Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ορένσε

Ορένσε : Στατιστικά για Πριμέρα Α 2026

Αγώνες

ΕΚΟΥΑΔΟΡ: Πριμέρα Α 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Αγώνες Κατάταξης
  1 Λιμπερτάδ Λόχα 32 47 13 8 11 38:35
  2 Γκουαγιακίλ Σίτι 32 43 11 10 11 37:39
  3 Λεόνες Ντελ Νόρτε 32 40 10 10 12 32:36
  4 Έμελεκ 32 39 10 9 13 28:39
Γκρουπ Υποβιβασμού
  1 Ρούνα 32 39 9 12 11 38:42
  2 Ντεπορτίβο Κουένκα 32 38 10 8 14 26:38
  3 Ορένσε 32 34 9 7 16 37:49
  4 Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο 32 33 10 3 19 29:44
  5 Ντελφίν 32 32 8 8 16 23:34
  6 Μάντα 32 27 7 6 19 20:43
Όμιλος Πρωταθλητή
  1 Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε 31 77 25 2 4 75:34
  2 Μακαρά 32 57 17 6 9 44:34
  3 Λίγκα Ντε Κίτο 32 52 15 7 10 35:26
  4 Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο 32 51 14 9 9 52:30
  5 Αούκας 32 50 14 8 10 35:32
  6 Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 31 44 11 11 9 33:27
Σέριε Α
  1 Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε 30 74 24 2 4 73:33
  2 Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο 30 51 14 9 7 51:27
  3 Μακαρά 30 51 15 6 9 41:33
  4 Αούκας 30 50 14 8 8 33:28
  5 Λίγκα Ντε Κίτο 30 46 13 7 10 31:24
  6 Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ 30 44 11 11 8 32:25
  7 Λιμπερτάδ Λόχα 30 41 11 8 11 33:34
  8 Λεόνες Ντελ Νόρτε 30 39 10 9 11 31:32
  9 Γκουαγιακίλ Σίτι 30 39 10 9 11 33:36
  10 Έμελεκ * 30 39 10 9 11 25:34
  11 Ρούνα 30 38 9 11 10 35:38
  12 Ντεπορτίβο Κουένκα 30 36 10 6 14 25:37
  13 Ορένσε 30 33 9 6 15 36:47
  14 Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο 30 32 10 2 18 28:42
  15 Ντελφίν 30 28 7 7 16 19:31
  16 Μάντα 30 21 5 6 19 17:42

Πλέι Οφ

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Πλέι Άουτ

Έμελεκ * -3 βαθμούς

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 8 2
(20.0%)
2
(20.0%)
6
(60.0%)
10:17 2.7 1.0:1.7
Ημίχρονο 10 4 0
(0.0%)
4
(40.0%)
6
(60.0%)
3:13 1.6 0.3:1.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 32% 68%
Goals κατά 51% 49%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 54.14 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 46.55 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 59.4% (19/32) 40.6% (13/32)
Ημίχρονο 12.5% (4/32) 87.5% (28/32)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 15.6% (5/32)
2-3 68.8% (22/32)
4-6 12.5% (4/32)
7+ 3.1% (1/32)
Failed to score 28.1% (9/32)

G/G - N/G

G/G N/G
62.5% (20/32) 37.5% (12/32)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 37 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 49 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 59 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.16 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.53 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Herrera Walter11
Mena Angel4
Vasquez Sergio4
Burgoa Valentin4
Bermudez Michael3
Zambrano Erick2
Jaramillo Renny1
Lorenzo Alan1
Quinonez Oscar1
Caicedo Beder1
Vinan Bryan1
Quinonez Marlon1
Parrales Miguel1
Quinonez Bryan1
Ortiz Cristhian1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Lorenzo Alan1
Mena Angel1
Quinonez Oscar1
Charpentier Paul1
Velasco Pedro1
Jaramillo Renny1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 18.8% (6/32)
1 - 2 15.6% (5/32)
1 - 1 12.5% (4/32)
0 - 0 9.4% (3/32)
3 - 0 9.4% (3/32)
2 - 0 9.4% (3/32)
3 - 2 6.3% (2/32)
4 - 3 3.1% (1/32)
1 - 0 3.1% (1/32)
2 - 3 3.1% (1/32)
0 - 2 3.1% (1/32)
0 - 1 3.1% (1/32)
1 - 3 3.1% (1/32)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 43.8% (14/32)
2 25.0% (8/32)
0 9.4% (3/32)
5 9.4% (3/32)
1 6.3% (2/32)
7 3.1% (1/32)
4 3.1% (1/32)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 28.1% (9/32)
1/X 3.1% (1/32)
1/2 0.0% (0/32)
X/1 21.9% (7/32)
X/X 12.5% (4/32)
X/2 6.3% (2/32)
2/1 0.0% (0/32)
2/X 6.3% (2/32)
2/2 21.9% (7/32)