Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ράντινκ Μπιτζελίνα : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΒΟΣΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
|
33 | 79 | 25 | 4 | 4 | 73:20 | ||
| 2 |
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
33 | 66 | 20 | 6 | 7 | 43:23 | ||
| 3 |
Σαράγιεβο
|
33 | 58 | 17 | 7 | 9 | 48:33 | ||
| 4 |
Βελέζ Μόσταρ
|
33 | 48 | 13 | 9 | 11 | 30:27 | ||
| 5 |
Ζελέζνιτσαρ
|
33 | 41 | 10 | 11 | 12 | 32:33 | ||
| 6 |
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 29:44 | ||
| 7 |
Ποσούτζε
|
33 | 33 | 8 | 9 | 16 | 25:38 | ||
| 8 |
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
33 | 33 | 8 | 9 | 16 | 27:41 | ||
| 9 |
Ρούνταρ Πριγιέντορ
|
33 | 29 | 7 | 8 | 18 | 27:48 | ||
| 10 |
Σλόγκα Ντόμποϊ
|
33 | 27 | 6 | 9 | 18 | 19:46 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 8 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
6:11 | 1.7 | 0.6:1.1 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% | |
| Goals κατά | 49% | 51% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.33 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 44.88 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 33.3% (11/33) | 66.7% (22/33) |
| Ημίχρονο | 3.0% (1/33) | 97.0% (32/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 45.5% (15/33) |
| 2-3 | 39.4% (13/33) |
| 4-6 | 12.1% (4/33) |
| 7+ | 3.0% (1/33) |
| Failed to score | 51.5% (17/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 110 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 72 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.82 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.24 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Ghorzi Mohamed | 7 |
| Cumic Luka | 4 |
| Pantelic Djordje | 3 |
| Gogic Faruk | 2 |
| Teodorovic Danilo | 2 |
| Kupusovic Njegos | 2 |
| Tabakovic Talha | 1 |
| Krajisnik Damjan | 1 |
| Faraj Samy | 1 |
| Markovina Bartul | 1 |
| Desouza Ijoma | 1 |
| Karjasevic Huso | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Pantelic Djordje | 1 |
| Djuric Nikola | 1 |
| Meyapya Blondon | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 21.2% (7/33) | |
| 0 - 0 | 15.2% (5/33) | |
| 2 - 0 | 12.1% (4/33) | |
| 0 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 2 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 1 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 1 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 5 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 4 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 30.3% (10/33) | |
| 2 | 21.2% (7/33) | |
| 3 | 18.2% (6/33) | |
| 0 | 15.2% (5/33) | |
| 4 | 9.1% (3/33) | |
| 6 | 3.0% (1/33) | |
| 8 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (11/33) | |
| 1/X | 6.1% (2/33) | |
| 1/2 | 0.0% (0/33) | |
| X/1 | 18.2% (6/33) | |
| X/X | 21.2% (7/33) | |
| X/2 | 9.1% (3/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 0.0% (0/33) | |
| 2/2 | 12.1% (4/33) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 6
- Μέση Ηλικία
- 29.2