Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μάντα

Μάντα : Στατιστικά για Πριμέρα Α 2026

Αγώνες

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Πριμέρα Α 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Αγώνες Κατάταξης
  1 Λιμπερτάδ Λόχα 35 51 14 9 12 43:39
  2 Γκουαγιακίλ Σίτι 35 47 12 11 12 38:43
  3 Λεόνες Ντελ Νόρτε 35 46 12 10 13 39:40
  4 Έμελεκ 35 42 11 9 15 31:43
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ντεπορτίβο Κουένκα 35 44 12 8 15 31:42
  2 Ρούνα 34 40 9 13 12 39:46
  3 Ορένσε 35 39 10 9 16 43:51
  4 Ντελφίν 35 38 10 8 17 30:41
  5 Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο 35 37 11 4 20 34:47
  6 Μάντα 34 27 7 6 21 22:49
Όμιλος Πρωταθλητή
  1 Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε 34 81 26 3 5 77:35
  2 Μακαρά 35 66 20 6 9 50:35
  3 Αούκας 35 54 15 9 11 38:38
  4 Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο 35 53 14 11 10 54:33
  5 Λίγκα Ντε Κίτο 35 53 15 8 12 37:31
  6 Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 34 48 12 12 10 38:31
Σέριε Α
  1 Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε 30 74 24 2 4 73:33
  2 Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο 30 51 14 9 7 51:27
  3 Μακαρά 30 51 15 6 9 41:33
  4 Αούκας 30 50 14 8 8 33:28
  5 Λίγκα Ντε Κίτο 30 46 13 7 10 31:24
  6 Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 30 44 11 11 8 32:25
  7 Λιμπερτάδ Λόχα 30 41 11 8 11 33:34
  8 Λεόνες Ντελ Νόρτε 30 39 10 9 11 31:32
  9 Γκουαγιακίλ Σίτι 30 39 10 9 11 33:36
  10 Έμελεκ * 30 39 10 9 11 25:34
  11 Ρούνα 30 38 9 11 10 35:38
  12 Ντεπορτίβο Κουένκα 30 36 10 6 14 25:37
  13 Ορένσε 30 33 9 6 15 36:47
  14 Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο 30 32 10 2 18 28:42
  15 Ντελφίν 30 28 7 7 16 19:31
  16 Μάντα 30 21 5 6 19 17:42

Πλέι Οφ

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Πλέι Άουτ

Έμελεκ * -3 βαθμούς

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 3
(30.0%)
1
(10.0%)
6
(60.0%)
11:19 3.0 1.1:1.9
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
8:8 1.6 0.8:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 59% 41%
Goals κατά 39% 61%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 46.36 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 53.82 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 29.4% (10/34) 70.6% (24/34)
Ημίχρονο 11.8% (4/34) 88.2% (30/34)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 47.1% (16/34)
2-3 38.2% (13/34)
4-6 11.8% (4/34)
7+ 2.9% (1/34)
Failed to score 55.9% (19/34)

G/G - N/G

G/G N/G
32.4% (11/34) 67.6% (23/34)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 49 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 139 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 62 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.65 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.44 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Angulo Jose7
Blanco Jean Carlos5
Alman Justin3
Verges Joaquin2
Jimenez David1
Moscarelli Alejandro1
Quintero Dagner1
Nazareno Juan1
Ledesma Alexander1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Ramirez Braian1
Rialpe Alejandro1
Nazareno Juan1
Ortiz Mateo1
Mina Glendys1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 23.5% (8/34)
0 - 1 14.7% (5/34)
0 - 2 11.8% (4/34)
0 - 0 8.8% (3/34)
1 - 1 8.8% (3/34)
2 - 1 5.9% (2/34)
1 - 2 5.9% (2/34)
4 - 2 2.9% (1/34)
4 - 3 2.9% (1/34)
2 - 0 2.9% (1/34)
5 - 1 2.9% (1/34)
4 - 0 2.9% (1/34)
3 - 1 2.9% (1/34)
3 - 0 2.9% (1/34)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 38.2% (13/34)
2 23.5% (8/34)
3 14.7% (5/34)
0 8.8% (3/34)
6 5.9% (2/34)
4 5.9% (2/34)
7 2.9% (1/34)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 29.4% (10/34)
1/X 2.9% (1/34)
1/2 0.0% (0/34)
X/1 17.6% (6/34)
X/X 11.8% (4/34)
X/2 14.7% (5/34)
2/1 2.9% (1/34)
2/X 2.9% (1/34)
2/2 17.6% (6/34)
offer image offer image