Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μιραντές : Στατιστικά για Σεγούντα Ντιβιζιόν 2025/2026
Αγώνες
ΙΣΠΑΝΙΑ: Σεγούντα Ντιβιζιόν 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σανταντέρ
|
39 | 75 | 23 | 6 | 10 | 81:58 | ||
| 2 |
Λα Κορούνια
|
39 | 71 | 20 | 11 | 8 | 60:41 | ||
| 3 |
Αλμερία
|
39 | 71 | 21 | 8 | 10 | 78:58 | ||
| 4 |
Καστεγιόν
|
40 | 66 | 18 | 12 | 10 | 67:50 | ||
| 5 |
Μάλαγα
|
39 | 66 | 19 | 9 | 11 | 68:50 | ||
| 6 |
Λας Πάλμας
|
39 | 66 | 18 | 12 | 9 | 52:37 | ||
| 7 |
Εϊμπάρ
|
39 | 64 | 18 | 10 | 11 | 48:36 | ||
| 8 |
Μπούργος
|
39 | 63 | 17 | 12 | 10 | 44:33 | ||
| 9 |
Κόρδοβα
|
40 | 60 | 17 | 9 | 14 | 56:58 | ||
| 10 |
ΦΚ Ανδόρα
|
39 | 58 | 16 | 10 | 13 | 61:49 | ||
| 11 |
Αλμπαθέτε
|
40 | 56 | 15 | 11 | 14 | 53:53 | ||
| 12 |
Θέουτα
|
39 | 55 | 15 | 10 | 14 | 47:59 | ||
| 13 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
39 | 52 | 15 | 7 | 17 | 52:51 | ||
| 14 |
Γρανάδα
|
39 | 48 | 12 | 12 | 15 | 48:50 | ||
| 15 |
Βαγιαδολίδ
|
39 | 46 | 12 | 10 | 17 | 43:50 | ||
| 16 |
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
39 | 45 | 12 | 9 | 18 | 48:55 | ||
| 17 |
Λεγκανές
|
39 | 42 | 10 | 12 | 17 | 42:48 | ||
| 18 |
Κάντιθ
|
40 | 40 | 10 | 10 | 20 | 37:57 | ||
| 19 |
Ουέσκα
|
39 | 36 | 9 | 9 | 21 | 40:61 | ||
| 20 |
Μιραντές
|
39 | 36 | 9 | 9 | 21 | 42:65 | ||
| 21 |
Ρεάλ Σαραγόσα
|
39 | 35 | 8 | 11 | 20 | 33:53 | ||
| 22 |
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
39 | 33 | 8 | 9 | 22 | 36:64 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 12 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
14:18 | 3.2 | 1.4:1.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 12 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
7:10 | 1.7 | 0.7:1.0 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% | |
| Goals κατά | 45% | 55% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.33 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.11 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 56.4% (22/39) | 43.6% (17/39) |
| Ημίχρονο | 2.6% (1/39) | 97.4% (38/39) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 23.1% (9/39) |
| 2-3 | 48.7% (19/39) |
| 4-6 | 28.2% (11/39) |
| 7+ | 0.0% (0/39) |
| Failed to score | 33.3% (13/39) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 65 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 84 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 54 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.08 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.67 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Cordoba Iker | 2 |
| Palomares Juanpa | 1 |
| Gutierrez Juan | 1 |
| Petit Gonzalo | 1 |
| Houary Ali | 1 |
| Medrano Fernando | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.8% (5/39) | |
| 1 - 2 | 12.8% (5/39) | |
| 0 - 1 | 10.3% (4/39) | |
| 1 - 1 | 10.3% (4/39) | |
| 2 - 2 | 7.7% (3/39) | |
| 1 - 0 | 7.7% (3/39) | |
| 3 - 1 | 5.1% (2/39) | |
| 0 - 2 | 5.1% (2/39) | |
| 2 - 0 | 5.1% (2/39) | |
| 0 - 0 | 5.1% (2/39) | |
| 3 - 2 | 5.1% (2/39) | |
| 4 - 2 | 2.6% (1/39) | |
| 3 - 0 | 2.6% (1/39) | |
| 1 - 3 | 2.6% (1/39) | |
| 1 - 5 | 2.6% (1/39) | |
| 1 - 4 | 2.6% (1/39) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.2% (11/39) | |
| 2 | 20.5% (8/39) | |
| 1 | 17.9% (7/39) | |
| 4 | 15.4% (6/39) | |
| 5 | 7.7% (3/39) | |
| 6 | 5.1% (2/39) | |
| 0 | 5.1% (2/39) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 17.9% (7/39) | |
| 1/X | 5.1% (2/39) | |
| 1/2 | 0.0% (0/39) | |
| X/1 | 15.4% (6/39) | |
| X/X | 12.8% (5/39) | |
| X/2 | 12.8% (5/39) | |
| 2/1 | 7.7% (3/39) | |
| 2/X | 5.1% (2/39) | |
| 2/2 | 23.1% (9/39) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 10
- Μέση Ηλικία
- 26.1
Προπονητής
- Antxon Muneta