Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σκεντίγια : Στατιστικά για Πρβα Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΠΓΔΜ: Πρβα Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Βαρντάρ
|
32 | 80 | 25 | 5 | 2 | 77:21 | ||
| 2 |
Σκεντίγια
|
32 | 74 | 23 | 5 | 4 | 67:27 | ||
| 3 |
Στρούγκα Τριμ
|
32 | 62 | 19 | 5 | 8 | 68:27 | ||
| 4 |
Σίλεκς Κράτοβο
|
32 | 53 | 16 | 5 | 11 | 57:32 | ||
| 5 |
Τίκβες
|
32 | 45 | 13 | 6 | 13 | 56:46 | ||
| 6 |
Αρσίμι
|
32 | 43 | 12 | 7 | 13 | 48:53 | ||
| 7 |
Μπασκίμι
|
32 | 42 | 11 | 9 | 12 | 40:53 | ||
| 8 |
Πέλιστερ
|
32 | 37 | 9 | 10 | 13 | 40:42 | ||
| 9 |
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
|
32 | 37 | 9 | 10 | 13 | 40:56 | ||
| 10 |
Ραμποτνίσκι
|
32 | 33 | 9 | 6 | 17 | 44:55 | ||
| 11 |
Μακεντόνιγια Γκιόρτσε Πέτροφ
|
32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 38:55 | ||
| 12 |
Σκούπι
|
32 | 1 | 0 | 1 | 31 | 15:123 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 22 | 7 (70.0%) |
1 (10.0%) |
2 (20.0%) |
24:9 | 3.3 | 2.4:0.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 21 | 6 (60.0%) |
3 (30.0%) |
1 (10.0%) |
14:5 | 1.9 | 1.4:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% | |
| Goals κατά | 37% | 63% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.22 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.22 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 56.3% (18/32) | 43.8% (14/32) |
| Ημίχρονο | 21.9% (7/32) | 78.1% (25/32) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 28.1% (9/32) |
| 2-3 | 40.6% (13/32) |
| 4-6 | 28.1% (9/32) |
| 7+ | 3.1% (1/32) |
| Failed to score | 12.5% (4/32) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 67 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 27 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 43 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 107 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 2.09 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.84 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Tamba Fabrice | 12 |
| Ibraimi Besart | 11 |
| Latifi Liridon | 8 |
| Krasniqi Endrit | 8 |
| Meljichi Anes | 4 |
| Ndzengue Fahd | 4 |
| Ramadani Florent | 3 |
| Zejnullai Arbin | 3 |
| Ademi Fiton | 3 |
| Spahiu Sebastjan | 2 |
| Mazari Atdhe | 2 |
| Krstevski Vane | 1 |
| Mazari Arslane | 1 |
| Belica Egzon | 1 |
| Fetai Imran | 1 |
| Maliqi Adem | 1 |
| Islami Drilon | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Fetai Imran | 1 |
| Tamba Fabrice | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 12.5% (4/32) | |
| 2 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 2 | 9.4% (3/32) | |
| 1 - 0 | 9.4% (3/32) | |
| 2 - 3 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 4 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 3 | 6.3% (2/32) | |
| 0 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 1 | 3.1% (1/32) | |
| 6 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 0 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 3 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 7 - 2 | 3.1% (1/32) | |
| 5 - 1 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.0% (8/32) | |
| 1 | 21.9% (7/32) | |
| 2 | 15.6% (5/32) | |
| 5 | 12.5% (4/32) | |
| 4 | 9.4% (3/32) | |
| 6 | 6.3% (2/32) | |
| 0 | 6.3% (2/32) | |
| 9 | 3.1% (1/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.0% (8/32) | |
| 1/X | 3.1% (1/32) | |
| 1/2 | 0.0% (0/32) | |
| X/1 | 15.6% (5/32) | |
| X/X | 9.4% (3/32) | |
| X/2 | 25.0% (8/32) | |
| 2/1 | 0.0% (0/32) | |
| 2/X | 3.1% (1/32) | |
| 2/2 | 18.8% (6/32) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 20
- Μέση Ηλικία
- 27.4
Προπονητής
- Jeton Bekjiri
- Ηλικία: 43