Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Μεράνι Μαρτβίλι

Μεράνι Μαρτβίλι : Στατιστικά για Εροβνούλι Λίγκα 2 2026

Αγώνες

ΓΕΩΡΓΙΑ: Εροβνούλι Λίγκα 2 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Γκαρεγί 29 53 15 8 6 37:30
  2 Τελάβι 29 46 12 10 7 34:28
  3 Στούρμι 29 46 12 10 7 32:26
  4 Μεράνι Μαρτβίλι 29 40 11 7 11 34:37
  5 Σαμτρέντια 29 40 12 4 13 51:41
  6 Αραγκβί Ντουσχέτι 29 38 11 5 13 32:41
  7 Σιόνι Μπολνίσι 29 36 9 9 11 36:37
  8 Οντίσχι 1919 29 35 9 8 12 30:41
  9 Κολχέτι Πότι 29 31 7 10 12 38:35
  10 Γκόρι 29 30 7 9 13 29:37

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 3
(30.0%)
1
(10.0%)
6
(60.0%)
11:17 2.8 1.1:1.7
Ημίχρονο 10 9 2
(20.0%)
3
(30.0%)
5
(50.0%)
4:11 1.5 0.4:1.1

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 48.3% (14/29) 51.7% (15/29)
Ημίχρονο 13.8% (4/29) 86.2% (25/29)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 27.6% (8/29)
2-3 51.7% (15/29)
4-6 20.7% (6/29)
7+ 0.0% (0/29)
Failed to score 34.5% (10/29)

G/G - N/G

G/G N/G
51.7% (15/29) 48.3% (14/29)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 34 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 77 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.17 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.28 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 17.2% (5/29)
1 - 0 13.8% (4/29)
0 - 0 13.8% (4/29)
2 - 0 10.3% (3/29)
1 - 1 10.3% (3/29)
3 - 1 6.9% (2/29)
1 - 2 6.9% (2/29)
5 - 0 3.4% (1/29)
0 - 2 3.4% (1/29)
0 - 3 3.4% (1/29)
1 - 4 3.4% (1/29)
5 - 1 3.4% (1/29)
2 - 3 3.4% (1/29)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 27.6% (8/29)
2 24.1% (7/29)
1 13.8% (4/29)
0 13.8% (4/29)
5 10.3% (3/29)
4 6.9% (2/29)
6 3.4% (1/29)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 34.5% (10/29)
1/X 3.4% (1/29)
1/2 0.0% (0/29)
X/1 17.2% (5/29)
X/X 20.7% (6/29)
X/2 6.9% (2/29)
2/1 3.4% (1/29)
2/X 0.0% (0/29)
2/2 13.8% (4/29)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
1
Μέση Ηλικία
30
offer image offer image