Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Κονκόρντια Κιάζνα

Κονκόρντια Κιάζνα : Στατιστικά για Λίγκα 2 2025/2026

Αγώνες

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 2 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Γκρουπ Υποβιβασμού Α
  1 Τάργκο Μούρες * 7 51 4 2 1 16:7
  2 Μεταλούλ Μπουζάου * 7 50 6 0 1 16:6
  3 CSM Σλατίνα * 7 43 5 2 0 13:4
  4 Πολιτέχνικα Ιάσι * 7 41 3 1 3 7:6
  5 Γκλόρια Μπίστριτσα * 7 34 2 2 3 10:8
  6 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου * 7 25 3 0 4 9:10
  7 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 7 20 0 2 5 4:19
  8 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ * 7 11 0 1 6 4:19
Γκρουπ Υποβιβασμού Β
  1 ΦΚ Μπακάου * 7 42 3 0 4 7:11
  2 Κονκόρντια Κιάζνα * 7 41 4 2 1 10:5
  3 CSM Ρεσίτα * 7 40 2 1 4 6:10
  4 Αφουμάτι * 7 37 2 1 4 8:9
  5 Ντουμπραβίτα * 7 32 2 1 4 6:7
  6 Βιτορούλ Σελιμπάρ * 7 30 3 1 3 8:9
  7 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε * 7 28 4 2 1 16:9
  8 Τουνάρι * 7 27 3 2 2 9:10
Λίγκα 2
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα 21 53 16 5 0 37:13
  2 Σέπσι 21 44 13 5 3 34:18
  3 Σχίντια Ταργκόβιστε 21 39 12 3 6 38:20
  4 Μπίχορ Οράντεα 21 39 12 3 6 40:24
  5 Βολουντάρι 21 39 11 6 4 30:16
  6 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου 21 39 12 3 6 36:27
  7 Τάργκο Μούρες 21 37 11 4 6 37:22
  8 CSM Ρεσίτα 21 33 10 3 8 35:29
  9 ΦΚ Μπακάου 21 33 9 6 6 28:26
  10 Μεταλούλ Μπουζάου 21 32 10 2 9 33:26
  11 Πολιτέχνικα Ιάσι 21 31 9 4 8 25:22
  12 Αφουμάτι 21 30 9 3 9 30:26
  13 Κονκόρντια Κιάζνα 21 27 8 3 10 29:24
  14 Γκλόρια Μπίστριτσα 21 26 7 5 9 29:29
  15 CSM Σλατίνα 21 26 7 5 9 27:28
  16 Ντουμπραβίτα 21 25 7 4 10 25:33
  17 Βιτορούλ Σελιμπάρ 21 20 5 5 11 27:32
  18 Τσεαχλάουλ Πιάτρα Νέαμτς * 21 18 5 3 13 20:43
  19 CS Ντιναμό Βουκουρεστίου 21 16 3 7 11 19:35
  20 Τουνάρι 21 16 3 7 11 19:36
  21 CSM Ολίμπια Σατού Μάρε 21 14 4 2 15 19:45
  22 Καμπουλούνγκ Μουσκέλ 21 10 2 4 15 10:53
Πλέι οφ Ανόδου
  1 Κορβινούλ Ουνεντοάρα * 9 68 5 0 4 12:7
  2 Σέπσι * 9 63 6 1 2 14:7
  3 Βολουντάρι * 9 61 7 1 1 17:6
  4 CSA Στεάουα Βουκουρεστίου * 9 49 3 1 5 11:15
  5 Μπίχορ Οράντεα * 9 49 3 1 5 15:20
  6 Σχίντια Ταργκόβιστε * 9 42 1 0 8 6:20

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 17 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
14:9 2.3 1.4:0.9
Ημίχρονο 10 12 3
(30.0%)
3
(30.0%)
4
(40.0%)
5:5 1.0 0.5:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 33% 67%
Goals κατά 52% 48%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.15 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 49.41 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 35.7% (10/28) 64.3% (18/28)
Ημίχρονο 3.6% (1/28) 96.4% (27/28)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 32.1% (9/28)
2-3 50.0% (14/28)
4-6 14.3% (4/28)
7+ 3.6% (1/28)
Failed to score 28.6% (8/28)

G/G - N/G

G/G N/G
42.9% (12/28) 57.1% (16/28)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 39 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 87 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.39 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.04 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Balasa Mihai5
Samake Moussa5
Neicutescu Mihai5
Carnat Nicolae3
Boiciuc Alexandru3
Balan Claudiu3
Grigore Darius2
Dobrescu Mihai2
Banu Sebastian2
Omrani Billel2
Pop Ionut1
Pacuraru David1
Pop Dorin1
Carp Catalin1
Jipa Alexandru Daniel1
Girbita Alexandru1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
1
Munteanu Filip1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 25.0% (7/28)
2 - 0 14.3% (4/28)
1 - 2 14.3% (4/28)
1 - 1 10.7% (3/28)
0 - 2 7.1% (2/28)
2 - 2 3.6% (1/28)
4 - 2 3.6% (1/28)
3 - 1 3.6% (1/28)
0 - 1 3.6% (1/28)
0 - 0 3.6% (1/28)
2 - 1 3.6% (1/28)
8 - 0 3.6% (1/28)
4 - 1 3.6% (1/28)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 32.1% (9/28)
1 28.6% (8/28)
3 17.9% (5/28)
4 7.1% (2/28)
6 3.6% (1/28)
0 3.6% (1/28)
8 3.6% (1/28)
5 3.6% (1/28)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 35.7% (10/28)
1/X 0.0% (0/28)
1/2 7.1% (2/28)
X/1 21.4% (6/28)
X/X 10.7% (3/28)
X/2 3.6% (1/28)
2/1 0.0% (0/28)
2/X 7.1% (2/28)
2/2 14.3% (4/28)