Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Τσιμπάλια

Τσιμπάλια : Στατιστικά για 2η Κατηγορία 2025/2026

Αγώνες

ΚΡΟΑΤΙΑ: 2η Κατηγορία 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ρούντες 31 59 17 8 6 43:28
  2 Τσιμπάλια 31 54 16 6 9 47:30
  3 Ράντνικ Σεσβέτ 31 54 15 9 7 39:24
  4 Ντουγκοπόλζε 31 54 16 6 9 40:32
  5 Μπιέλο Μπρντο 30 39 10 9 11 28:27
  6 Κάρλοβατς 30 39 12 3 15 37:40
  7 Ντουμπράβα 30 38 10 8 12 32:43
  8 Οπατίγια 31 37 9 10 12 26:34
  9 Χρβάτσε 30 36 10 6 14 35:42
  10 Οριγιέντ Ριέκα 30 32 7 11 12 34:38
  11 Γιαρούν 30 32 8 8 14 32:37
  12 Κροάσια Ζμιγιαβτσί 31 29 7 8 16 28:46

Άνοδος

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 19 6
(60.0%)
1
(10.0%)
3
(30.0%)
20:11 3.1 2.0:1.1
Ημίχρονο 10 24 8
(80.0%)
0
(0.0%)
2
(20.0%)
14:5 1.9 1.4:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 51.6% (16/31) 48.4% (15/31)
Ημίχρονο 12.9% (4/31) 87.1% (27/31)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 29.0% (9/31)
2-3 45.2% (14/31)
4-6 25.8% (8/31)
7+ 0.0% (0/31)
Failed to score 16.1% (5/31)

G/G - N/G

G/G N/G
48.4% (15/31) 51.6% (16/31)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 93 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.52 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.97 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 22.6% (7/31)
2 - 0 12.9% (4/31)
1 - 0 9.7% (3/31)
0 - 1 9.7% (3/31)
0 - 0 9.7% (3/31)
2 - 3 6.5% (2/31)
2 - 2 6.5% (2/31)
4 - 0 6.5% (2/31)
1 - 2 3.2% (1/31)
3 - 1 3.2% (1/31)
0 - 2 3.2% (1/31)
1 - 1 3.2% (1/31)
3 - 2 3.2% (1/31)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 25.8% (8/31)
2 19.4% (6/31)
1 19.4% (6/31)
4 16.1% (5/31)
5 9.7% (3/31)
0 9.7% (3/31)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 38.7% (12/31)
1/X 0.0% (0/31)
1/2 3.2% (1/31)
X/1 12.9% (4/31)
X/X 12.9% (4/31)
X/2 9.7% (3/31)
2/1 6.5% (2/31)
2/X 6.5% (2/31)
2/2 9.7% (3/31)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
1
Μέση Ηλικία
34