Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κερέταρο : Στατιστικά για Λίγκα MX 2025/2026
Αγώνες
ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Κλαουσούρα | |||||||||
| 1 |
Πούμας
|
17 | 36 | 10 | 6 | 1 | 34:17 | ||
| 2 |
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 33:17 | ||
| 3 |
Κρουζ Αζούλ
|
17 | 33 | 9 | 6 | 2 | 31:18 | ||
| 4 |
Πατσούκα
|
17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 25:19 | ||
| 5 |
Τολούκα
|
17 | 30 | 8 | 6 | 3 | 28:16 | ||
| 6 |
Άτλας
|
17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 16:18 | ||
| 7 |
Τίγκρες
|
17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 28:18 | ||
| 8 |
Κλαμπ Αμέρικα
|
17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 20:17 | ||
| 9 |
Τιχουάνα
|
17 | 23 | 5 | 8 | 4 | 19:17 | ||
| 10 |
Λεόν
|
17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 22:32 | ||
| 11 |
Κερέταρο
|
17 | 20 | 4 | 8 | 5 | 17:21 | ||
| 12 |
Χουάρεζ
|
17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 26:32 | ||
| 13 |
Μοντερέι
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 22:24 | ||
| 14 |
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 24:27 | ||
| 15 |
Νεκάξα
|
17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 19:25 | ||
| 16 |
Μασατλάν
|
17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 22:37 | ||
| 17 |
Πουέμπλα
|
17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 13:26 | ||
| 18 |
Σάντος Λαγκούνα
|
17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 20:38 | ||
| Λίγκα MX: Απερτούρα | |||||||||
| 1 |
Τολούκα
|
17 | 37 | 11 | 4 | 2 | 43:18 | ||
| 2 |
Τίγκρες
|
17 | 36 | 10 | 6 | 1 | 35:16 | ||
| 3 |
Κρουζ Αζούλ
|
17 | 35 | 10 | 5 | 2 | 32:20 | ||
| 4 |
Κλαμπ Αμέρικα
|
17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 33:18 | ||
| 5 |
Μοντερέι
|
17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 33:29 | ||
| 6 |
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
|
17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 29:22 | ||
| 7 |
Τιχουάνα
|
17 | 24 | 6 | 6 | 5 | 29:23 | ||
| 8 |
Χουάρεζ
|
17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 27:28 | ||
| 9 |
Πατσούκα
|
17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 21:21 | ||
| 10 |
Πούμας
|
17 | 21 | 5 | 6 | 6 | 24:25 | ||
| 11 |
Σάντος Λαγκούνα
|
17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 22:28 | ||
| 12 |
Κερέταρο
|
17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 19:29 | ||
| 13 |
Νεκάξα
|
17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 24:32 | ||
| 14 |
Άτλας
|
17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 24:35 | ||
| 15 |
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
17 | 16 | 5 | 1 | 11 | 25:29 | ||
| 16 |
Μασατλάν
|
17 | 14 | 2 | 8 | 7 | 20:29 | ||
| 17 |
Λεόν
|
17 | 13 | 3 | 4 | 10 | 14:31 | ||
| 18 |
Πουέμπλα
|
17 | 12 | 3 | 3 | 11 | 21:42 | ||
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 14 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
10:11 | 2.1 | 1.0:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
5:5 | 1.0 | 0.5:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% | |
| Goals κατά | 46% | 54% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.19 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 46.36 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (17/34) | 50.0% (17/34) |
| Ημίχρονο | 11.8% (4/34) | 88.2% (30/34) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 26.5% (9/34) |
| 2-3 | 44.1% (15/34) |
| 4-6 | 29.4% (10/34) |
| 7+ | 0.0% (0/34) |
| Failed to score | 35.3% (12/34) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 50 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 85 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 61 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.06 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.47 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Avila Ali | 11 |
| Homenchenko Santiago | 6 |
| Coronel Mateo | 5 |
| Julio Jhojan | 4 |
| Rodriguez Lucas | 2 |
| Perlaza Jonathan | 1 |
| Barrera Pablo | 1 |
| Bogarin Rodrigo | 1 |
| Robles Juan | 1 |
| Perez Aldahir | 1 |
| Parra Daniel | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Zapata Angel | 1 |
| Hernandez Jesus | 1 |
| Julio Jhojan | 1 |
| Coronel Mateo | 1 |
| Homenchenko Santiago | 1 |
| Avila Ali | 1 |
| Venegas Francisco | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 14.7% (5/34) | |
| 1 - 2 | 11.8% (4/34) | |
| 1 - 1 | 11.8% (4/34) | |
| 3 - 1 | 11.8% (4/34) | |
| 0 - 0 | 8.8% (3/34) | |
| 0 - 2 | 8.8% (3/34) | |
| 4 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 2 - 2 | 5.9% (2/34) | |
| 3 - 0 | 5.9% (2/34) | |
| 2 - 0 | 2.9% (1/34) | |
| 2 - 1 | 2.9% (1/34) | |
| 0 - 1 | 2.9% (1/34) | |
| 3 - 2 | 2.9% (1/34) | |
| 3 - 3 | 2.9% (1/34) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.5% (8/34) | |
| 4 | 23.5% (8/34) | |
| 3 | 20.6% (7/34) | |
| 1 | 17.6% (6/34) | |
| 0 | 8.8% (3/34) | |
| 5 | 2.9% (1/34) | |
| 6 | 2.9% (1/34) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 35.3% (12/34) | |
| 1/X | 0.0% (0/34) | |
| 1/2 | 2.9% (1/34) | |
| X/1 | 8.8% (3/34) | |
| X/X | 23.5% (8/34) | |
| X/2 | 5.9% (2/34) | |
| 2/1 | 2.9% (1/34) | |
| 2/X | 5.9% (2/34) | |
| 2/2 | 14.7% (5/34) | |
Ρόστερ
Jose Hernandez
- Tερματοφύλακας
- #1
Luis Carlos Villegas
- Tερματοφύλακας
- #24
Guillermo Allison
- Tερματοφύλακας
- #25
Lucas Abascia
- Aμυντικός
- #2
Diego Reyes
- Aμυντικός
- #9
Francisco Venegas
- Aμυντικός
- #17
Erik Duenas
- Aμυντικός
- #18
Daniel Parra
- Aμυντικός
- #27
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 25
- Μέση Ηλικία
- 27.5
Προπονητής
- Esteban Gonzalez
- Ηλικία: 43