Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ζαλαεγκερζέγκ : Στατιστικά για 1η Κατηγορία 2025/2026
Αγώνες
ΟΥΓΓΑΡΙΑ: 1η Κατηγορία 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Γκιόρι Έτο
|
32 | 66 | 19 | 9 | 4 | 64:30 | ||
| 2 |
Φερεντσβάρος
|
32 | 65 | 20 | 5 | 7 | 64:31 | ||
| 3 |
Πακς
|
32 | 50 | 14 | 8 | 10 | 60:45 | ||
| 4 |
Ντεμπρετσένι
|
32 | 50 | 13 | 11 | 8 | 49:40 | ||
| 5 |
Ζαλαεγκερζέγκ
|
32 | 48 | 13 | 9 | 10 | 49:40 | ||
| 6 |
Πούσκας Ακαντέμια
|
33 | 46 | 13 | 7 | 13 | 43:43 | ||
| 7 |
Ούιπεστ
|
32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 47:55 | ||
| 8 |
Κισβάρντα
|
32 | 40 | 11 | 7 | 14 | 36:48 | ||
| 9 |
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 47:57 | ||
| 10 |
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
33 | 38 | 9 | 11 | 13 | 55:62 | ||
| 11 |
Ντιοσγκιόρι
|
32 | 28 | 6 | 10 | 16 | 38:62 | ||
| 12 |
Καζινσμπαρισίκα
|
33 | 22 | 6 | 4 | 23 | 31:70 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 15 | 4 (40.0%) |
3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
15:12 | 2.7 | 1.5:1.2 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
6:5 | 1.1 | 0.6:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 24% | 76% | |
| Goals κατά | 38% | 63% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 59.2 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.28 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 50.0% (16/32) | 50.0% (16/32) |
| Ημίχρονο | 15.6% (5/32) | 84.4% (27/32) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 21.9% (7/32) |
| 2-3 | 46.9% (15/32) |
| 4-6 | 31.3% (10/32) |
| 7+ | 0.0% (0/32) |
| Failed to score | 12.5% (4/32) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 49 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 40 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 72 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.53 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.25 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Varkonyi Bence | 2 |
| Denes Csanad | 1 |
| Diego Borges | 1 |
| Szendrei Norbert | 1 |
| Calderon Jose | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.6% (5/32) | |
| 0 - 1 | 15.6% (5/32) | |
| 2 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 2 - 0 | 9.4% (3/32) | |
| 3 - 1 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 3 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 3 | 3.1% (1/32) | |
| 4 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 3 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 0 - 2 | 3.1% (1/32) | |
| 5 - 0 | 3.1% (1/32) | |
| 1 - 4 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.1% (9/32) | |
| 1 | 21.9% (7/32) | |
| 4 | 18.8% (6/32) | |
| 3 | 18.8% (6/32) | |
| 6 | 6.3% (2/32) | |
| 5 | 6.3% (2/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 12.5% (4/32) | |
| 1/X | 15.6% (5/32) | |
| 1/2 | 0.0% (0/32) | |
| X/1 | 21.9% (7/32) | |
| X/X | 9.4% (3/32) | |
| X/2 | 21.9% (7/32) | |
| 2/1 | 6.3% (2/32) | |
| 2/X | 3.1% (1/32) | |
| 2/2 | 9.4% (3/32) | |
Ρόστερ
Bence Gundel-Takacs
- Tερματοφύλακας
- #1
Zan Mauricio
- Tερματοφύλακας
- #31
Vilmos Borsos
- Tερματοφύλακας
- #89
Martin Barbarics
- Tερματοφύλακας
Ervin Nemeth
- Tερματοφύλακας
Joseth Peraza
- Aμυντικός
- #4
Bence Varkonyi
- Aμυντικός
- #5
Jose Calderon
- Aμυντικός
- #18
Andre Ferreira
- Aμυντικός
- #20
Daniel Csoka
- Aμυντικός
- #21
Bence Bodrogi
- Aμυντικός
Marcell Kiraly
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 24
- Μέση Ηλικία
- 23
Προπονητής
- Nuno Campos
- Ηλικία: 51