Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όραντζ Κάουντι : Στατιστικά για USL Τσάμπιονσιπ 2026
Αγώνες
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Τάμπα Μπέι Ρόντις
|
28 | 55 | 16 | 7 | 5 | 49:26 | ||
| 2 |
Ντιτρόιτ Σίτι
|
28 | 50 | 14 | 8 | 6 | 34:20 | ||
| 3 |
Ελ Πάσο Λοκομοτίβε
|
28 | 50 | 15 | 5 | 8 | 48:36 | ||
| 4 |
Νιου Μέξικο Γιουν.
|
28 | 49 | 14 | 7 | 7 | 44:33 | ||
| 5 |
Τσάρλεστον Μπάτερι
|
28 | 47 | 14 | 5 | 9 | 53:34 | ||
| 6 |
Σακραμέντο Ρεπάμπλικ
|
28 | 45 | 11 | 12 | 5 | 38:26 | ||
| 7 |
Λέξινγκτον
|
28 | 44 | 13 | 5 | 10 | 49:33 | ||
| 8 |
Τούλσα
|
28 | 43 | 11 | 10 | 7 | 32:25 | ||
| 9 |
Κολοράντο Σουίτσμπακς
|
28 | 41 | 11 | 8 | 9 | 41:38 | ||
| 10 |
Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς
|
28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 30:28 | ||
| 11 |
Ρόουντ Άιλαντ
|
28 | 41 | 12 | 5 | 11 | 40:30 | ||
| 12 |
Χάρτφορντ Αθλέτικ
|
28 | 40 | 9 | 13 | 6 | 31:29 | ||
| 13 |
Λούισβιλ Σίτι
|
27 | 40 | 11 | 7 | 9 | 45:42 | ||
| 14 |
Όραντζ Κάουντι
|
28 | 39 | 10 | 9 | 9 | 37:44 | ||
| 15 |
Σαν Αντόνιο
|
28 | 39 | 9 | 12 | 7 | 29:29 | ||
| 16 |
Λας Βέγκας Λάιτς
|
28 | 36 | 10 | 6 | 12 | 37:41 | ||
| 17 |
Μαϊάμι FC
|
29 | 36 | 9 | 9 | 11 | 38:47 | ||
| 18 |
Φοίνιξ Ράισινγκ
|
28 | 36 | 9 | 9 | 10 | 39:42 | ||
| 19 |
Όκλαντ Ρουτς
|
28 | 35 | 8 | 11 | 9 | 33:35 | ||
| 20 |
Ίντι Ελέβεν
|
28 | 34 | 9 | 7 | 12 | 34:36 | ||
| 21 |
Λόουντουν Γιουνάιτεντ
|
28 | 27 | 5 | 12 | 11 | 34:45 | ||
| 22 |
Μπέρμιγχαμ Λιτζόν
|
27 | 26 | 5 | 11 | 11 | 37:43 | ||
| 23 |
Μοντερέι Μπέι
|
28 | 21 | 5 | 6 | 17 | 30:50 | ||
| 24 |
Μπρούκλιν ΦΚ
|
27 | 18 | 4 | 6 | 17 | 27:55 | ||
| 25 |
Σπόρτινγκ Τζαξ
|
28 | 14 | 3 | 5 | 20 | 32:74 |
Championship Western Conference playoff
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 5 | 1 (10.0%) |
2 (20.0%) |
7 (70.0%) |
8:25 | 3.3 | 0.8:2.5 | |
| Ημίχρονο | 10 | 5 | 1 (10.0%) |
2 (20.0%) |
7 (70.0%) |
1:12 | 1.3 | 0.1:1.2 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 32% | 68% | |
| Goals κατά | 41% | 59% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.7 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.75 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 46.4% (13/28) | 53.6% (15/28) |
| Ημίχρονο | 3.6% (1/28) | 96.4% (27/28) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 21.4% (6/28) |
| 2-3 | 46.4% (13/28) |
| 4-6 | 32.1% (9/28) |
| 7+ | 0.0% (0/28) |
| Failed to score | 17.9% (5/28) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 57 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.32 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.57 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Bazini Yaniv | 8 |
| Sylla Ousmane | 7 |
| Mackinnon Lyam | 4 |
| Kelly Stephen | 4 |
| Hegardt Chris | 4 |
| Benalcazar Nico | 3 |
| Tubbs Garrison | 2 |
| Espy Tyson | 1 |
| Bunbury Mataeo | 1 |
| Solis Efren | 1 |
| Brewitt Tom | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Tubbs Garrison | 1 |
| Brewitt Tom | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 21.4% (6/28) | |
| 0 - 1 | 10.7% (3/28) | |
| 1 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 1 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 2 - 3 | 7.1% (2/28) | |
| 2 - 0 | 7.1% (2/28) | |
| 2 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 3 - 2 | 7.1% (2/28) | |
| 2 - 1 | 3.6% (1/28) | |
| 6 - 0 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 2 | 3.6% (1/28) | |
| 1 - 5 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 3 | 3.6% (1/28) | |
| 2 - 4 | 3.6% (1/28) | |
| 0 - 0 | 3.6% (1/28) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.1% (9/28) | |
| 1 | 17.9% (5/28) | |
| 3 | 14.3% (4/28) | |
| 5 | 14.3% (4/28) | |
| 6 | 10.7% (3/28) | |
| 4 | 7.1% (2/28) | |
| 0 | 3.6% (1/28) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 14.3% (4/28) | |
| 1/X | 10.7% (3/28) | |
| 1/2 | 3.6% (1/28) | |
| X/1 | 10.7% (3/28) | |
| X/X | 17.9% (5/28) | |
| X/2 | 17.9% (5/28) | |
| 2/1 | 3.6% (1/28) | |
| 2/X | 3.6% (1/28) | |
| 2/2 | 17.9% (5/28) | |
Ρόστερ
Grayson Doody
- Aμυντικός
- #2
Nico Benalcazar
- Aμυντικός
- #4
Tom Brewitt
- Aμυντικός
- #5
Chris Hegardt
- Aμυντικός
- #10
Pedro Guimaraes
- Aμυντικός
- #13
Jaylin Lindsey
- Aμυντικός
- #16
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 20
- Μέση Ηλικία
- 25.3
Προπονητής
- Danny Stone
Ντιτρόιτ Σίτι
Τσάρλεστον Μπάτερι
Ίντι Ελέβεν
Μπέρμιγχαμ Λιτζόν
Μπρούκλιν ΦΚ
Λόουντουν Γιουνάιτεντ
Σπόρτινγκ Τζαξ