Αγώνες
Πλατφόρμες
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Κεσιορενγκουτσού : Στατιστικά για 1. Λιγκ 2025/2026
Αγώνες
ΤΟΥΡΚΙΑ: 1. Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | ΓΚΟΛ | ΦΟΡΜΑ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ερζουρουμσπόρ
|
38 | 81 | 23 | 12 | 3 | 82:27 | ||
| 2 |
Αμεντσπόρ
|
38 | 74 | 21 | 11 | 6 | 81:42 | ||
| 3 |
Έσενλερ Εροκσπόρ
|
38 | 74 | 21 | 11 | 6 | 81:35 | ||
| 4 |
Τσορούμ
|
38 | 71 | 21 | 8 | 9 | 63:39 | ||
| 5 |
Μπόντρουμ ΦΚ
|
38 | 64 | 18 | 10 | 10 | 71:39 | ||
| 6 |
Πέντικσπορ
|
38 | 63 | 16 | 15 | 7 | 58:33 | ||
| 7 |
Κεσιορενγκουτσού
|
38 | 60 | 16 | 12 | 10 | 73:43 | ||
| 8 |
Μπαντίρμασπορ
|
38 | 60 | 16 | 12 | 10 | 47:34 | ||
| 9 |
Μανίσα ΦΚ
|
38 | 55 | 16 | 7 | 15 | 57:56 | ||
| 10 |
Σίβασπορ
|
38 | 53 | 14 | 11 | 13 | 47:43 | ||
| 11 |
Ιστανμπουλσπόρ
|
38 | 52 | 13 | 13 | 12 | 57:55 | ||
| 12 |
Σαριγιέρ
|
38 | 52 | 15 | 7 | 16 | 44:44 | ||
| 13 |
76 Ιγκντίρ Μπελεντίγιεσπορ
|
38 | 50 | 13 | 11 | 14 | 52:54 | ||
| 14 |
Βαν Σπορ
|
38 | 49 | 13 | 10 | 15 | 52:47 | ||
| 15 |
Μπολουσπόρ
|
38 | 48 | 14 | 6 | 18 | 61:57 | ||
| 16 |
Ουμρανίγιεσπορ
|
38 | 46 | 13 | 7 | 18 | 47:51 | ||
| 17 |
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
38 | 39 | 11 | 6 | 21 | 44:75 | ||
| 18 |
Σακάριασπορ
|
38 | 34 | 8 | 10 | 20 | 45:72 | ||
| 19 |
Χαταϊσπόρ
|
38 | 14 | 2 | 8 | 28 | 33:102 | ||
| 20 |
Άδανα Ντεμίρσπορ *
|
38 | -54 | 1 | 3 | 34 | 22:169 |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Άδανα Ντεμίρσπορ *
-60 βαθμούς
Φόρμα Ομάδας
| ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜ | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ / ΑΓΩΝΑ | ΓΚΟΛ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ:ΚΑΤΑ / ΑΓΩΝΑ | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 17 | 5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
3 (30.0%) |
19:8 | 2.7 | 1.9:0.8 | |
| Ημίχρονο | 10 | 14 | 3 (30.0%) |
5 (50.0%) |
2 (20.0%) |
10:5 | 1.5 | 1.0:0.5 | |
Κατανομή Χρόνου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. | |
|---|---|---|---|
| Goals υπέρ | 47% | 53% | |
| Goals κατά | 50% | 50% | |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 45.74 λεπ. | ||
| Μέσος χρόνος goal κατά | 45.02 λεπ. | ||
Over - Under
| ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2.5 ΓΚΟΛ | |
|---|---|---|
| Τελικό | 59.0% (23/39) | 41.0% (16/39) |
| Ημίχρονο | 23.1% (9/39) | 76.9% (30/39) |
Goals
| ΓΚΟΛ | ΑΓΩΝΕΣ (%) |
|---|---|
| 0-1 | 28.2% (11/39) |
| 2-3 | 33.3% (13/39) |
| 4-6 | 30.8% (12/39) |
| 7+ | 7.7% (3/39) |
| Failed to score | 20.5% (8/39) |
G/G - N/G
Συνοπτικά
| ΔΕΔΟΜΕΝΑ |
|---|
| - Έχει σκοράρει 73 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Έχει δεχτει 44 γκολ σε αυτή τη σεζόν. |
| - Σκοράρει ένα γκολ κάθε 48 λεπτά. |
| - Δέχεται ένα γκολ κάθε 80 λεπτά. |
| - Σκοράρει κατά μ.ο. 1.87 γκολ σε κάθε αγώνα . |
| - Δέχεται κατά μ.ο. 1.13 γκολ σε κάθε αγώνα . |
Στοιχηματικές
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Elabet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Interwetten
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Stoiximan
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
N1Casino
ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Top Scorers
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Diouf Mame Biram | 17 |
| Ezeh Okwuchukwu | 12 |
| Fernandes Junior | 12 |
| Roshi Odise | 8 |
| Caliskan Oguzcan | 4 |
| Bulut Huseyin | 4 |
| Wellington | 3 |
| Karaogul Ishak | 3 |
| Ayan Halil Can | 2 |
| Akman Ali | 2 |
| Akdag Ibrahim | 1 |
| Rroca Eduart | 1 |
| Osman Haqi | 1 |
| Djabi Ussumane | 1 |
| Cakmak Mehmet Efe | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| - | |
Κόκκινες Κάρτες
| ΟΝΟΜΑ ΠΑΙΚΤΗ | # |
|---|---|
| Akdag Ibrahim | 1 |
| Wellington | 1 |
Συχνότερα Σκορ
| ΤΕΛ. ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.8% (5/39) | |
| 1 - 0 | 10.3% (4/39) | |
| 0 - 0 | 10.3% (4/39) | |
| 2 - 1 | 7.7% (3/39) | |
| 0 - 1 | 7.7% (3/39) | |
| 3 - 1 | 7.7% (3/39) | |
| 2 - 2 | 7.7% (3/39) | |
| 1 - 2 | 7.7% (3/39) | |
| 3 - 0 | 5.1% (2/39) | |
| 1 - 3 | 5.1% (2/39) | |
| 1 - 4 | 2.6% (1/39) | |
| 7 - 0 | 2.6% (1/39) | |
| 4 - 3 | 2.6% (1/39) | |
| 5 - 1 | 2.6% (1/39) | |
| 5 - 0 | 2.6% (1/39) | |
| 2 - 7 | 2.6% (1/39) | |
| 4 - 1 | 2.6% (1/39) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 20.5% (8/39) | |
| 4 | 20.5% (8/39) | |
| 1 | 17.9% (7/39) | |
| 2 | 12.8% (5/39) | |
| 0 | 10.3% (4/39) | |
| 5 | 7.7% (3/39) | |
| 7 | 5.1% (2/39) | |
| 6 | 2.6% (1/39) | |
| 9 | 2.6% (1/39) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| H/T | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (13/39) | |
| 1/X | 2.6% (1/39) | |
| 1/2 | 5.1% (2/39) | |
| X/1 | 10.3% (4/39) | |
| X/X | 20.5% (8/39) | |
| X/2 | 7.7% (3/39) | |
| 2/1 | 0.0% (0/39) | |
| 2/X | 7.7% (3/39) | |
| 2/2 | 12.8% (5/39) | |
Ρόστερ
Πληροφορίες
- Συνολικοί Παίκτες
- 16
- Μέση Ηλικία
- 31