Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Φλέρι 91 : Στατιστικά για Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
Αγώνες
ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ντιζόν
|
31 | 62 | 17 | 11 | 3 | 49:23 | ||
| 2 |
Σοσό *
|
31 | 57 | 16 | 9 | 6 | 49:24 | ||
| 3 |
Φλέρι 91
|
31 | 54 | 15 | 9 | 7 | 46:28 | ||
| 4 |
Ρουέν
|
31 | 52 | 13 | 13 | 5 | 41:28 | ||
| 5 |
Βερσαλλίες 78
|
31 | 52 | 15 | 7 | 9 | 44:32 | ||
| 6 |
Ορλεάν
|
31 | 51 | 14 | 9 | 8 | 40:39 | ||
| 7 |
Λε Πουί
|
31 | 46 | 12 | 10 | 9 | 43:36 | ||
| 8 |
Καέν
|
31 | 40 | 8 | 16 | 7 | 38:31 | ||
| 9 |
Κονκαρνό
|
31 | 37 | 8 | 13 | 10 | 30:35 | ||
| 10 |
Βαλενσιέν *
|
31 | 36 | 10 | 7 | 14 | 33:42 | ||
| 11 |
Βιλεφράνς
|
31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 32:43 | ||
| 12 |
Ομπάν
|
31 | 34 | 8 | 10 | 13 | 35:45 | ||
| 13 |
Παρί 13 Ατλέτικο
|
31 | 32 | 7 | 11 | 13 | 26:40 | ||
| 14 |
Μπουργκ Περόνας
|
32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 25:44 | ||
| 15 |
Κεβιγί
|
31 | 30 | 7 | 9 | 15 | 33:45 | ||
| 16 |
Σατορού *
|
31 | 29 | 6 | 12 | 13 | 33:47 | ||
| 17 |
Σταντ Μπριοσίν
|
31 | 26 | 5 | 11 | 15 | 33:48 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 23 | 7 (70.0%) |
2 (20.0%) |
1 (10.0%) |
21:8 | 2.9 | 2.1:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 20 | 6 (60.0%) |
2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
11:5 | 1.6 | 1.1:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% | |
| Goals κατά | 43% | 57% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.85 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.86 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 48.4% (15/31) | 51.6% (16/31) |
| Ημίχρονο | 9.7% (3/31) | 90.3% (28/31) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 29.0% (9/31) |
| 2-3 | 45.2% (14/31) |
| 4-6 | 25.8% (8/31) |
| 7+ | 0.0% (0/31) |
| Failed to score | 29.0% (9/31) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 46 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 100 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.48 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.90 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Farade Kevin | 18 |
| Rivas Jonathan | 7 |
| Le Mehaute Yoann | 4 |
| Badin Clement | 3 |
| Vogt Quentin | 2 |
| Gannoun Khalil | 2 |
| Belliard Marvyn | 2 |
| Hervieu Loup | 2 |
| Lavigne Valentin | 1 |
| Colombo Freddy | 1 |
| Morgan Jean-Pierre | 1 |
| Homssa Nadir | 1 |
| Angong Frank | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Aubourg Hugo | 2 |
| Hervieu Loup | 1 |
| Lavigne Valentin | 1 |
| Leleve Romain | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 12.9% (4/31) | |
| 0 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 2 | 9.7% (3/31) | |
| 1 - 0 | 9.7% (3/31) | |
| 2 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 3 - 0 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 2 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 1 - 2 | 6.5% (2/31) | |
| 0 - 1 | 6.5% (2/31) | |
| 4 - 0 | 3.2% (1/31) | |
| 3 - 1 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 4 | 3.2% (1/31) | |
| 2 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 0 - 3 | 3.2% (1/31) | |
| 4 - 1 | 3.2% (1/31) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.6% (7/31) | |
| 3 | 22.6% (7/31) | |
| 4 | 19.4% (6/31) | |
| 1 | 16.1% (5/31) | |
| 0 | 12.9% (4/31) | |
| 5 | 6.5% (2/31) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.0% (9/31) | |
| 1/X | 9.7% (3/31) | |
| 1/2 | 0.0% (0/31) | |
| X/1 | 9.7% (3/31) | |
| X/X | 19.4% (6/31) | |
| X/2 | 6.5% (2/31) | |
| 2/1 | 0.0% (0/31) | |
| 2/X | 0.0% (0/31) | |
| 2/2 | 25.8% (8/31) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 13
- Μέση Ηλικία
- 28.3