Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γιεζέρο : Στατιστικά για Πρβα Κρνογκορσκα 2025/2026
Αγώνες
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ: Πρβα Κρνογκορσκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σουτιέσκα Νίκσιτς
|
33 | 66 | 20 | 6 | 7 | 56:33 | ||
| 2 |
Μόρναρ Μπαρ
|
33 | 64 | 19 | 7 | 7 | 48:29 | ||
| 3 |
Ντέσιτς Τούζι
|
33 | 51 | 14 | 9 | 10 | 43:39 | ||
| 4 |
Πετροβάτς
|
33 | 46 | 12 | 10 | 11 | 41:34 | ||
| 5 |
Μπούντουτσνοστ
|
33 | 43 | 12 | 7 | 14 | 33:33 | ||
| 6 |
Άρσεναλ Τιβάτ
|
33 | 43 | 11 | 10 | 12 | 33:38 | ||
| 7 |
ΟΦΚ Μλαντόστ DG
|
33 | 42 | 13 | 3 | 17 | 43:50 | ||
| 8 |
Γιεζέρο
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 36:42 | ||
| 9 |
Μποκέλι
|
33 | 30 | 6 | 12 | 15 | 33:46 | ||
| 10 |
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
|
33 | 29 | 7 | 8 | 18 | 25:47 |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 6 | 1 (10.0%) |
3 (30.0%) |
6 (60.0%) |
6:15 | 2.1 | 0.6:1.5 | |
| Ημίχρονο | 10 | 12 | 3 (30.0%) |
3 (30.0%) |
4 (40.0%) |
4:6 | 1.0 | 0.4:0.6 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 31% | 69% | |
| Goals κατά | 36% | 64% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.53 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.76 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.5% (15/33) | 54.5% (18/33) |
| Ημίχρονο | 3.0% (1/33) | 97.0% (32/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 24.2% (8/33) |
| 2-3 | 57.6% (19/33) |
| 4-6 | 18.2% (6/33) |
| 7+ | 0.0% (0/33) |
| Failed to score | 24.2% (8/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 36 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 42 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 71 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.09 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.27 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Maksimovic Djordje | 13 |
| Raicevic Milivoje | 8 |
| Rolovic Ognjen | 5 |
| Bogdanovic Petar | 2 |
| 2 | |
| Kojic Meldin | 1 |
| Krivokapic Nenad | 1 |
| Gjolaj Mario | 1 |
| Adzovic Aldin | 1 |
| Redzepagic Imran | 1 |
| Ilic Mihailo | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Bojovic Matija | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18.2% (6/33) | |
| 1 - 2 | 12.1% (4/33) | |
| 1 - 0 | 12.1% (4/33) | |
| 2 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 2 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 2 - 2 | 9.1% (3/33) | |
| 3 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 0 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 3 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 4 - 0 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 30.3% (10/33) | |
| 3 | 27.3% (9/33) | |
| 1 | 21.2% (7/33) | |
| 4 | 18.2% (6/33) | |
| 0 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.2% (7/33) | |
| 1/X | 12.1% (4/33) | |
| 1/2 | 3.0% (1/33) | |
| X/1 | 15.2% (5/33) | |
| X/X | 18.2% (6/33) | |
| X/2 | 9.1% (3/33) | |
| 2/1 | 6.1% (2/33) | |
| 2/X | 0.0% (0/33) | |
| 2/2 | 15.2% (5/33) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 5
- Μέση Ηλικία
- 28.2