Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γκιμτσεόν Σανγκμού : Στατιστικά για Κ Λιγκ 1 2026
Αγώνες
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σεούλ
|
31 | 65 | 20 | 5 | 6 | 58:26 | ||
| 2 |
Ουλσάν HD
|
31 | 47 | 14 | 5 | 12 | 48:44 | ||
| 3 |
Γκανγκβόν
|
31 | 46 | 11 | 13 | 7 | 38:28 | ||
| 4 |
Τζετζού ΣΚ
|
31 | 46 | 12 | 10 | 9 | 36:31 | ||
| 5 |
Τζέονμπουκ
|
31 | 44 | 11 | 11 | 9 | 39:30 | ||
| 6 |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
31 | 43 | 11 | 10 | 10 | 48:38 | ||
| 7 |
Ίντσεον Γιουν.
|
31 | 42 | 11 | 9 | 11 | 39:33 | ||
| 8 |
Ανιάνγκ
|
31 | 41 | 10 | 11 | 10 | 39:47 | ||
| 9 |
Ποχάνγκ
|
31 | 40 | 11 | 7 | 13 | 28:37 | ||
| 10 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
31 | 33 | 5 | 18 | 8 | 30:37 | ||
| 11 |
Μπούτσεον 1995
|
31 | 32 | 7 | 11 | 13 | 31:42 | ||
| 12 |
Γκουανγκτζού
|
31 | 18 | 2 | 12 | 17 | 25:66 |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 10 | 1 (10.0%) |
7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
8:9 | 1.7 | 0.8:0.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 13 | 2 (20.0%) |
7 (70.0%) |
1 (10.0%) |
4:2 | 0.6 | 0.4:0.2 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% | |
| Goals κατά | 35% | 65% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.73 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.76 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 32.3% (10/31) | 67.7% (21/31) |
| Ημίχρονο | 3.2% (1/31) | 96.8% (30/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 25.8% (8/31) |
| 2-3 | 54.8% (17/31) |
| 4-6 | 19.4% (6/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 32.3% (10/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 93 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 75 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.97 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.19 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Go Jae-Hyun | 8 |
| Lee Kun-Hee | 5 |
| Kim Joo-Chan | 3 |
| Park Se-Jin | 3 |
| Hong Yun-Sang | 2 |
| Park Cheol-Woo | 2 |
| Park Tae-Joon | 2 |
| Kim Yi-Seok | 2 |
| Byeon Jun-Soo | 1 |
| Kim In-Kyun | 1 |
| Lee Jung-Taek | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Lee Sang-Heon | 1 |
| Byeon Jun-Soo | 1 |
| Lee Soo-Bin | 1 |
| Lee Jung-Taek | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 32.3% (10/31) | |
| 0 - 0 | 16.1% (5/31) | |
| 2 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 0 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 3 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 1 - 2 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 1 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 41.9% (13/31) | |
| 0 | 16.1% (5/31) | |
| 4 | 12.9% (4/31) | |
| 3 | 12.9% (4/31) | |
| 1 | 9.7% (3/31) | |
| 5 | 6.5% (2/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 9.7% (3/31) | |
| 1/X | 12.9% (4/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 6.5% (2/31) | |
| X/X | 38.7% (12/31) | |
| X/2 | 9.7% (3/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 6.5% (2/31) | |
| 2/2 | 16.1% (5/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 1
- Μέση Ηλικία
- 28
Προπονητής
- Seung-Jin Joo
- Ηλικία: 51