Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όκλαντ Ρουτς : Στατιστικά για USL Τσάμπιονσιπ 2026
Αγώνες
ΗΠΑ: USL Τσάμπιονσιπ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Τάμπα Μπέι Ρόντις
|
22 | 45 | 13 | 6 | 3 | 38:20 | ||
| 2 |
Ελ Πάσο Λοκομοτίβε
|
23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 39:29 | ||
| 3 |
Τσάρλεστον Μπάτερι
|
22 | 39 | 12 | 3 | 7 | 46:27 | ||
| 4 |
Νιου Μέξικο Γιουν.
|
20 | 37 | 11 | 4 | 5 | 29:20 | ||
| 5 |
Ντιτρόιτ Σίτι
|
21 | 36 | 10 | 6 | 5 | 27:17 | ||
| 6 |
Τούλσα
|
21 | 35 | 10 | 5 | 6 | 26:19 | ||
| 7 |
Όραντζ Κάουντι
|
22 | 35 | 9 | 8 | 5 | 33:31 | ||
| 8 |
Σαν Αντόνιο
|
22 | 35 | 9 | 8 | 5 | 28:26 | ||
| 9 |
Πίτσμπουργκ Ριβερχάουντς
|
23 | 34 | 10 | 4 | 9 | 25:23 | ||
| 10 |
Λούισβιλ Σίτι
|
22 | 32 | 9 | 5 | 8 | 37:36 | ||
| 11 |
Σακραμέντο Ρεπάμπλικ
|
21 | 32 | 8 | 8 | 5 | 28:19 | ||
| 12 |
Κολοράντο Σουίτσμπακς
|
22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 33:32 | ||
| 13 |
Λέξινγκτον
|
22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 31:26 | ||
| 14 |
Λας Βέγκας Λάιτς
|
22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 28:32 | ||
| 15 |
Φοίνιξ Ράισινγκ
|
22 | 29 | 7 | 8 | 7 | 31:30 | ||
| 16 |
Ίντι Ελέβεν
|
20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 24:24 | ||
| 17 |
Ρόουντ Άιλαντ
|
20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 30:23 | ||
| 18 |
Χάρτφορντ Αθλέτικ
|
20 | 27 | 6 | 9 | 5 | 18:20 | ||
| 19 |
Όκλαντ Ρουτς
|
23 | 27 | 6 | 9 | 8 | 28:31 | ||
| 20 |
Μαϊάμι FC
|
22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 25:39 | ||
| 21 |
Λόουντουν Γιουνάιτεντ
|
21 | 20 | 3 | 11 | 7 | 22:34 | ||
| 22 |
Μπέρμιγχαμ Λιτζόν
|
20 | 17 | 3 | 8 | 9 | 24:30 | ||
| 23 |
Μοντερέι Μπέι
|
23 | 17 | 4 | 5 | 14 | 24:41 | ||
| 24 |
Μπρούκλιν ΦΚ
|
20 | 16 | 4 | 4 | 12 | 22:36 | ||
| 25 |
Σπόρτινγκ Τζαξ
|
22 | 11 | 2 | 5 | 15 | 27:58 |
Championship Western Conference playoff
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 9 | 2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
9:14 | 2.3 | 0.9:1.4 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
3:5 | 0.8 | 0.3:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% | |
| Goals κατά | 32% | 68% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.75 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.48 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 43.5% (10/23) | 56.5% (13/23) |
| Ημίχρονο | 4.3% (1/23) | 95.7% (22/23) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 34.8% (8/23) |
| 2-3 | 34.8% (8/23) |
| 4-6 | 26.1% (6/23) |
| 7+ | 4.3% (1/23) |
| Failed to score | 30.4% (7/23) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 28 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 31 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 67 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.22 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.35 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Wilson Peter | 11 |
| Prentice Wolfgang | 5 |
| Valot Florian | 3 |
| Jacquesson Bertin | 2 |
| Fisher Mark | 1 |
| Bravo Julian | 1 |
| Bettache Faysal | 1 |
| Lepley Tucker | 1 |
| Trejo Daniel | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Spiegel Raphael | 1 |
| Hackshaw Neveal | 1 |
| Trejo Daniel | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 21.7% (5/23) | |
| 1 - 1 | 17.4% (4/23) | |
| 2 - 1 | 13.0% (3/23) | |
| 2 - 2 | 13.0% (3/23) | |
| 0 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 1 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 3 | 4.3% (1/23) | |
| 2 - 0 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 4 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 4 - 2 | 4.3% (1/23) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 26.1% (6/23) | |
| 2 | 21.7% (5/23) | |
| 4 | 17.4% (4/23) | |
| 3 | 13.0% (3/23) | |
| 0 | 8.7% (2/23) | |
| 7 | 4.3% (1/23) | |
| 5 | 4.3% (1/23) | |
| 6 | 4.3% (1/23) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 17.4% (4/23) | |
| 1/X | 17.4% (4/23) | |
| 1/2 | 0.0% (0/23) | |
| X/1 | 13.0% (3/23) | |
| X/X | 13.0% (3/23) | |
| X/2 | 21.7% (5/23) | |
| 2/1 | 0.0% (0/23) | |
| 2/X | 8.7% (2/23) | |
| 2/2 | 8.7% (2/23) | |
Ρόστερ
Kendall McIntosh
- Tερματοφύλακας
- #1
Raphael Spiegel
- Tερματοφύλακας
- #33
Timothy Syrel
- Tερματοφύλακας
- #60
Taylor Bailey
- Tερματοφύλακας
- #87
Wolfgang Prentice
- Aμυντικός
- #7
Keegan Tingey
- Aμυντικός
- #17
Kai Greene
- Aμυντικός
- #33
Michael Edwards
- Aμυντικός
- #34
Ilya Alekseev
- Aμυντικός
- #88
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 23
- Μέση Ηλικία
- 27.6
Προπονητής
- Ryan Martin
Τσάρλεστον Μπάτερι
Ντιτρόιτ Σίτι
Ίντι Ελέβεν
Ρόουντ Άιλαντ
Λούισβιλ Σίτι
Χάρτφορντ Αθλέτικ
Μπρούκλιν ΦΚ
Σπόρτινγκ Τζαξ