Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σαν Τέλμο

Σαν Τέλμο : Στατιστικά για Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Αγώνες

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Φέρο Καρίλ 33 62 18 8 7 37:28
  2 Τρίσταν Σουάρεζ 33 59 15 14 4 32:15
  3 Ατλέτικο Τεμπερλέι 33 59 16 11 6 40:27
  4 Ντεπορτίβο Μορόν 33 58 17 7 9 51:34
  5 Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα 33 58 18 4 11 39:30
  6 Γοδόι Κρουζ 32 56 16 8 8 42:29
  7 Χιμνάσια Χουχούι 33 55 15 10 8 50:42
  8 Ντεπορτίβο Μαντρίν 33 53 14 11 8 47:30
  9 Κολόν Σάντα Φε 33 53 14 11 8 39:25
  10 Μίντλαντ 33 51 14 9 10 38:26
  11 Χιμνάσια Ι Τίρο 33 49 13 10 10 34:30
  12 Ντεπορτίβο Μαϊπού 33 48 13 9 11 40:32
  13 Εστουντιάντες Κασέρος 33 48 13 9 11 31:27
  14 Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ 33 48 12 12 9 28:28
  15 Αλμιράντε Μπράουν 33 47 12 11 10 26:22
  16 Κολεγκιάλες 33 47 13 8 12 32:31
  17 Σαν Μάρτιν ΣΧ 33 46 12 10 11 35:33
  18 Σαν Μάρτιν Τουκουμάν 33 43 10 13 10 35:33
  19 Ατλέτικο Ραφαέλα 33 42 11 9 13 27:34
  20 Κλαμπ Αλμάγκρο 33 41 11 8 14 30:39
  21 Λος Άντες 32 40 9 13 10 25:23
  22 Τσάκο Φορ Έβερ 33 40 10 10 13 32:34
  23 Αγκροπεκουάριο 33 40 10 10 13 27:35
  24 Κίλμες 33 39 10 9 14 30:28
  25 Πατρονάτο 33 37 7 16 10 29:32
  26 Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο 33 37 8 13 12 25:32
  27 Σαν Τέλμο 33 37 9 10 14 28:37
  28 Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα 32 37 9 10 13 29:39
  29 Νουέβα Σικάγο 33 36 9 9 15 24:32
  30 Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο 33 36 7 15 11 29:39
  31 Σέντραλ Νόρτε 33 34 6 16 11 21:30
  32 Τσακαρίτα Τζούνιορς 33 33 9 6 18 25:35
  33 Ολ Μπόις 32 33 6 15 11 18:28
  34 Ακασούσο 33 32 8 8 17 25:35
  35 Σαν Μιγκέλ 33 32 6 14 13 26:39
  36 Ατλέτικο Γκουέμες 33 23 5 8 20 23:56

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
10:13 2.3 1.0:1.3
Ημίχρονο 10 11 2
(20.0%)
5
(50.0%)
3
(30.0%)
3:6 0.9 0.3:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 39% 61%
Goals κατά 43% 57%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 48.11 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 51.43 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 36.4% (12/33) 63.6% (21/33)
Ημίχρονο 9.1% (3/33) 90.9% (30/33)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 45.5% (15/33)
2-3 36.4% (12/33)
4-6 18.2% (6/33)
7+ 0.0% (0/33)
Failed to score 48.5% (16/33)

G/G - N/G

G/G N/G
33.3% (11/33) 66.7% (22/33)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 106 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 80 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.85 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.12 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Batallini Martin6
Motroni Juan4
Porto Jeronimo4
Tisera Franco2
Gonzalez Joel2
Diaz Emanuel1
Paredes Gabriel1
Britez Lazaro1
Roncaglia Facundo1
Larthirigoyen Inaki1
Pardo Ian1
Molina Nicolas1
Baez Facundo1
Britez Elias1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Peralta Elias1
Tisera Franco1
Batallini Martin1
Diaz Emanuel1
Motroni Juan1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 0 18.2% (6/33)
0 - 0 18.2% (6/33)
0 - 1 9.1% (3/33)
0 - 2 6.1% (2/33)
3 - 0 6.1% (2/33)
2 - 2 6.1% (2/33)
2 - 1 6.1% (2/33)
2 - 0 6.1% (2/33)
1 - 1 6.1% (2/33)
3 - 2 3.0% (1/33)
1 - 2 3.0% (1/33)
1 - 3 3.0% (1/33)
0 - 3 3.0% (1/33)
3 - 1 3.0% (1/33)
2 - 3 3.0% (1/33)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
1 27.3% (9/33)
2 18.2% (6/33)
0 18.2% (6/33)
3 18.2% (6/33)
4 12.1% (4/33)
5 6.1% (2/33)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 27.3% (9/33)
1/X 3.0% (1/33)
1/2 0.0% (0/33)
X/1 15.2% (5/33)
X/X 21.2% (7/33)
X/2 15.2% (5/33)
2/1 0.0% (0/33)
2/X 6.1% (2/33)
2/2 12.1% (4/33)