Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Οτελούλ Γκαλάτι

Οτελούλ Γκαλάτι : Στατιστικά για Λίγκα 1 2025/2026

Αγώνες

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Σουπερλίγκα
  1 Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα 30 60 17 9 4 53:27
  2 Ραπίντ Βουκουρεστίου 30 56 16 8 6 47:30
  3 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ 30 54 16 6 8 48:27
  4 Κλουζ 30 53 15 8 7 49:40
  5 Ντιναμό Βουκουρεστίου 30 52 14 10 6 42:28
  6 Άργκες Πιτέστι 30 50 15 5 10 37:28
  7 Στεάουα Βουκουρεστίου 30 46 13 7 10 48:40
  8 UTA Αράντ 30 43 11 10 9 39:44
  9 Μποτοσάνι 30 42 11 9 10 37:29
  10 Οτελούλ Γκαλάτι 30 41 11 8 11 39:32
  11 Φαρούλ Κονστάντζα 30 37 10 7 13 39:37
  12 Πετρολούλ Πλοέστι 30 32 7 11 12 24:31
  13 Μιερκουρέα Τσίουκ 30 32 8 8 14 30:58
  14 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια 30 25 7 4 19 27:46
  15 Χέρμανσταντ 30 23 5 8 17 29:50
  16 Μεταλογκλόμπους 30 12 2 6 22 25:66
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Στεάουα Βουκουρεστίου * 8 37 4 2 2 13:7
  2 UTA Αράντ * 8 36 4 2 2 13:7
  3 Μποτοσάνι * 8 33 3 3 2 13:15
  4 Οτελούλ Γκαλάτι * 8 32 3 2 3 12:14
  5 Μιερκουρέα Τσίουκ * 8 30 4 2 2 9:8
  6 Φαρούλ Κονστάντζα * 8 25 1 3 4 8:10
  7 Πετρολούλ Πλοέστι * 8 25 2 3 3 8:10
  8 Χέρμανσταντ * 8 22 2 4 2 11:10
  9 Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια * 8 22 2 3 3 11:12
  10 Μεταλογκλόμπους * 8 13 1 4 3 9:14
Πλέι οφ
  1 Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα * 8 46 5 1 2 7:6
  2 Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ * 8 45 6 0 2 12:5
  3 Κλουζ * 8 41 4 2 2 7:6
  4 Ντιναμό Βουκουρεστίου * 8 37 3 2 3 12:11
  5 Ραπίντ Βουκουρεστίου * 9 33 1 2 6 8:14
  6 Άργκες Πιτέστι * 9 31 1 3 5 5:9

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά

Πλει-Οφ Κόνφερενς Λιγκ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 11 3
(30.0%)
2
(20.0%)
5
(50.0%)
12:20 3.2 1.2:2.0
Ημίχρονο 10 13 3
(30.0%)
4
(40.0%)
3
(30.0%)
5:10 1.5 0.5:1.0

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 47% 53%
Goals κατά 43% 57%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 47.12 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 47.28 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (19/38) 50.0% (19/38)
Ημίχρονο 13.2% (5/38) 86.8% (33/38)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 31.6% (12/38)
2-3 34.2% (13/38)
4-6 34.2% (13/38)
7+ 0.0% (0/38)
Failed to score 34.2% (13/38)

G/G - N/G

G/G N/G
42.1% (16/38) 57.9% (22/38)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 51 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 74 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.34 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Conrado8
Paulinho7
Patrick6
Pedro Nuno6
Bana Stefan4
Ciobanu Andrei4
Lameira Joao4
Andrezinho4
Bordun Denis2
Iacob Paul2
Kazu1
Paulo Joao1
Zhelev Milen1
Ne Lopes1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Lameira Joao8
Zhelev Milen7
Iacob Paul6
Kazu5
Zivulic Diego4
Pedro Nuno4
Bordun Denis4
Conrado4
Bana Stefan4
Patrick3
Paulinho2
Ne Lopes2
Paulo Joao2
Chira Cristian2
Andrezinho2
Campos Luan2
Bicfalvi Eric Cosmin1
Ciobanu Andrei1
Paz Bruno1
Rus Andrei1
Popescu Iustin1
Debeljuh Gabriel1
Tomas Stjepan1
Dur-Bozoanca Cosmin1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Iacob Paul2
Zivulic Diego2
Murria Vadik1
Conrado1
Bana Stefan1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 15.8% (6/38)
0 - 0 10.5% (4/38)
2 - 2 7.9% (3/38)
1 - 1 7.9% (3/38)
4 - 0 7.9% (3/38)
2 - 1 7.9% (3/38)
3 - 2 5.3% (2/38)
2 - 0 5.3% (2/38)
0 - 2 5.3% (2/38)
0 - 1 5.3% (2/38)
3 - 0 5.3% (2/38)
2 - 3 2.6% (1/38)
1 - 4 2.6% (1/38)
1 - 3 2.6% (1/38)
1 - 2 2.6% (1/38)
0 - 4 2.6% (1/38)
4 - 1 2.6% (1/38)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
4 21.1% (8/38)
1 21.1% (8/38)
2 18.4% (7/38)
3 15.8% (6/38)
5 13.2% (5/38)
0 10.5% (4/38)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 36.8% (14/38)
1/X 2.6% (1/38)
1/2 0.0% (0/38)
X/1 13.2% (5/38)
X/X 15.8% (6/38)
X/2 10.5% (4/38)
2/1 0.0% (0/38)
2/X 7.9% (3/38)
2/2 13.2% (5/38)