Αποτελέσματα Πάμε Στοίχημα ΟΠΑΠ

 ΔIOΩΡΑΚΩΔΟΜΑΔΕΣ1Χ2ΗΜΙΧΣΚΟΡΛΕΠΤΕΛ
10:30455Μεγάλη Βρετανία (Γ) - Χιλή (Γ) 1 - 02 - 01
11:00456Κίνα (Γ) - Βραζιλία (Γ) 0 - 20 - 52
11:30457Σουηδία (Γ) - ΗΠΑ (Γ) 1 - 03 - 01
11:301018Μπαλατονφουρέντι - ESMTK 0 - 11 - 1X
12:00458Καβασάκι - Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ 0 - 01 - 1X
12:001019Νασιονάλ Μαδέιρα - Πέβιντεμ 0 - 01 - 01
13:00460Σερέσο Όσακα - ΦΚ Τόκιο 0 - 23 - 3X
13:00461Κανγκζού Μάιτι Λάιονς - Σαντόνγκ Ταϊσάν 0 - 10 - 22
13:00462Κιντάο Χαϊνίου - Γκουανγκτσού Εβεργκράντε 0 - 40 - 62
13:00463Τζέονμπουκ - Ποχάνγκ
13:00464Ουλσάν Χιουντάι - Νταεγού
13:001020Σοκόλ Οστρόντα - Ολίμπια Γκρούντζιαντζ 0 - 20 - 22
13:05459Γκάμπα Οσάκα - Βίσελ Κόμπε 1 - 21 - 22
13:30465Ιαπωνία (Γ) - Καναδάς (Γ) 0 - 11 - 1X
14:00466Γκουανγκτζού - Γκανγκβόν 1 - 03 - 11
14:30467Αυστραλία (Γ) - Νέα Ζηλανδία (Γ) 2 - 02 - 11
15:00468Χέρακλες - ΠΑΟΚ 1 - 21 - 22
15:00469Γκουανγκτσού Σίτι - Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν 0 - 11 - 1X
15:00470Τσόνγκινγκ Λαϊαντζιάνγκ - Σενζέν 0 - 30 - 32
16:001042Ποντμπεσκίτζιε - Σχρόμπρι Γκλογκόβ 0 - 10 - 22
17:00471Καϊράτ Αλμάτι - Ερυθρός Αστέρας 1 - 02 - 11
17:001048Ατίρα - Σπορτίβο Ιτένο 0 - 01 - 1X
18:001050Στομίλ Ολστζίν - Μπάλτικ Γκντίνια 1 - 02 - 2X
18:001051Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ - Τζένοα 0 - 21 - 42
18:001052Λούμπλιν - Χάποελ Τελ Αβίβ 0 - 10 - 12
18:001053Κονκόρντια Κιάζνα - Προγκρεσούλ Σπάρτακ 1 - 03 - 01
18:30472Γιάρο - Μούσα 0 - 00 - 0X
18:301055Χέρτα Βερολίνου - Λούμπεκ 1 - 01 - 1X
18:301056Χλούμετς - Σλάβια Πράγας Β' 1 - 21 - 32
18:301057Σαλερνιτάνα - Σαμπενεντετέσε 1 - 03 - 21
18:301058Κολίν - Σλόβαν Λίμπερετς Β' 1 - 11 - 52
19:00474Φορτούνα Σιτάρντ - ΟΦΗ 1 - 11 - 1X
19:00475Κφουμ Όσλο - Ασάνε 1 - 03 - 11
19:00476Γκρόρουντ - Ουλενσάκερ Κίζα 0 - 10 - 22
19:00477Μπρίνε - Σάντνες 0 - 10 - 12
19:00478Ρανχάιμ - Γιέρβ 0 - 13 - 42
19:00479Ράουφος - Σογκντάλ 0 - 11 - 22
19:00480Σταρτ - Στιόρνταλς Μπλινκ 2 - 14 - 11
19:00481Στρόμεν - Φρέντρικσταντ 1 - 11 - 1X
19:001059ΚΚΣ 1925 Κάλις - Ελάνα Τορούν 0 - 02 - 01
19:001062Σλόβαν Ρόζιτσε - Χόντονιν 2 - 12 - 11
19:001063Σολίν - ΡΝΚ Σπλιτ 0 - 10 - 12
19:001064Σλάβια Κρομερίζ - Μπλάνσκο 3 - 26 - 21
19:301067Μπραντενμπούργκερ Σουντ - Βερντεράνερ Βικτόρια 0 - 30 - 32
20:00482Βαλένθια - Ατρόμητος 2 - 03 - 01
20:00483Μπαρτσελόνα - Ταραγόνα 0 - 04 - 01
20:00484Παρί Σεν Ζερμέν - Άουγκσμπουργκ 0 - 02 - 11
20:00486Μάλμε - Ελσίνκι 1 - 02 - 11
20:00487Σάντεφιορντ - Χάουγκεσουντ 1 - 01 - 1X
20:00488Σάρπσμποργκ 08 - Μιοντάλεν 0 - 11 - 1X
20:00489Στάμπαεκ - Λίλεστρομ 0 - 12 - 32
20:00490Στρομσγκόντσετ - Οντ 0 - 03 - 01
20:001068Μπρεστ - Σταντ Μπριοσίν 0 - 11 - 22
20:001069Ρεάλ Λινένσε - Κάντιθ 0 - 00 - 22
20:001070Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ - Μπόχολτ 1 - 21 - 22
20:001071Βολτίγκ ντε Σατομπριάντ - Λαβάλ 0 - 00 - 12
20:001072Λούγκο - Πονφεραντίνα 1 - 01 - 01
20:001073Νέτινγκεν - Σπίλμπεργκ
20:001074Κρέι - Στιλ 1 - 01 - 22
21:00492Ρέντινγκ - Γουέστ Χαμ 0 - 10 - 32
21:00493ΝΣ Μούρα - Λουντογκόρετς 0 - 00 - 0X
21:00494Τσουκαρίτσκι - Σουμγκαγίτ 0 - 00 - 0X
21:00495Χαμ Καμ - Αάλεσουντ 1 - 12 - 32
21:001077Μίρμπους - Γλεσχ-Πάφεντορφ 2 - 22 - 52
21:001078Χάρογκεϊτ Τάουν - Ρόδεραμ
21:001079Μαγιόρκα - Καρταγένα 1 - 01 - 01
21:001080Γιορκ - Σάντερλαντ 0 - 11 - 1X
21:001082Βελέζ CF - Μάλαγα 0 - 20 - 22
21:151083Ουνιόν Ουαράλ - Κομερσιάντες Ούνιδος 0 - 11 - 22
21:30496Σλόβαν Μπρατισλάβας - Γιούνγκ Μπόις 0 - 00 - 0X
21:301084Ταλαβέρα - Αλκορκόν 0 - 10 - 22
21:301085Κόρμπι Τάουν - Μπάργουελ 1 - 12 - 11
21:301086Μάτλοκ Τάουν - Τσέστερφιλντ 1 - 21 - 32
21:301088Σεβενόακς Τάουν - Λιουές 1 - 22 - 42
21:45497Έντινμπουργκ Σίτι - Φόλκερκ
21:45498Ερντριόνιανς - Μάδεργουελ 0 - 02 - 01
21:45499Λίβινγκστον - Ρέιθ Ρόβερς 0 - 00 - 0X
21:45500Μοντρόουζ - Νταντί 0 - 00 - 22
21:451089Σίντερφορντ Τάουν - Γκλόουσεστερ 1 - 32 - 32
21:451092Σπορτίβο Τρινιντένσε - Ρούμπιο Νίου 0 - 02 - 2X
21:451093Σταβίλι - Κάρλτον Τάουν 4 - 04 - 01
22:00501Βίλα Νόβα - Μπρούσκε 0 - 00 - 12
22:00502Μπράγκα - Μαρσέιγ 1 - 01 - 1X
22:00503Αϊντχόφεν - Γαλατασαράι 2 - 15 - 11
22:00504Λέγκια Βαρσοβίας - Φλόρα Ταλίν 1 - 02 - 11
22:00505 Ολυμπιακός - Νέφτσι Μπακού 1 - 01 - 01
22:001094Ντεπορτίβο Καπιάτα - 3 Ντε Φεμπρέρο 0 - 01 - 1X
22:301096Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ - Ντεπόρτες Μαγκαλάνες 0 - 02 - 01
23:301098Κάρλος Στέιν - Ατλέτικο Γκράου 0 - 11 - 22
00:001099Σέρο - Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 0 - 00 - 12
01:15506Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ - Βελέζ Σάρσφιλντ 1 - 03 - 11
01:15507Παλμέιρας - Ουνιβερσινταντ Κατόλικα 1 - 01 - 01
01:15508Άρσεναλ Σαραντί - Σπόρτινγκ Κριστάλ 0 - 01 - 1X
02:30509Ίντερ Μαϊάμι - Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον 0 - 40 - 52
02:30510Κολόμπους Κρου - Νάσβιλ 0 - 00 - 0X
02:30511Νιου Γιόρκ Σίτι - Μόντρεαλ Ίμπακτ 1 - 01 - 01
02:30512Τορόντο - Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 0 - 01 - 1X
02:301103Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ - Γιουβεντούτ 1 - 22
03:00513Σικάγο Φάιαρ - DC Γιουνάιτεντ 1 - 02 - 2X
03:00514Σινσινάτι - Ατλάντα Γιουνάιτεντ 0 - 01 - 1X
03:30515Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ 0 - 10 - 22
03:30516Φλαμένγκο - Ντεφένσα Xoυστίσια 1 - 14 - 11
03:30517Λιμπερτάδ - Ατλέτικο Τζούνιορ 0 - 00 - 12
03:30518Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο - Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 0 - 11 - 1X
03:30519CS Αλαγκοάνα - Βάσκο Ντα Γκάμα 1 - 12 - 2X
03:30520 Ναούτικο - Μπραζίλ Πελότας 2 - 12 - 11
03:30521Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι - Σαν Χοσέ Έρθκουεικς 0 - 01 - 1X
03:301105Φερνάντεζ Βιάλ - Ντεπόρτες Τεμούκο 1 - 01
04:00522Κολοράντο - Ντάλας 0 - 02 - 01
04:30523Σαν Αντόνιο - Νιου Μέξικο Γιουν. 1 - 03 - 01
05:00524Ρεάλ Σολτ Λέικ - Λος Άντζελες Γκάλαξι 2 - 12 - 2X
05:30525Πόρτλαντ Τίμπερς - Λος Άντζελες 1 - 12 - 11
Αποτελέσματα για 21/7/2021 Ανανέωση: 25/7/2021 23:05

Stoixima - ειδησεις

Άλκμααρ – Παναθηναϊκός 3-0: Θέλει πολύ δουλειά (video)
25/07/2021 19:50
Άλκμααρ – Παναθηναϊκός 3-0: Θέλει πολύ δουλειά (video)

Ο Παναθηναϊκός πραγματοποίησε κακή εμφάνιση και ηττήθηκε με 3-0 από την Άλκμααρ σε φιλικό παιχνίδι επί ολλανδικού εδάφους, δείχνοντας πως...

Φέγενορντ - ΠΑΟΚ 1-2: Σπουδαία φιλική νίκη για τον «Δικέφαλο του Βορρά» (video)
25/07/2021 18:00
Φέγενορντ - ΠΑΟΚ 1-2: Σπουδαία φιλική νίκη για τον «Δικέφαλο του Βορρά» (video)

Ο ΠΑΟΚ κέρδισε με 2-1 την Φέγενορντ στο τελευταίο του φιλικό επί ολλανδικού εδάφους και έδειξε πως βρίσκεται σε καλό δρόμο. Τζόλης (14’ πεν.) και...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Δείτε όλες τις προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών και τα στιγμιότυπα της 2ης ημέρας (video)
25/07/2021 17:34
Ολυμπιακοί Αγώνες: Δείτε όλες τις προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών και τα στιγμιότυπα της 2ης ημέρας (video)

Δείτε συγκεντρωμένα όλα τα στιγμιότυπα από την πρώτη ημέρα των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο. Το agones.gr σας παρουσιάζει συγκεντρωμένα τα καλύτερα...

Πινγκ Πονγκ: Στους «32» ο Γκιώνης, δεν έδειξε το παιχνίδι η ΕΡΤ! (video)
25/07/2021 13:34
Πινγκ Πονγκ: Στους «32» ο Γκιώνης, δεν έδειξε το παιχνίδι η ΕΡΤ! (video)

Ο Παναγιώτης Γκιώνης κέρδισε με 4-1 τον Αιγύπτιο Αχμέντ Σαλέχ (13-11, 11-7, 9-11, 11-3, 11-6) και προκρίθηκε στον τρίτο γύρο του πινγκ πονγκ στο...

Πρωτοσέλιδα

Πρόγραμμα

Δευτέρα, 07:40 ΕΡΤ3 Αργεντινή - Σλοβενία

Δευτέρα, 12:00 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 - Μπάσκετ 3 x 3

Δευτέρα, 15:30 ΕΡΤ3 Ιαπωνία - Ισπανία

Περισσότερα