Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ενβιγκάδο

Ενβιγκάδο : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

Αγώνες

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 15 38 12 2 1 29:13
  2 Ουνιόν Μανταλένα 15 32 10 2 3 27:15
  3 Ντεπόρτες Κουίντιο 15 31 9 4 2 20:10
  4 Ενβιγκάδο 15 29 9 2 4 24:14
  5 Ρεάλ Καρταγένα 15 26 7 5 3 23:15
  6 Μποκοτά 15 23 6 5 4 16:14
  7 Μπαρανκίγια 15 20 6 2 7 21:20
  8 Τίγκρες FC 15 20 5 5 5 15:14
  9 Ιντεπεντιέντε Γιούμπο 15 19 4 7 4 13:14
  10 Ορσομαρσό 15 17 4 5 6 13:17
  11 Πατριότας 15 17 4 5 6 13:17
  12 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 15 13 2 7 6 15:20
  13 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 15 13 2 7 6 14:19
  14 Λεόνες 15 10 2 4 9 8:24
  15 Ατλέτικο Κάλι 15 9 1 6 8 12:23
  16 Ρεάλ Σαν Αντρές 15 7 1 4 10 9:23
Κλαουσούρα
  1 Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 12 24 7 3 2 16:7
  2 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 12 23 7 2 3 19:11
  3 Τίγκρες FC 12 22 6 4 2 14:5
  4 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 12 18 5 3 4 18:15
  5 Πατριότας 12 18 5 3 4 17:17
  6 Ρεάλ Καρταγένα 12 16 4 4 4 21:16
  7 Ντεπόρτες Κουίντιο 12 16 4 4 4 10:12
  8 Ατλέτικο Κάλι 12 15 4 3 5 15:19
  9 Ρεάλ Σαν Αντρές 12 15 3 6 3 14:18
  10 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 12 15 4 3 5 9:13
  11 Ενβιγκάδο 12 13 2 7 3 13:12
  12 Ουνιόν Μανταλένα 12 13 3 4 5 12:14
  13 Ορσομαρσό 12 13 3 4 5 8:11
  14 Μποκοτά 12 13 3 4 5 9:13
  15 Μπαρανκίγια 12 12 3 3 6 15:18
  16 Λεόνες 12 11 2 5 5 10:19
Πλέι οφ: 1ος Όμιλος
  1 Ενβιγκάδο 6 11 3 2 1 6:3
  2 Ντεπόρτες Κουίντιο 6 10 3 1 2 4:3
  3 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 6 7 1 4 1 3:3
  4 Τίγκρες FC 6 4 1 1 4 4:8
Πλέι οφ: 2ος Όμιλος
  1 Ρεάλ Καρταγένα 6 13 4 1 1 8:6
  2 Ουνιόν Μανταλένα 6 9 2 3 1 8:4
  3 Μπαρανκίγια 6 6 1 3 2 5:6
  4 Μποκοτά 6 3 0 3 3 3:8

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 9 1
(10.0%)
6
(60.0%)
3
(30.0%)
11:11 2.2 1.1:1.1
Ημίχρονο 10 15 3
(30.0%)
6
(60.0%)
1
(10.0%)
6:3 0.9 0.6:0.3

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 42.9% (15/35) 57.1% (20/35)
Ημίχρονο 5.7% (2/35) 94.3% (33/35)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 31.4% (11/35)
2-3 54.3% (19/35)
4-6 14.3% (5/35)
7+ 0.0% (0/35)
Failed to score 20.0% (7/35)

G/G - N/G

G/G N/G
51.4% (18/35) 48.6% (17/35)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 47 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 32 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 98 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.34 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 0.91 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 14.3% (5/35)
0 - 0 14.3% (5/35)
1 - 2 14.3% (5/35)
1 - 0 11.4% (4/35)
2 - 1 8.6% (3/35)
2 - 0 8.6% (3/35)
0 - 1 5.7% (2/35)
3 - 3 2.9% (1/35)
3 - 0 2.9% (1/35)
2 - 2 2.9% (1/35)
2 - 3 2.9% (1/35)
4 - 2 2.9% (1/35)
1 - 3 2.9% (1/35)
0 - 3 2.9% (1/35)
0 - 2 2.9% (1/35)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 28.6% (10/35)
2 25.7% (9/35)
1 17.1% (6/35)
0 14.3% (5/35)
6 5.7% (2/35)
4 5.7% (2/35)
5 2.9% (1/35)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 8.6% (3/35)
1/X 8.6% (3/35)
1/2 2.9% (1/35)
X/1 25.7% (9/35)
X/X 17.1% (6/35)
X/2 17.1% (6/35)
2/1 0.0% (0/35)
2/X 8.6% (3/35)
2/2 11.4% (4/35)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
3
Μέση Ηλικία
33