Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Γκαζέλ Ντε Γκαρούα

Γκαζέλ Ντε Γκαρούα : Στατιστικά για Ελίτ 1 2026

Αγώνες

ΚΑΜΕΡΟΥΝ: Ελίτ 1 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Ούνισπορτ Μπαφάνγκ 18 40 12 4 2 32:13
  2 Κολόμπε 18 31 8 7 3 25:11
  3 Κότον Σπορτ Ντε Γκαρουά 18 31 9 4 5 26:17
  4 Ντιναμό Ντε Ντουάλα 18 31 9 4 5 30:22
  5 Κανόν ντε Γιαουντέ 18 28 7 7 4 20:13
  6 Βικτόρια Γιουνάιτεντ 18 27 8 3 7 24:24
  7 Γκαζέλ Ντε Γκαρούα 18 26 7 5 6 19:21
  8 Μπαμέντα 18 26 8 2 8 27:30
  9 Πάνθερε Σπορτίβε 18 25 7 4 7 19:15
  10 Άιγκλε Ρόγιαλ 18 21 5 6 7 25:23
  11 Σταντ Ρενάρ 18 19 3 10 5 22:23
  12 Φοβέ Αζούρ 18 14 4 2 12 8:27
  13 Φορτούνα Εμφού 18 13 3 4 11 11:35
  14 Άιγκλ Μούνγκο 18 12 2 6 10 13:27

Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ

Πλέι Άουτ

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 12 3
(30.0%)
3
(30.0%)
4
(40.0%)
11:15 2.6 1.1:1.5
Ημίχρονο 10 8 2
(20.0%)
2
(20.0%)
6
(60.0%)
5:8 1.3 0.5:0.8

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 50.0% (9/18) 50.0% (9/18)
Ημίχρονο 5.6% (1/18) 94.4% (17/18)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 44.4% (8/18)
2-3 38.9% (7/18)
4-6 16.7% (3/18)
7+ 0.0% (0/18)
Failed to score 38.9% (7/18)

G/G - N/G

G/G N/G
50.0% (9/18) 50.0% (9/18)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 21 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 85 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 77 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.06 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.17 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
2 - 1 22.2% (4/18)
0 - 0 16.7% (3/18)
1 - 0 16.7% (3/18)
0 - 1 11.1% (2/18)
4 - 2 5.6% (1/18)
3 - 0 5.6% (1/18)
1 - 1 5.6% (1/18)
1 - 2 5.6% (1/18)
4 - 1 5.6% (1/18)
2 - 2 5.6% (1/18)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 33.3% (6/18)
1 27.8% (5/18)
0 16.7% (3/18)
6 5.6% (1/18)
2 5.6% (1/18)
5 5.6% (1/18)
4 5.6% (1/18)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 27.8% (5/18)
1/X 5.6% (1/18)
1/2 0.0% (0/18)
X/1 16.7% (3/18)
X/X 22.2% (4/18)
X/2 5.6% (1/18)
2/1 11.1% (2/18)
2/X 0.0% (0/18)
2/2 11.1% (2/18)