Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα

Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα : Στατιστικά για Πριμέρα Β 2026

Αγώνες

ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
Απερτούρα
  1 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 15 38 12 2 1 29:13
  2 Ουνιόν Μανταλένα 15 32 10 2 3 27:15
  3 Ντεπόρτες Κουίντιο 15 31 9 4 2 20:10
  4 Ενβιγκάδο 15 29 9 2 4 24:14
  5 Ρεάλ Καρταγένα 15 26 7 5 3 23:15
  6 Μποκοτά 15 23 6 5 4 16:14
  7 Μπαρανκίγια 15 20 6 2 7 21:20
  8 Τίγκρες FC 15 20 5 5 5 15:14
  9 Ιντεπεντιέντε Γιούμπο 15 19 4 7 4 13:14
  10 Ορσομαρσό 15 17 4 5 6 13:17
  11 Πατριότας 15 17 4 5 6 13:17
  12 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 15 13 2 7 6 15:20
  13 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 15 13 2 7 6 14:19
  14 Λεόνες 15 10 2 4 9 8:24
  15 Ατλέτικο Κάλι 15 9 1 6 8 12:23
  16 Ρεάλ Σαν Αντρές 15 7 1 4 10 9:23
Κλαουσούρα
  1 Ρεάλ Καρταγένα 6 10 3 1 2 14:8
  2 Ιντεπετιέντε Βάγιε Ντελ Κάουκα 5 10 3 1 1 6:2
  3 Τίγκρες FC 5 10 3 1 1 6:2
  4 Ρεάλ Σαν Αντρές 6 9 2 3 1 11:12
  5 Ορσομαρσό 4 8 2 2 0 4:1
  6 Ρεάλ Σοάτσα Κουντιναμάρκα 6 8 2 2 2 9:7
  7 Ντεπόρτες Κουίντιο 5 8 2 2 1 5:3
  8 Πατριότας 5 8 2 2 1 9:8
  9 Λεόνες 6 8 2 2 2 5:9
  10 Μποκοτά 6 7 2 1 3 4:6
  11 Μπαρανκίγια 5 5 1 2 2 6:7
  12 Ατλέτικο Κάλι 5 5 1 2 2 6:9
  13 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 5 5 1 2 2 4:7
  14 Ενβιγκάδο 5 4 1 1 3 3:5
  15 Μπόκα Τζούνιορς Κάλι 5 4 1 1 3 4:7
  16 Ουνιόν Μανταλένα 5 4 1 1 3 1:4
Πλέι οφ: 1ος Όμιλος
  1 Ενβιγκάδο 6 11 3 2 1 6:3
  2 Ντεπόρτες Κουίντιο 6 10 3 1 2 4:3
  3 Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα 6 7 1 4 1 3:3
  4 Τίγκρες FC 6 4 1 1 4 4:8
Πλέι οφ: 2ος Όμιλος
  1 Ρεάλ Καρταγένα 6 13 4 1 1 8:6
  2 Ουνιόν Μανταλένα 6 9 2 3 1 8:4
  3 Μπαρανκίγια 6 6 1 3 2 5:6
  4 Μποκοτά 6 3 0 3 3 3:8

Πλέι Οφ

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 10 2
(20.0%)
4
(40.0%)
4
(40.0%)
13:14 2.7 1.3:1.4
Ημίχρονο 10 14 3
(30.0%)
5
(50.0%)
2
(20.0%)
5:5 1.0 0.5:0.5

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 33.3% (7/21) 66.7% (14/21)
Ημίχρονο 4.8% (1/21) 95.2% (20/21)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 23.8% (5/21)
2-3 52.4% (11/21)
4-6 23.8% (5/21)
7+ 0.0% (0/21)
Failed to score 33.3% (7/21)

G/G - N/G

G/G N/G
57.1% (12/21) 42.9% (9/21)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 23 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 26 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 82 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 73 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 1.10 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.24 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
1 - 1 23.8% (5/21)
1 - 0 19.0% (4/21)
2 - 2 14.3% (3/21)
2 - 0 9.5% (2/21)
0 - 2 9.5% (2/21)
4 - 1 4.8% (1/21)
3 - 1 4.8% (1/21)
1 - 2 4.8% (1/21)
0 - 0 4.8% (1/21)
2 - 1 4.8% (1/21)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
2 42.9% (9/21)
4 19.0% (4/21)
1 19.0% (4/21)
3 9.5% (2/21)
5 4.8% (1/21)
0 4.8% (1/21)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 9.5% (2/21)
1/X 14.3% (3/21)
1/2 0.0% (0/21)
X/1 33.3% (7/21)
X/X 14.3% (3/21)
X/2 4.8% (1/21)
2/1 0.0% (0/21)
2/X 14.3% (3/21)
2/2 9.5% (2/21)

Ρόστερ

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
0
Μέση Ηλικία
-