Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μέταλιστ 1925 : Στατιστικά για Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΟΥΚΡΑΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
28 | 69 | 21 | 6 | 1 | 68:18 | ||
| 2 |
LNZ Τσερκάσι
|
28 | 57 | 17 | 6 | 5 | 38:16 | ||
| 3 |
Πολίσια Ζιτόμιρ
|
28 | 55 | 17 | 4 | 7 | 49:21 | ||
| 4 |
Ντιναμό Κιέβου
|
29 | 54 | 16 | 6 | 7 | 63:34 | ||
| 5 |
Μέταλιστ 1925
|
29 | 48 | 12 | 12 | 5 | 35:19 | ||
| 6 |
Κρίβμπας
|
28 | 47 | 13 | 8 | 7 | 50:42 | ||
| 7 |
Κόλος Κοβαλίβκα
|
28 | 46 | 12 | 10 | 6 | 29:23 | ||
| 8 |
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
28 | 42 | 11 | 9 | 8 | 40:35 | ||
| 9 |
Καρπάτι Λβιβ
|
28 | 38 | 9 | 11 | 8 | 37:29 | ||
| 10 |
Βέρες Ρίβνε
|
28 | 31 | 7 | 10 | 11 | 26:37 | ||
| 11 |
Επισέντρ
|
29 | 31 | 8 | 7 | 14 | 36:45 | ||
| 12 |
Όμπολον Κιέβου
|
28 | 28 | 6 | 10 | 12 | 26:48 | ||
| 13 |
Κούντριβκα
|
28 | 25 | 6 | 7 | 15 | 29:45 | ||
| 14 |
Ρουκχ Λβιβ
|
28 | 21 | 6 | 3 | 19 | 19:46 | ||
| 15 |
Ολεξαντρίγια
|
28 | 13 | 2 | 7 | 19 | 20:56 | ||
| 16 |
ΣΚ Πολτάβα
|
29 | 12 | 2 | 6 | 21 | 23:74 |
Τσάμπιονς Λιγκ
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 17 | 4 (40.0%) |
5 (50.0%) |
1 (10.0%) |
13:6 | 1.9 | 1.3:0.6 | |
| Ημίχρονο | 10 | 19 | 5 (50.0%) |
4 (40.0%) |
1 (10.0%) |
5:1 | 0.6 | 0.5:0.1 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 29% | 71% | |
| Goals κατά | 47% | 53% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 55.69 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.58 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 24.1% (7/29) | 75.9% (22/29) |
| Ημίχρονο | 6.9% (2/29) | 93.1% (27/29) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 41.4% (12/29) |
| 2-3 | 41.4% (12/29) |
| 4-6 | 17.2% (5/29) |
| 7+ | 0.0% (0/29) |
| Failed to score | 31.0% (9/29) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 35 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 137 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.66 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Kaliuzhnyi Ivan | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20.7% (6/29) | |
| 1 - 0 | 17.2% (5/29) | |
| 0 - 0 | 17.2% (5/29) | |
| 2 - 0 | 10.3% (3/29) | |
| 0 - 1 | 6.9% (2/29) | |
| 1 - 3 | 6.9% (2/29) | |
| 2 - 2 | 3.4% (1/29) | |
| 4 - 0 | 3.4% (1/29) | |
| 0 - 3 | 3.4% (1/29) | |
| 1 - 2 | 3.4% (1/29) | |
| 0 - 2 | 3.4% (1/29) | |
| 1 - 4 | 3.4% (1/29) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 34.5% (10/29) | |
| 1 | 24.1% (7/29) | |
| 0 | 17.2% (5/29) | |
| 4 | 13.8% (4/29) | |
| 3 | 6.9% (2/29) | |
| 5 | 3.4% (1/29) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 13.8% (4/29) | |
| 1/X | 13.8% (4/29) | |
| 1/2 | 3.4% (1/29) | |
| X/1 | 17.2% (5/29) | |
| X/X | 20.7% (6/29) | |
| X/2 | 10.3% (3/29) | |
| 2/1 | 0.0% (0/29) | |
| 2/X | 6.9% (2/29) | |
| 2/2 | 13.8% (4/29) | |
Ρόστερ
Oleh Mozil
- Tερματοφύλακας
- #1
Yaroslav Protsenko
- Tερματοφύλακας
- #23
Maksym Kovalenko
- Tερματοφύλακας
- #25
Varakuta Danylo Andriiovych
- Tερματοφύλακας
- #30
Denys Sydorenko
- Tερματοφύλακας
- #97
Taras Kiyashko
- Tερματοφύλακας
Dmytro Kapinus
- Aμυντικός
- #2
Vasyl Kravets
- Aμυντικός
- #3
Volodymyr Salyuk
- Aμυντικός
- #13
Yevgen Pavlyuk
- Aμυντικός
- #18
Oleksandr Martynyuk
- Aμυντικός
- #24
Illia Krupskyi
- Aμυντικός
- #27
Maksim Imerekov
- Aμυντικός
- #32
Valerii Dubko
- Aμυντικός
- #37
Igor Snurnitsyn
- Aμυντικός
- #74
Ruslan Tkachenko
- Aμυντικός
Yegor Potapenko
- Aμυντικός
Denis Nagnoynyi
- Aμυντικός
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 36
- Μέση Ηλικία
- 26
Προπονητής
- Mladen Bartulovic
- Ηλικία: 39