Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Γουαδαλαχάρα Τσίβας

Γουαδαλαχάρα Τσίβας : Στατιστικά για Λίγκα MX 2025/2026

Αγώνες

ΜΕΞΙΚΟ: Λίγκα MX 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Κλαουσούρα
  1 Πούμας 17 36 10 6 1 34:17
  2 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 36 11 3 3 33:17
  3 Κρουζ Αζούλ 17 33 9 6 2 31:18
  4 Πατσούκα 17 31 9 4 4 25:19
  5 Τολούκα 17 30 8 6 3 28:16
  6 Άτλας 17 26 7 5 5 16:18
  7 Τίγκρες 17 25 7 4 6 28:18
  8 Κλαμπ Αμέρικα 17 25 7 4 6 20:17
  9 Τιχουάνα 17 23 5 8 4 19:17
  10 Λεόν 17 22 7 1 9 22:32
  11 Κερέταρο 17 20 4 8 5 17:21
  12 Χουάρεζ 17 19 5 4 8 26:32
  13 Μοντερέι 17 18 5 3 9 22:24
  14 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 18 5 3 9 24:27
  15 Νεκάξα 17 18 5 3 9 19:25
  16 Μασατλάν 17 15 4 3 10 22:37
  17 Πουέμπλα 17 13 3 4 10 13:26
  18 Σάντος Λαγκούνα 17 12 3 3 11 20:38
Λίγκα MX: Απερτούρα
  1 Τολούκα 17 37 11 4 2 43:18
  2 Τίγκρες 17 36 10 6 1 35:16
  3 Κρουζ Αζούλ 17 35 10 5 2 32:20
  4 Κλαμπ Αμέρικα 17 34 10 4 3 33:18
  5 Μοντερέι 17 31 9 4 4 33:29
  6 Γουαδαλαχάρα Τσίβας 17 29 9 2 6 29:22
  7 Τιχουάνα 17 24 6 6 5 29:23
  8 Χουάρεζ 17 23 6 5 6 27:28
  9 Πατσούκα 17 22 6 4 7 21:21
  10 Πούμας 17 21 5 6 6 24:25
  11 Σάντος Λαγκούνα 17 20 6 2 9 22:28
  12 Κερέταρο 17 20 6 2 9 19:29
  13 Νεκάξα 17 17 4 5 8 24:32
  14 Άτλας 17 17 4 5 8 24:35
  15 Ατλέτικο Σαν Λούις 17 16 5 1 11 25:29
  16 Μασατλάν 17 14 2 8 7 20:29
  17 Λεόν 17 13 3 4 10 14:31
  18 Πουέμπλα 17 12 3 3 11 21:42

Πρόκριση στην επόμενη φάση

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 16 4
(40.0%)
4
(40.0%)
2
(20.0%)
21:13 3.4 2.1:1.3
Ημίχρονο 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
7:6 1.3 0.7:0.6

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ 45% 55%
Goals κατά 38% 62%
Μέσος χρόνος goal υπέρ 50.78 λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά 48.83 λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 61.5% (24/39) 38.5% (15/39)
Ημίχρονο 15.4% (6/39) 84.6% (33/39)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 25.6% (10/39)
2-3 38.5% (15/39)
4-6 33.3% (13/39)
7+ 2.6% (1/39)
Failed to score 23.1% (9/39)

G/G - N/G

G/G N/G
51.3% (20/39) 48.7% (19/39)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 69 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 75 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.77 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.21 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Gonzalez Armando24
Sandoval Santiago6
Gonzalez Bryan6
Alvarado Roberto4
Aguirre Daniel4
Sepulveda Angel4
Alvarez Efrain3
Marin Ricardo3
Cowell Cade2
Gutierrez Brian2
Camberos Hugo2
Campillo Diego1
Inda Samir1
Govea Omar1
Romo Luis1
Hernandez Javier1
Padilla Jonathan1
Ledezma Richard1
Castillo Jose1

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Ledezma Richard11
Aguirre Daniel10
Govea Omar9
Romo Luis6
Gonzalez Fernando6
Gutierrez Erick5
Campillo Diego5
Gutierrez Brian5
Sepulveda Gilberto4
Sandoval Santiago3
Gonzalez Armando3
Rangel Jose3
Sepulveda Angel3
Mozo Alan1
Camberos Hugo1
Cowell Cade1
Gomez Miguel1
Castillo Jose1
Gonzalez Bryan1
Tapias Miguel1
Alvarado Roberto1
Whalley Oscar1
Marin Ricardo1

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
Gonzalez Fernando1
Ledezma Richard1
Romo Luis1

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 2 15.4% (6/39)
2 - 0 10.3% (4/39)
0 - 0 10.3% (4/39)
1 - 0 10.3% (4/39)
2 - 2 5.1% (2/39)
3 - 1 5.1% (2/39)
5 - 0 5.1% (2/39)
4 - 1 5.1% (2/39)
2 - 3 5.1% (2/39)
2 - 1 5.1% (2/39)
0 - 1 5.1% (2/39)
3 - 0 2.6% (1/39)
3 - 2 2.6% (1/39)
4 - 2 2.6% (1/39)
0 - 2 2.6% (1/39)
0 - 3 2.6% (1/39)
3 - 3 2.6% (1/39)
4 - 3 2.6% (1/39)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 25.6% (10/39)
5 17.9% (7/39)
1 15.4% (6/39)
2 12.8% (5/39)
4 10.3% (4/39)
0 10.3% (4/39)
6 5.1% (2/39)
7 2.6% (1/39)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 41.0% (16/39)
1/X 2.6% (1/39)
1/2 2.6% (1/39)
X/1 7.7% (3/39)
X/X 12.8% (5/39)
X/2 10.3% (4/39)
2/1 2.6% (1/39)
2/X 2.6% (1/39)
2/2 17.9% (7/39)

Πρόσφατα