Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βέστρι : Στατιστικά για 1. Ντέιλντ Κάρλα 2026
Αγώνες
ΙΣΛΑΝΔΙΑ: 1. Ντέιλντ Κάρλα 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Αφτουρέλντινγκ
|
21 | 45 | 14 | 3 | 4 | 64:31 | ||
| 2 |
Θρότουρ Ρέικιαβικ
|
21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 48:25 | ||
| 3 |
Φίλκιρ
|
21 | 40 | 13 | 1 | 7 | 48:34 | ||
| 4 |
HK Κοπάβογκουρ
|
21 | 35 | 11 | 2 | 8 | 50:39 | ||
| 5 |
Νιάρντβικ
|
21 | 35 | 11 | 2 | 8 | 36:28 | ||
| 6 |
Λέικνιρ Ρέικιαβικ
|
21 | 28 | 8 | 4 | 9 | 32:30 | ||
| 7 |
Γκρότα
|
21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 36:41 | ||
| 8 |
Βέστρι
|
21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 30:41 | ||
| 9 |
ΙΡ Ρέικιαβικ
|
21 | 25 | 7 | 4 | 10 | 37:44 | ||
| 10 |
Γρίνταβικ
|
21 | 24 | 5 | 9 | 7 | 24:34 | ||
| 11 |
Βόλσουνγκουρ
|
21 | 23 | 6 | 5 | 10 | 30:44 | ||
| 12 |
Αεγκίρ
|
21 | 8 | 2 | 2 | 17 | 24:68 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 8 | 2 (20.0%) |
2 (20.0%) |
6 (60.0%) |
9:22 | 3.1 | 0.9:2.2 | |
| Ημίχρονο | 10 | 10 | 2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
4:13 | 1.7 | 0.4:1.3 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 30% | 70% | |
| Goals κατά | 46% | 54% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 56.4 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.32 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 47.6% (10/21) | 52.4% (11/21) |
| Ημίχρονο | 23.8% (5/21) | 76.2% (16/21) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 19.0% (4/21) |
| 2-3 | 47.6% (10/21) |
| 4-6 | 14.3% (3/21) |
| 7+ | 19.0% (4/21) |
| Failed to score | 33.3% (7/21) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 41 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 63 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 46 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.43 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.95 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Cheshmedjiev Konstantin | 2 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 23.8% (5/21) | |
| 1 - 0 | 9.5% (2/21) | |
| 0 - 3 | 9.5% (2/21) | |
| 1 - 1 | 9.5% (2/21) | |
| 3 - 1 | 4.8% (1/21) | |
| 6 - 2 | 4.8% (1/21) | |
| 2 - 5 | 4.8% (1/21) | |
| 0 - 0 | 4.8% (1/21) | |
| 3 - 2 | 4.8% (1/21) | |
| 5 - 1 | 4.8% (1/21) | |
| 0 - 1 | 4.8% (1/21) | |
| 5 - 3 | 4.8% (1/21) | |
| 1 - 2 | 4.8% (1/21) | |
| 4 - 3 | 4.8% (1/21) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 33.3% (7/21) | |
| 1 | 14.3% (3/21) | |
| 3 | 14.3% (3/21) | |
| 8 | 9.5% (2/21) | |
| 7 | 9.5% (2/21) | |
| 4 | 4.8% (1/21) | |
| 0 | 4.8% (1/21) | |
| 5 | 4.8% (1/21) | |
| 6 | 4.8% (1/21) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.8% (5/21) | |
| 1/X | 0.0% (0/21) | |
| 1/2 | 0.0% (0/21) | |
| X/1 | 38.1% (8/21) | |
| X/X | 4.8% (1/21) | |
| X/2 | 9.5% (2/21) | |
| 2/1 | 0.0% (0/21) | |
| 2/X | 9.5% (2/21) | |
| 2/2 | 14.3% (3/21) | |
Ρόστερ
Marvin Steinarsson
- Tερματοφύλακας
- #1
Brentton Muhammad
- Tερματοφύλακας
- #30
Vladan Djogatovic
- Tερματοφύλακας
- #33
Patrik Duda
- Tερματοφύλακας
Morten Ohlsen Hansen
- Aμυντικός
- #2
Ivar Breki Helgason
- Aμυντικός
- #4
Birkir Eydal
- Aμυντικός
- #14
Elmar Atli Gardarsson
- Aμυντικός
- #22
Aurelien Norest
- Aμυντικός
- #25
Sergine Fall
- Aμυντικός
- #77
Fridrik Hjaltason
- Mέσος
- #3
Fatai Gbadamosi
- Mέσος
- #4
Jacob Stensson
- Mέσος
- #7
Petur Bjarnason
- Mέσος
- #9
Thordur Hafthorsson
- Mέσος
- #10
Nicolaj Madsen
- Mέσος
- #11
Thibang Phete
- Mέσος
- #12
Albert Johannsson
- Mέσος
- #13
Toby King
- Mέσος
- #13
Gunnar Hauksson
- Mέσος
- #17
Martin Montipo
- Mέσος
- #18
Emmanuel Duah
- Mέσος
- #19
Viktor Juliusson
- Mέσος
- #21
Silas Songani
- Mέσος
- #23
Chriss-Albin Moerfelt
- Mέσος
- #27
Konstantin Cheshmedjiev
- Mέσος
- #29
Nacho Gil
- Mέσος
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 31
- Μέση Ηλικία
- 28
Προπονητής
- Daniel Osafo-Badu
- Ηλικία: 39