Αγώνες
Πλατφόρμες
Pamestoixima
Το παιχνίδι ορίζεται από την αρχή!
Novibet
Το στοίχημά σου
Bwin
Το παιχνίδι σε άλλο επίπεδο
Stoiximan
Παίξε νόμιμα
Betsson
Σουηδική εγγύηση
Sportingbet
Όχι τυχαία επιλογή
N1Casino
Ασφαλής εμπειρία καζίνο
Bet365
Το αγαπημένο στοιχηματικό όνομα στον κόσμο
Vistabet
Στοίχημα στους αγώνες
Betshop
Παίξε νόμιμα
Interwetten
Κάθε δευτερόλεπτο μία απόφαση
Ρόντινα-Μ : Στατιστικά για 3η Κατηγορία 2023
Ιστορικό Αγώνων
ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2023
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1ος Υπο-όμιλος | |||||||||
1 | Μάσιουκ ΚΜΒ | 10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 15:6 | ||
2 | Ρουμπίν Γιάλτα | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 9:7 | ||
3 | Κούμπαν Χόλντινγκ | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 11:6 | ||
4 | Ντρούζμπα Μαϊκόπ | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 8:14 | ||
5 | Αστρακάν | 10 | 8 | 1 | 5 | 4 | 10:14 | ||
6 | Λετζιόν Μαχάτσκαλα | 10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 8:14 | ||
2ος Όμιλος | |||||||||
1 | Χίμικ Τζέρζινσκ | 17 | 44 | 14 | 2 | 1 | 33:15 | ||
2 | Ζενίτ 2 | 17 | 37 | 11 | 4 | 2 | 34:11 | ||
3 | Ίρκουτσκ | 17 | 37 | 11 | 4 | 2 | 23:9 | ||
4 | Ντιναμό Μόσχας 2 | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 30:23 | ||
5 | Ντιναμό Κίροβ | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 27:19 | ||
6 | Ρόντινα-Μ | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 22:21 | ||
7 | Ζόρκι Κράσνογκορσκ | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 16:17 | ||
8 | Βάλτικα Καλίνινγκραντ | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 23:21 | ||
9 | Ντιναμό Αγίας Πετρούπολης | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 19:18 | ||
10 | Ντιναμό Βολόγκντα | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 17:17 | ||
11 | Λούκι Ενέργκια | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 18:21 | ||
12 | Ζβέζντα Σεντ Πέτερσμπουργκ | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 41:31 | ||
13 | Ζνάμια Τρούντα | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 20:25 | ||
14 | Τορπέντο Βλάντιμιρ | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 21:32 | ||
15 | Τβερ | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 16:23 | ||
16 | Γιενισέι Κρασνογιάρσκ ΙΙ | 17 | 15 | 3 | 6 | 8 | 21:37 | ||
17 | Βελίκι Νόβγκοροντ | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 11:38 | ||
18 | Τορπέντο Μόσχας 2 | 17 | 11 | 2 | 5 | 10 | 11:25 | ||
2ος Υπο-όμιλος | |||||||||
1 | Σεβαστόπολ | 14 | 31 | 9 | 4 | 1 | 21:6 | ||
2 | ΣΚΑ Ροστόφ | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 21:15 | ||
3 | Σπάρτακ Νάλτσικ | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | ||
4 | Μπιαλόγκ | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 16:18 | ||
5 | Ντιναμό Μαχατσκαλά 2 | 14 | 15 | 3 | 6 | 5 | 17:18 | ||
6 | Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ | 14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 20:25 | ||
7 | Πόμπεντα Χασαβιούρτ | 14 | 13 | 3 | 4 | 7 | 17:27 | ||
8 | Ντιναμό Σταβροπόλ | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 9:19 | ||
3ος Όμιλος | |||||||||
1 | Καλούγκα | 17 | 39 | 12 | 3 | 2 | 50:6 | ||
2 | Σακαλίνετς | 17 | 36 | 11 | 3 | 3 | 38:21 | ||
3 | Σπαρτάκ Ταμπόφ | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 26:22 | ||
4 | Ντινάμο Βλαντιβοστόκ | 17 | 30 | 10 | 0 | 7 | 30:21 | ||
5 | Άρσεναλ Τούλα ΙΙ | 17 | 30 | 8 | 6 | 3 | 24:16 | ||
6 | Κομποζίτ | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 28:20 | ||
7 | Σάτουρν Ραμενσκόγιε | 17 | 29 | 9 | 2 | 6 | 30:18 | ||
8 | ΣΚΑ Χαμπάροφσκ ΙΙ | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 30:29 | ||
9 | Ζενίτ Πένζα | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 22:26 | ||
10 | Κόσμος Ντολγκοπρίντι | 17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 24:28 | ||
11 | Σάκαλιν Σάκαλινσκ | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 16:19 | ||
12 | Κβαντ Ομπίνισκ | 17 | 23 | 6 | 5 | 6 | 19:27 | ||
13 | Ζνάμια Νόγκινσκ | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 18:26 | ||
14 | Χίμκι 2 | 17 | 19 | 6 | 1 | 10 | 20:28 | ||
15 | Ριαζάν | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 24:27 | ||
16 | Στρογκίνο | 17 | 14 | 3 | 5 | 9 | 28:36 | ||
17 | Κολόμνα | 17 | 8 | 1 | 5 | 11 | 17:41 | ||
18 | Περεσβέτ Ντομοντεντόβο | 17 | 7 | 2 | 1 | 14 | 21:54 | ||
Πρώτος Όμιλος: Υπογκρουπ 1 | |||||||||
1 | Κούμπαν Χόλντινγκ | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 20:8 | ||
2 | Ντρούζμπα Μαϊκόπ | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 8:9 | ||
4 | Ρουμπίν Γιάλτα | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 19:12 | ||
4 | Σεβαστόπολ | 12 | 20 | 6 | 2 | 4 | 11:13 | ||
5 | Μπιαλόγκ | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 14:12 | ||
6 | ΣΚΑ Ροστόφ | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 10:14 | ||
7 | Ντιναμό Σταβροπόλ | 12 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3:17 | ||
Πρώτος Όμιλος: Υπογκρουπ 2 | |||||||||
1 | Μάσιουκ ΚΜΒ | 12 | 28 | 9 | 1 | 2 | 21:9 | ||
2 | Λετζιόν Μαχάτσκαλα | 12 | 23 | 6 | 5 | 1 | 20:11 | ||
3 | Αστρακάν | 12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 21:15 | ||
4 | Σπάρτακ Νάλτσικ | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 16:16 | ||
5 | Αλάνια Βλαντικαφκάς ΙΙ | 12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 17:31 | ||
6 | Ντιναμό Μαχατσκαλά 2 | 12 | 11 | 2 | 5 | 5 | 10:13 | ||
7 | Πόμπεντα Χασαβιούρτ | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 13:23 | ||
Τέταρτος Όμιλος | |||||||||
1 | Τορπέντο Μιάς | 16 | 36 | 11 | 3 | 2 | 33:12 | ||
2 | Χίμικ Όγκαστ | 16 | 31 | 8 | 7 | 1 | 19:6 | ||
3 | Ρούμπιν Καζάν ΙΙ | 16 | 26 | 7 | 5 | 4 | 15:14 | ||
4 | Νόστα Νοβοτρόιτσκ | 16 | 25 | 6 | 7 | 3 | 19:14 | ||
5 | Ουράλ ΙΙ | 16 | 21 | 5 | 6 | 5 | 20:20 | ||
6 | Ούραλετς Νίζνι Ταγκίλ | 16 | 18 | 4 | 6 | 6 | 8:12 | ||
7 | Ντινάμο Μπαρνάουλ | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 28:29 | ||
8 | Όρενμπουργκ ΙΙ | 16 | 15 | 3 | 6 | 7 | 14:24 | ||
9 | Άκρον Τογκλιάτι ΙΙ | 16 | 3 | 0 | 3 | 13 | 9:34 |
Φόρμα Ομάδας
ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Τελικό | 10 | 18 | 5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
2 (20.0%) |
17:13 | 3.0 | 1.7:1.3 | |
Ημίχρονο | 10 | 8 | 1 (10.0%) |
5 (50.0%) |
4 (40.0%) |
3:7 | 1.0 | 0.3:0.7 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
---|---|---|---|
Goals υπέρ | 18% | 82% | |
Goals κατά | 43% | 57% | |
Μέσος χρόνος goal υπέρ | 59.14 λεπ. | ||
Μέσος χρόνος goal κατά | 49 λεπ. |
Over - Under
ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
---|---|---|
Τελικό | 35.3% (6/17) | 64.7% (11/17) |
Ημίχρονο | 0.0% (0/17) | 100.0% (17/17) |
Goals
ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
---|---|
0-1 | 41.2% (7/17) |
2-3 | 23.5% (4/17) |
4-6 | 35.3% (6/17) |
7+ | 0.0% (0/17) |
Failed to score | 23.5% (4/17) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
---|
- Έχει σκοράρει 22 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
- Έχει δεχτει 21 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά. |
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 73 λεπτά. |
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.29 γκολ σε κάθε αγώνα . |
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.24 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Top Scorers
ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
---|---|
Antonov Ilya | 3 |
Shavel Matvey | 3 |
Kozhin Matvey | 2 |
Agaev Alan | 2 |
Pichugin Maksim | 2 |
Gharibyan Artur | 1 |
Kopylov Roman | 1 |
Lepekhin Vladislav | 1 |
Burkov Aleksandr | 1 |
Tikhonov Mikhail | 1 |
Borisov Daniil | 1 |
Biryukov Artem | 1 |
Gapechkin Aleksandr | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
---|---|
- |
Κόκκινες Κάρτες
ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
---|---|
Pichugin Maksim | 1 |
Συχνότερα Σκορ
ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
---|---|---|
1 - 0 | 23.5% (4/17) | |
0 - 1 | 17.6% (3/17) | |
1 - 1 | 11.8% (2/17) | |
2 - 3 | 11.8% (2/17) | |
1 - 4 | 5.9% (1/17) | |
1 - 3 | 5.9% (1/17) | |
2 - 2 | 5.9% (1/17) | |
4 - 1 | 5.9% (1/17) | |
0 - 2 | 5.9% (1/17) | |
2 - 0 | 5.9% (1/17) |
Συχνότερα Γκολ
ΓΚΟΛ | % | |
---|---|---|
1 | 41.2% (7/17) | |
2 | 23.5% (4/17) | |
5 | 23.5% (4/17) | |
4 | 11.8% (2/17) |
Ημίχρονο / Τελικό
H/T | % | |
---|---|---|
1/1 | 23.5% (4/17) | |
1/X | 5.9% (1/17) | |
1/2 | 5.9% (1/17) | |
X/1 | 11.8% (2/17) | |
X/X | 5.9% (1/17) | |
X/2 | 35.3% (6/17) | |
2/1 | 0.0% (0/17) | |
2/X | 5.9% (1/17) | |
2/2 | 5.9% (1/17) |
Αναλυτικές οδηγίες εγγραφής και αξιολόγηση στοιχηματικής
Αναλυτικές οδηγίες εγγραφής και αξιολόγηση στοιχηματικής
bwin - Έπαθλα* από την δράση στη EuroLeague!
Seri Stoiximan Super League με δώρο* ταξίδια για το EURO 2024 & με έπαθλο έως 1.000.000€*!
Sportingbet - Σούπερ έπαθλα* από τους αγώνες της EuroLeague!
Αναλυτικές οδηγίες εγγραφής και αξιολόγηση στοιχηματικής
Αναλυτικές οδηγίες εγγραφής και αξιολόγηση στοιχηματικής
Αναλυτικές οδηγίες εγγραφής και αξιολόγηση στοιχηματικής