Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Σιόνι Μπολνίσι

Σιόνι Μπολνίσι : Στατιστικά για Εροβνούλι Λίγκα 2 2026

Αγώνες

ΓΕΩΡΓΙΑ: Εροβνούλι Λίγκα 2 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Γκαρεγί 23 46 13 7 3 29:17
  2 Τελάβι 23 40 11 7 5 25:18
  3 Στούρμι 23 33 8 9 6 21:19
  4 Αραγκβί Ντουσχέτι 23 32 9 5 9 24:28
  5 Σιόνι Μπολνίσι 23 31 8 7 8 29:26
  6 Μεράνι Μαρτβίλι 23 31 8 7 8 25:25
  7 Σαμτρέντια 23 28 8 4 11 34:38
  8 Οντίσχι 1919 23 28 7 7 9 25:31
  9 Γκόρι 23 22 5 7 11 20:28
  10 Κολχέτι Πότι 23 20 4 8 11 29:31

Άνοδος

Πλέι Οφ Ανόδου

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
13:14 2.7 1.3:1.4
Ημίχρονο 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
7:6 1.3 0.7:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 43.5% (10/23) 56.5% (13/23)
Ημίχρονο 4.3% (1/23) 95.7% (22/23)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 26.1% (6/23)
2-3 56.5% (13/23)
4-6 17.4% (4/23)
7+ 0.0% (0/23)
Failed to score 21.7% (5/23)

G/G - N/G

G/G N/G
52.2% (12/23) 47.8% (11/23)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 29 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 26 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 80 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.26 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.13 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 17.4% (4/23)
1 - 1 17.4% (4/23)
0 - 1 13.0% (3/23)
3 - 2 8.7% (2/23)
2 - 0 8.7% (2/23)
0 - 0 8.7% (2/23)
3 - 0 8.7% (2/23)
4 - 1 4.3% (1/23)
1 - 0 4.3% (1/23)
0 - 2 4.3% (1/23)
2 - 2 4.3% (1/23)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 30.4% (7/23)
3 26.1% (6/23)
1 17.4% (4/23)
5 13.0% (3/23)
0 8.7% (2/23)
4 4.3% (1/23)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 30.4% (7/23)
1/X 8.7% (2/23)
1/2 0.0% (0/23)
X/1 21.7% (5/23)
X/X 21.7% (5/23)
X/2 4.3% (1/23)
2/1 0.0% (0/23)
2/X 0.0% (0/23)
2/2 13.0% (3/23)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
1
Μέση Ηλικία
38