
|
31 | 29 | 6 | 12 | 13 | 33:47 | ||
| 17 |
Σταντ Μπριοσίν
|
31 | 26 | 5 | 11 | 15 | 33:48 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 14 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
14:8 | 2.2 | 1.4:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 17 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
6:4 | 1.0 | 0.6:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 42% | 58% | |
| Goals κατά | 39% | 61% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.61 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.71 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 38.7% (12/31) | 61.3% (19/31) |
| Ημίχρονο | 3.2% (1/31) | 96.8% (30/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.8% (8/31) |
| 2-3 | 61.3% (19/31) |
| 4-6 | 12.9% (4/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 22.6% (7/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 73 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 90 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.23 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Botella Ivann | 9 |
| Gnanduillet Armand | 5 |
| Hafid Mohamed | 5 |
| Duville-Parsemain Alexandre | 5 |
| M'vila Yann | 4 |
| Gomes Vinicius | 2 |
| Rajot Lorenzo | 2 |
| Dali Amar Belkacem | 2 |
| Henry Valentin | 1 |
| Bagbema Zoumana | 1 |
| Milliner Leo | 1 |
| Labonne Ronny | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Diedounne Debohi | 2 |
| Botella Ivann | 1 |
| Henry Valentin | 1 |
| Kimboma Josue | 1 |
| Sagnan Souleymane | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 25.8% (8/31) | |
| 0 - 0 | 16.1% (5/31) | |
| 2 - 1 | 12.9% (4/31) | |
| 1 - 0 | 9.7% (3/31) | |
| 3 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 2 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 35.5% (11/31) | |
| 3 | 25.8% (8/31) | |
| 0 | 16.1% (5/31) | |
| 1 | 9.7% (3/31) | |
| 4 | 6.5% (2/31) | |
| 6 | 6.5% (2/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.8% (8/31) | |
| 1/X | 6.5% (2/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 3.2% (1/31) | |
| X/X | 32.3% (10/31) | |
| X/2 | 3.2% (1/31) | |
| 2/1 | 3.2% (1/31) | |
| 2/X | 12.9% (4/31) | |
| 2/2 | 12.9% (4/31) | |
Ρόστερ
Anthony Mandrea
- Tερματοφύλακας
- #1
Yannis Clementia
- Tερματοφύλακας
- #16
Parfait Mandanda
- Tερματοφύλακας
- #30
Diabe Bolumbu
- Aμυντικός
- #3
Ronny Labonne
- Aμυντικός
- #17
Valentin Henry
- Aμυντικός
- #18
Leandro Morante
- Aμυντικός
- #23
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 18
- Μέση Ηλικία
- 27.2
Προπονητής
- Maxime D'Ornano
- Ηλικία: 45