Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Έγιουπσπορ : Στατιστικά για Σούπερ Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΤΟΥΡΚΙΑ: Σούπερ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Γαλατασαράι
|
33 | 77 | 24 | 5 | 4 | 77:29 | ||
| 2 |
Φενερμπαχτσέ
|
33 | 73 | 21 | 10 | 2 | 74:34 | ||
| 3 |
Τραμπζονσπόρ
|
33 | 69 | 20 | 9 | 4 | 61:36 | ||
| 4 |
Μπεσίκτας
|
34 | 60 | 17 | 9 | 8 | 59:40 | ||
| 5 |
Γκεζτεπέ
|
33 | 55 | 14 | 13 | 6 | 42:29 | ||
| 6 |
Μπασακσεχίρ
|
33 | 54 | 15 | 9 | 9 | 56:34 | ||
| 7 |
Σαμσουνσπόρ
|
33 | 48 | 12 | 12 | 9 | 43:45 | ||
| 8 |
Ρίζεσπορ
|
34 | 41 | 10 | 11 | 13 | 46:52 | ||
| 9 |
Κόνιασπορ
|
33 | 40 | 10 | 10 | 13 | 42:48 | ||
| 10 |
Κοτζάελισπορ
|
33 | 37 | 9 | 10 | 14 | 26:37 | ||
| 11 |
Αλάνιασπορ
|
33 | 37 | 7 | 16 | 10 | 40:39 | ||
| 12 |
Γκαζιαντέπ
|
33 | 37 | 9 | 10 | 14 | 42:56 | ||
| 13 |
Έγιουπσπορ
|
33 | 32 | 8 | 8 | 17 | 30:45 | ||
| 14 |
Κασίμπασα
|
33 | 32 | 7 | 11 | 15 | 32:49 | ||
| 15 |
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
33 | 31 | 8 | 7 | 18 | 33:47 | ||
| 16 |
Αντάλιασπορ
|
33 | 29 | 7 | 8 | 18 | 32:55 | ||
| 17 |
Καϊσερισπόρ
|
33 | 27 | 5 | 12 | 16 | 25:61 | ||
| 18 |
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
|
33 | 27 | 7 | 6 | 20 | 29:53 |
Τσάμπιονς Λιγκ
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
UefaQual
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 11 | 3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
11:10 | 2.1 | 1.1:1.0 | |
| Ημίχρονο | 10 | 16 | 4 (40.0%) |
4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
7:3 | 1.0 | 0.7:0.3 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 30% | 70% | |
| Goals κατά | 36% | 64% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.97 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.64 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 45.5% (15/33) | 54.5% (18/33) |
| Ημίχρονο | 9.1% (3/33) | 90.9% (30/33) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 33.3% (11/33) |
| 2-3 | 51.5% (17/33) |
| 4-6 | 15.2% (5/33) |
| 7+ | 0.0% (0/33) |
| Failed to score | 45.5% (15/33) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 30 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 45 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 99 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 66 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.91 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.36 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Bozok Umut | 6 |
| Altunbas Metehan | 6 |
| Akbaba Emre | 4 |
| Akbunar Halil | 2 |
| Thiam Mame Baba | 2 |
| Ampem Prince | 2 |
| Raux-Yao Charles-Andre | 2 |
| Seslar Svit | 1 |
| Ulvan Talha | 1 |
| Legowski Mateusz | 1 |
| Claro Luccas | 1 |
| Calegari | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Ozyurt Bedirhan | 2 |
| Radu Denis | 1 |
| Yasar Anil | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 15.2% (5/33) | |
| 1 - 1 | 12.1% (4/33) | |
| 1 - 2 | 12.1% (4/33) | |
| 3 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 1 | 9.1% (3/33) | |
| 0 - 0 | 9.1% (3/33) | |
| 2 - 0 | 6.1% (2/33) | |
| 2 - 1 | 6.1% (2/33) | |
| 4 - 0 | 3.0% (1/33) | |
| 5 - 1 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 2 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 3 | 3.0% (1/33) | |
| 0 - 2 | 3.0% (1/33) | |
| 1 - 4 | 3.0% (1/33) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 30.3% (10/33) | |
| 1 | 24.2% (8/33) | |
| 2 | 21.2% (7/33) | |
| 4 | 9.1% (3/33) | |
| 0 | 9.1% (3/33) | |
| 6 | 3.0% (1/33) | |
| 5 | 3.0% (1/33) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 24.2% (8/33) | |
| 1/X | 0.0% (0/33) | |
| 1/2 | 6.1% (2/33) | |
| X/1 | 18.2% (6/33) | |
| X/X | 18.2% (6/33) | |
| X/2 | 9.1% (3/33) | |
| 2/1 | 0.0% (0/33) | |
| 2/X | 6.1% (2/33) | |
| 2/2 | 18.2% (6/33) | |
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 15
- Μέση Ηλικία
- 27.5
Προπονητής
- Atila Gerin
- Ηλικία: 58