Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΜΤΚ Βουδαπέστης : Στατιστικά για 1η Κατηγορία 2025/2026
Αγώνες
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: 1η Κατηγορία 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Γκιόρι Έτο
|
32 | 66 | 19 | 9 | 4 | 64:30 | ||
| 2 |
Φερεντσβάρος
|
32 | 65 | 20 | 5 | 7 | 64:31 | ||
| 3 |
Πακς
|
32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 60:45 | ||
| 4 |
Ντεμπρετσένι
|
32 | 50 | 13 | 11 | 8 | 49:40 | ||
| 5 |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
32 | 48 | 13 | 9 | 10 | 49:40 | ||
| 6 |
Πούσκας Ακαντέμια
|
33 | 46 | 13 | 7 | 13 | 43:43 | ||
| 7 |
Ούιπεστ
|
32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 47:55 | ||
| 8 |
Κισβάρντα
|
32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 36:48 | ||
| 9 |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 47:57 | ||
| 10 |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
33 | 38 | 9 | 11 | 13 | 55:62 | ||
| 11 |
Ντιοσγκιόρι
|
32 | 28 | 6 | 10 | 16 | 38:62 | ||
| 12 |
Καζινσμπαρισίκα
|
33 | 22 | 6 | 4 | 23 | 31:70 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 13 | 2 (20.0%) |
7 (70.0%) |
1 (10.0%) |
13:11 | 2.4 | 1.3:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
2:3 | 0.5 | 0.2:0.3 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% | |
| Goals κατά | 39% | 61% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 55.58 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.47 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 69.7% (23/33) | 30.3% (10/33) |
| Ημίχρονο | 18.2% (6/33) | 81.8% (27/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 12.1% (4/33) |
| 2-3 | 33.3% (11/33) |
| 4-6 | 48.5% (16/33) |
| 7+ | 6.1% (2/33) |
| Failed to score | 18.2% (6/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 55 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 62 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 48 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.67 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.88 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Vitalyos Viktor | 1 |
| Beriashvili Ilia | 1 |
| Nemeth Krisztian | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.2% (5/33) | |
| 2 - 2 | 12.1% (4/33) | |
| 3 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 1 - 3 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 3 | 6.1% (2/33) | |
| 3 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 4 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 1 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 4 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 5 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 7 | 3.0% (1/33) | |
| 5 - 0 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 30.3% (10/33) | |
| 2 | 18.2% (6/33) | |
| 3 | 15.2% (5/33) | |
| 5 | 12.1% (4/33) | |
| 0 | 6.1% (2/33) | |
| 6 | 6.1% (2/33) | |
| 1 | 6.1% (2/33) | |
| 7 | 3.0% (1/33) | |
| 9 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 30.3% (10/33) | |
| 1/X | 3.0% (1/33) | |
| 1/2 | 3.0% (1/33) | |
| X/1 | 9.1% (3/33) | |
| X/X | 18.2% (6/33) | |
| X/2 | 6.1% (2/33) | |
| 2/1 | 3.0% (1/33) | |
| 2/X | 12.1% (4/33) | |
| 2/2 | 15.2% (5/33) | |
Ρόστερ
Tamas Fadgyas
- Tερματοφύλακας
- #24
Jozsef Balazs
- Tερματοφύλακας
- #29
Krisztian Hegyi
- Tερματοφύλακας
- #47
Adrian Csenterics
- Tερματοφύλακας
Varju Benedek
- Aμυντικός
- #2
Janos Szepe
- Aμυντικός
- #3
Ilia Beriashvili
- Aμυντικός
- #4
Roland Lehoczky
- Aμυντικός
- #5
Tamas Kadar
- Aμυντικός
- #25
Vilius Armalas
- Aμυντικός
- #26
Patrik Kovacs
- Aμυντικός
- #27
Viktor Vitalyos
- Aμυντικός
- #30
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 24
- Μέση Ηλικία
- 26
Προπονητής
- Mate Pinezits