Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στούρμι : Στατιστικά για Εροβνούλι Λίγκα 2 2026
Αγώνες
ΓΕΩΡΓΙΑ: Εροβνούλι Λίγκα 2 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Γκαρεγί
|
23 | 46 | 13 | 7 | 3 | 29:17 | ||
| 2 |
Τελάβι
|
23 | 40 | 11 | 7 | 5 | 25:18 | ||
| 3 |
Στούρμι
|
23 | 33 | 8 | 9 | 6 | 21:19 | ||
| 4 |
Αραγκβί Ντουσχέτι
|
23 | 32 | 9 | 5 | 9 | 24:28 | ||
| 5 |
Σιόνι Μπολνίσι
|
23 | 31 | 8 | 7 | 8 | 29:26 | ||
| 6 |
Μεράνι Μαρτβίλι
|
23 | 31 | 8 | 7 | 8 | 25:25 | ||
| 7 |
Σαμτρέντια
|
23 | 28 | 8 | 4 | 11 | 34:38 | ||
| 8 |
Οντίσχι 1919
|
23 | 28 | 7 | 7 | 9 | 25:31 | ||
| 9 |
Γκόρι
|
23 | 22 | 5 | 7 | 11 | 20:28 | ||
| 10 |
Κολχέτι Πότι
|
23 | 20 | 4 | 8 | 11 | 29:31 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 14 | 4 (40.0%) |
2 (20.0%) |
4 (40.0%) |
9:9 | 1.8 | 0.9:0.9 | |
| Ημίχρονο | 10 | 11 | 2 (20.0%) |
5 (50.0%) |
3 (30.0%) |
3:4 | 0.7 | 0.3:0.4 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | |||
| Goals κατά | |||
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | - λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 21.7% (5/23) | 78.3% (18/23) |
| Ημίχρονο | 4.3% (1/23) | 95.7% (22/23) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 39.1% (9/23) |
| 2-3 | 52.2% (12/23) |
| 4-6 | 8.7% (2/23) |
| 7+ | 0.0% (0/23) |
| Failed to score | 34.8% (8/23) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 21 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 19 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 99 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 109 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 0.91 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 0.83 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 21.7% (5/23) | |
| 1 - 1 | 17.4% (4/23) | |
| 0 - 2 | 13.0% (3/23) | |
| 0 - 1 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 1 | 8.7% (2/23) | |
| 2 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 1 - 0 | 8.7% (2/23) | |
| 3 - 1 | 4.3% (1/23) | |
| 1 - 2 | 4.3% (1/23) | |
| 3 - 2 | 4.3% (1/23) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 39.1% (9/23) | |
| 0 | 21.7% (5/23) | |
| 1 | 17.4% (4/23) | |
| 3 | 13.0% (3/23) | |
| 4 | 4.3% (1/23) | |
| 5 | 4.3% (1/23) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 13.0% (3/23) | |
| 1/X | 4.3% (1/23) | |
| 1/2 | 0.0% (0/23) | |
| X/1 | 21.7% (5/23) | |
| X/X | 34.8% (8/23) | |
| X/2 | 8.7% (2/23) | |
| 2/1 | 0.0% (0/23) | |
| 2/X | 0.0% (0/23) | |
| 2/2 | 17.4% (4/23) | |