Stoixima στο ποδόσφαιρο

Στοίχημα Stoixima Live Scores

Ρασίνγκ Πάουερ (Γ)

Ρασίνγκ Πάουερ (Γ) : Στατιστικά για Πριμέιρα Λίγκα (Γ) 2025/2026

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα (Γ) 2025/2026

Α/Α ΟΜΑΔΑ ΑΓ B N I H ΓΚΟΛ ΦΟΡΜΑ
  1 Μπενφίκα (Γ) 18 48 15 3 0 58:11
  2 Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Γ) 18 35 10 5 3 35:16
  3 Τορένσε (Γ) 18 32 10 2 6 29:22
  4 Βαλαντάρες Γκαΐα (Γ) 18 26 7 5 6 21:22
  5 Μπράγκα (Γ) 18 24 6 6 6 26:21
  6 Βιτορία Γκιμαράες (Γ) 18 21 4 9 5 16:23
  7 Ρασίνγκ Πάουερ (Γ) 18 18 4 6 8 16:23
  8 Ρίο Άβε (Γ) 18 17 4 5 9 10:18
  9 Μαρίτιμο (Γ) 18 14 4 2 12 19:40
  10 Νταμαϊένσε (Γ) 18 11 2 5 11 17:51

Τσάμπιονς Λιγκ

Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά

Υποβιβασμός

Φόρμα Ομάδας

ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ
Τελικό 10 8 2
(20.0%)
2
(20.0%)
6
(60.0%)
11:17 2.8 1.1:1.7
Ημίχρονο 10 6 0
(0.0%)
6
(60.0%)
4
(40.0%)
3:10 1.3 0.3:1.0

Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος

Χρόνοι σκοραρίσματος 0-45 λεπ. 45-90 λεπ.
Goals υπέρ
Goals κατά
Μέσος χρόνος goal υπέρ - λεπ.
Μέσος χρόνος goal κατά - λεπ.

Over - Under

ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ
Τελικό 44.4% (8/18) 55.6% (10/18)
Ημίχρονο 11.1% (2/18) 88.9% (16/18)

Goals

ΓΚΟΛ ΑΓΩΝΕΣ (%)
0-1 38.9% (7/18)
2-3 44.4% (8/18)
4-6 16.7% (3/18)
7+ 0.0% (0/18)
Failed to score 38.9% (7/18)

G/G - N/G

G/G N/G
44.4% (8/18) 55.6% (10/18)

Συνοπτικά

ΔΕΔΟΜΕΝΑ
- Έχει σκοράρει 16 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Έχει δεχτει 23 γκολ σε αυτή τη σεζόν.
- Σκοράρει ένα γκολ κάθε 101 λεπτά.
- Δέχεται ένα γκολ κάθε 70 λεπτά.
- Σκοράρει κατά μ.ο. 0.89 γκολ σε κάθε αγώνα .
- Δέχεται κατά μ.ο. 1.28 γκολ σε κάθε αγώνα .

Top Scorers

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κίτρινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Κόκκινες Κάρτες

ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ #
-

Συχνότερα Σκορ

ΤΕΛ. ΣΚΟΡ %
0 - 0 16.7% (3/18)
1 - 2 11.1% (2/18)
2 - 1 11.1% (2/18)
0 - 1 11.1% (2/18)
1 - 0 11.1% (2/18)
1 - 1 11.1% (2/18)
3 - 0 5.6% (1/18)
2 - 2 5.6% (1/18)
0 - 5 5.6% (1/18)
2 - 3 5.6% (1/18)
0 - 2 5.6% (1/18)

Συχνότερα Γκολ

ΓΚΟΛ %
3 27.8% (5/18)
1 22.2% (4/18)
0 16.7% (3/18)
2 16.7% (3/18)
5 11.1% (2/18)
4 5.6% (1/18)

Ημίχρονο / Τελικό

H/T %
1/1 16.7% (3/18)
1/X 0.0% (0/18)
1/2 0.0% (0/18)
X/1 11.1% (2/18)
X/X 27.8% (5/18)
X/2 16.7% (3/18)
2/1 0.0% (0/18)
2/X 5.6% (1/18)
2/2 22.2% (4/18)

Πληροφορίες

Συνολικοί Παίκτες
2
Μέση Ηλικία
31