Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Γιουβεντούτ

Γιουβεντούτ : Στατιστικά για Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ράσινγκ Μοντεβιδέο 15 31 9 4 2 23:14
  2 Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 15 29 9 2 4 24:16
  3 Αλμπιόν 15 28 8 4 3 26:16
  4 Πενιαρόλ 15 27 8 3 4 23:16
  5 Σέντραλ Εσπανιόλ 15 24 7 3 5 23:22
  6 Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ 15 23 6 5 4 22:16
  7 Νασιονάλ Μοντεβιδέο 15 22 7 1 7 26:21
  8 Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ 15 21 5 6 4 13:11
  9 Λίβερπουλ Μοντεβιντέο 15 20 5 5 5 20:18
  10 Μοντεβιδέο Γουόντερερς 15 20 6 2 7 16:21
  11 Ντανούμπιο 15 18 4 6 5 17:21
  12 Σέρο Λάργκο 15 17 5 2 8 16:19
  13 Μπόστον Ρίβερ 15 17 5 2 8 14:20
  14 Γιουβεντούτ 15 15 4 3 8 17:22
  15 Προγκρέσο 15 10 2 4 9 12:23
  16 Σέρο 15 10 2 4 9 8:24
1ος Όμιλος
  1 Μπόστον Ρίβερ 1 3 1 0 0 4:1
  2 Πενιαρόλ 1 3 1 0 0 2:1
  3 Σέντραλ Εσπανιόλ 0 0 0 0 0 0:0
  4 Σέρο Λάργκο 0 0 0 0 0 0:0
  5 Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ 0 0 0 0 0 0:0
  6 Ράσινγκ Μοντεβιδέο 0 0 0 0 0 0:0
  7 Λίβερπουλ Μοντεβιντέο 1 0 0 0 1 1:2
  8 Σέρο 1 0 0 0 1 1:4
2ος Όμιλος
  1 Γιουβεντούτ 1 3 1 0 0 2:0
  2 Νασιονάλ Μοντεβιδέο 1 3 1 0 0 2:1
  3 Αλμπιόν 0 0 0 0 0 0:0
  4 Ντανούμπιο 0 0 0 0 0 0:0
  5 Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 0 0 0 0 0 0:0
  6 Μοντεβιδέο Γουόντερερς 0 0 0 0 0 0:0
  7 Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ 1 0 0 0 1 1:2
  8 Προγκρέσο 1 0 0 0 1 0:2

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 14 4
(40.0%)
2
(20.0%)
4
(40.0%)
12:11 2.3 1.2:1.1
Ημίχρονο 10 17 5
(50.0%)
2
(20.0%)
3
(30.0%)
7:4 1.1 0.7:0.4

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 47% 53%
Goals κατά 41% 59%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 49.53 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 54.27 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 56.3% (9/16) 43.8% (7/16)
Ημίχρονο 12.5% (2/16) 87.5% (14/16)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 31.3% (5/16)
2-3 43.8% (7/16)
4-6 25.0% (4/16)
7+ 0.0% (0/16)
Failed to score 25.0% (4/16)

G/G - N/G

G/G N/G
62.5% (10/16) 37.5% (6/16)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 76 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 65 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.19 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.38 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Mimbacas Fernando6
Cruz Alejo3
Peralta Ramiro3
Gomez Gonzalo2
Boselli Juan1
Izaguirre Mateo1
Rabino Renzo1
Pernicone Patricio1
Pereiro Gaston1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Caceres Martin1
Morosini David1
Risso Franco1
Lago Pablo1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 18.8% (3/16)
0 - 1 18.8% (3/16)
1 - 2 12.5% (2/16)
2 - 2 12.5% (2/16)
1 - 0 12.5% (2/16)
2 - 0 6.3% (1/16)
1 - 1 6.3% (1/16)
4 - 1 6.3% (1/16)
3 - 1 6.3% (1/16)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 31.3% (5/16)
1 31.3% (5/16)
4 18.8% (3/16)
2 12.5% (2/16)
5 6.3% (1/16)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 37.5% (6/16)
1/X 6.3% (1/16)
1/2 0.0% (0/16)
X/1 6.3% (1/16)
X/X 0.0% (0/16)
X/2 12.5% (2/16)
2/1 6.3% (1/16)
2/X 12.5% (2/16)
2/2 18.8% (3/16)