Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ναντ : Στατιστικά για Λιγκ 1 2025/2026
Αγώνες
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Παρί Σεν Ζερμέν
|
33 | 76 | 24 | 4 | 5 | 73:27 | ||
| 2 |
Λανς
|
33 | 67 | 21 | 4 | 8 | 62:35 | ||
| 3 |
Λιλ
|
33 | 61 | 18 | 7 | 8 | 52:35 | ||
| 4 |
Λυών
|
33 | 60 | 18 | 6 | 9 | 53:36 | ||
| 5 |
Ρεν
|
33 | 59 | 17 | 8 | 8 | 58:47 | ||
| 6 |
Μαρσέιγ
|
33 | 56 | 17 | 5 | 11 | 60:44 | ||
| 7 |
Μονακό
|
33 | 54 | 16 | 6 | 11 | 56:49 | ||
| 8 |
Στρασβούργο
|
33 | 50 | 14 | 8 | 11 | 53:43 | ||
| 9 |
Λοριάν
|
33 | 45 | 11 | 12 | 10 | 48:49 | ||
| 10 |
Τουλούζ
|
33 | 44 | 12 | 8 | 13 | 47:46 | ||
| 11 |
Παρί
|
33 | 41 | 10 | 11 | 12 | 45:49 | ||
| 12 |
Μπρεστ
|
33 | 38 | 10 | 8 | 15 | 42:54 | ||
| 13 |
Ανζέ
|
33 | 35 | 9 | 8 | 16 | 28:47 | ||
| 14 |
Χάβρη
|
33 | 32 | 6 | 14 | 13 | 30:44 | ||
| 15 |
Οσέρ
|
33 | 31 | 7 | 10 | 16 | 32:44 | ||
| 16 |
Νις
|
33 | 31 | 7 | 10 | 16 | 37:60 | ||
| 17 |
Ναντ
|
33 | 23 | 5 | 8 | 20 | 29:52 | ||
| 18 |
Μετς
|
33 | 16 | 3 | 7 | 23 | 32:76 |
Τσάμπιονς Λιγκ
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Γιουρόπα Λιγκ
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 6 | 1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
7:12 | 1.9 | 0.7:1.2 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 1 (10.0%) |
8 (80.0%) |
1 (10.0%) |
3:4 | 0.7 | 0.3:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% | |
| Goals κατά | 38% | 62% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 44.43 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.27 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.5% (15/33) | 54.5% (18/33) |
| Ημίχρονο | 12.1% (4/33) | 87.9% (29/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 33.3% (11/33) |
| 2-3 | 45.5% (15/33) |
| 4-6 | 18.2% (6/33) |
| 7+ | 3.0% (1/33) |
| Failed to score | 42.4% (14/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 52 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 102 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.88 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.58 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Mwanga Junior | 1 |
| Tati Tylel | 1 |
| Halilhodzic Vahid | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 15.2% (5/33) | |
| 3 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 1 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 1 - 2 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 2 | 9.1% (3/33) | |
| 2 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 2 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 4 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 5 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 24.2% (8/33) | |
| 3 | 24.2% (8/33) | |
| 2 | 21.2% (7/33) | |
| 0 | 9.1% (3/33) | |
| 5 | 9.1% (3/33) | |
| 4 | 9.1% (3/33) | |
| 8 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.2% (6/33) | |
| 1/X | 3.0% (1/33) | |
| 1/2 | 0.0% (0/33) | |
| X/1 | 21.2% (7/33) | |
| X/X | 9.1% (3/33) | |
| X/2 | 18.2% (6/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 12.1% (4/33) | |
| 2/2 | 18.2% (6/33) | |
Ρόστερ
Anthony Lopes
- Tερματοφύλακας
- #1
Patrik Carlgren
- Tερματοφύλακας
- #30
Alexis Mirbach
- Tερματοφύλακας
- #50
Alban Lafont
- Tερματοφύλακας
Ali Yousef Musrati
- Aμυντικός
- #2
Chidozie Awaziem
- Aμυντικός
- #6
Mathieu Acapandie
- Aμυντικός
- #22
Frederic Guilbert
- Aμυντικός
- #24
Uros Radakovic
- Aμυντικός
- #26
Deiver Machado
- Aμυντικός
- #27
Sekou Doucoure
- Aμυντικός
- #72
Kelvin Amian
- Aμυντικός
- #98
Jean-Kevin Duverne
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 26
- Μέση Ηλικία
- 27.1
Προπονητής
- Vahid Halilhodzic
- Ηλικία: 73