Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι : Στατιστικά για Προ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΗΑΕ: Προ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Αλ Αΐν
|
25 | 65 | 20 | 5 | 0 | 58:18 | ||
| 2 |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
25 | 57 | 17 | 6 | 2 | 59:17 | ||
| 3 |
Αλ Ουάσλ
|
26 | 48 | 14 | 6 | 6 | 39:29 | ||
| 4 |
Αλ Τζαζίρα
|
25 | 41 | 12 | 5 | 8 | 42:29 | ||
| 5 |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
25 | 40 | 10 | 10 | 5 | 38:25 | ||
| 6 |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
26 | 38 | 9 | 11 | 6 | 36:34 | ||
| 7 |
Άτζμαν
|
26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 27:34 | ||
| 8 |
Σάρτζα
|
26 | 29 | 8 | 5 | 13 | 35:47 | ||
| 9 |
Κχορ Φακάν
|
26 | 27 | 6 | 9 | 11 | 35:45 | ||
| 10 |
Μπάνι Γιας
|
25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 28:39 | ||
| 11 |
Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα
|
26 | 24 | 5 | 9 | 12 | 29:45 | ||
| 12 |
Ντίμπα Αλ Φουζάιραχ
|
25 | 20 | 5 | 5 | 15 | 25:51 | ||
| 13 |
Αλ Μπατάεχ
|
25 | 20 | 4 | 8 | 13 | 23:36 | ||
| 14 |
Αλ Ντάφρα
|
25 | 19 | 5 | 4 | 16 | 27:52 |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Κύπελλο
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
13:13 | 2.6 | 1.3:1.3 | |
| Ημίχρονο | 10 | 13 | 3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
6:5 | 1.1 | 0.6:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% | |
| Goals κατά | 28% | 72% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.24 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.56 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 40.0% (10/25) | 60.0% (15/25) |
| Ημίχρονο | 12.0% (3/25) | 88.0% (22/25) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 32.0% (8/25) |
| 2-3 | 36.0% (9/25) |
| 4-6 | 28.0% (7/25) |
| 7+ | 4.0% (1/25) |
| Failed to score | 20.0% (5/25) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 38 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 25 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 90 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.52 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.00 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Khribin Omar | 17 |
| Kruspzky Facundo | 4 |
| Canedo Caio | 4 |
| Benteke Christian | 2 |
| Pimenta Lucas | 1 |
| Tadic Dusan | 1 |
| Amaral Ruben | 1 |
| Guga | 1 |
| Hamad Salmeen Abdulla | 1 |
| Ghandipour Reza | 1 |
| Ghorbani Mohammad | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Ogbu Favour | 2 |
| Pimenta Lucas | 1 |
| Al Hammadi Zayed Ahmed | 1 |
| Jadsom | 1 |
| Kruspzky Facundo | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.0% (4/25) | |
| 2 - 2 | 16.0% (4/25) | |
| 1 - 0 | 16.0% (4/25) | |
| 0 - 2 | 8.0% (2/25) | |
| 0 - 1 | 8.0% (2/25) | |
| 0 - 0 | 8.0% (2/25) | |
| 2 - 3 | 4.0% (1/25) | |
| 2 - 0 | 4.0% (1/25) | |
| 1 - 2 | 4.0% (1/25) | |
| 3 - 0 | 4.0% (1/25) | |
| 3 - 2 | 4.0% (1/25) | |
| 1 - 3 | 4.0% (1/25) | |
| 5 - 2 | 4.0% (1/25) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.0% (7/25) | |
| 1 | 24.0% (6/25) | |
| 4 | 20.0% (5/25) | |
| 5 | 8.0% (2/25) | |
| 3 | 8.0% (2/25) | |
| 0 | 8.0% (2/25) | |
| 7 | 4.0% (1/25) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 16.0% (4/25) | |
| 1/X | 12.0% (3/25) | |
| 1/2 | 0.0% (0/25) | |
| X/1 | 16.0% (4/25) | |
| X/X | 24.0% (6/25) | |
| X/2 | 16.0% (4/25) | |
| 2/1 | 0.0% (0/25) | |
| 2/X | 4.0% (1/25) | |
| 2/2 | 12.0% (3/25) | |
Ρόστερ
Mohamed Al Shamsi
- Tερματοφύλακας
- #1
Hazaa Ammar
- Tερματοφύλακας
- #26
Zayed Ahmed Al Hammadi
- Tερματοφύλακας
- #36
Mansour Saleh
- Aμυντικός
- #2
Lucas Pimenta
- Aμυντικός
- #3
Alaeddine Zouhir
- Aμυντικός
- #5
Ruben Amaral
- Aμυντικός
- #19
Guga
- Aμυντικός
- #32
Nasser Abaelaziz Bader
- Aμυντικός
- #60
Mohamed Ali
- Aμυντικός
- #68
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 24
- Μέση Ηλικία
- 26.9
Προπονητής
- Darko Milanic
- Ηλικία: 58