Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζόν 2026/2027
Αγώνες
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ: Πριμέρα Ντιβιζόν 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Φας
|
14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 25:12 | ||
| 2 |
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
|
14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 26:11 | ||
| 3 |
Ισίντρο Μεταπάν
|
14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 20:15 | ||
| 4 |
Αγκουίλα
|
15 | 23 | 6 | 5 | 4 | 25:18 | ||
| 5 |
Ίντερ Σάντα Τέκλα
|
15 | 23 | 5 | 8 | 2 | 21:14 | ||
| 6 |
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
|
14 | 19 | 4 | 7 | 3 | 22:21 | ||
| 7 |
Πλατένσε Μουνισιπάλ
|
15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 19:20 | ||
| 8 |
Μουνισιπάλ Λιμένο
|
15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 21:22 | ||
| 9 |
Ίνκα Αρούμπα
|
15 | 16 | 4 | 4 | 7 | 13:27 | ||
| 10 |
Ατλέτικο Μπαλμπόα
|
15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 15:23 | ||
| 11 |
Φουέρτε Σαν Φραντσίσκο
|
15 | 12 | 2 | 6 | 7 | 11:24 | ||
| 12 |
Κακαουατίκε
|
15 | 11 | 2 | 5 | 8 | 15:26 |
Πλέι Οφ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 15 | 3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
19:16 | 3.5 | 1.9:1.6 | |
| Ημίχρονο | 10 | 15 | 3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
1 (10.0%) |
9:7 | 1.6 | 0.9:0.7 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 45% | 55% | |
| Goals κατά | 33% | 67% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 55.05 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 58.76 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 64.3% (9/14) | 35.7% (5/14) |
| Ημίχρονο | 7.1% (1/14) | 92.9% (13/14) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 7.1% (1/14) |
| 2-3 | 42.9% (6/14) |
| 4-6 | 50.0% (7/14) |
| 7+ | 0.0% (0/14) |
| Failed to score | 21.4% (3/14) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 21 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 57 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 60 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.57 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.50 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Mier Matias | 4 |
| Parra William | 3 |
| Rivera Noel | 2 |
| Souza Gustavo | 2 |
| Rodriguez Nelson | 2 |
| Portillo Juan Carlos | 2 |
| Menjivar Leonardo | 2 |
| Barreto Jose | 2 |
| Osorio Harold | 2 |
| Leon David | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Mier Matias | 1 |
| Menjivar Leonardo | 1 |
| Rodriguez Nelson | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 35.7% (5/14) | |
| 2 - 0 | 21.4% (3/14) | |
| 2 - 1 | 14.3% (2/14) | |
| 1 - 1 | 7.1% (1/14) | |
| 3 - 2 | 7.1% (1/14) | |
| 0 - 0 | 7.1% (1/14) | |
| 1 - 3 | 7.1% (1/14) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 42.9% (6/14) | |
| 2 | 28.6% (4/14) | |
| 3 | 14.3% (2/14) | |
| 5 | 7.1% (1/14) | |
| 0 | 7.1% (1/14) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.4% (3/14) | |
| 1/X | 21.4% (3/14) | |
| 1/2 | 0.0% (0/14) | |
| X/1 | 21.4% (3/14) | |
| X/X | 28.6% (4/14) | |
| X/2 | 0.0% (0/14) | |
| 2/1 | 0.0% (0/14) | |
| 2/X | 0.0% (0/14) | |
| 2/2 | 7.1% (1/14) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 20
- Μέση Ηλικία
- 30
Προπονητής
- Eduardo Lara
- Ηλικία: 67
Ίντερ FA